Tante Marie Culinary Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İngiltere'nin en köklü bağımsız aşçılık okulu olarak, Tante Marie Culinary Academy mükemmellik için bir uluslararası üne sahip bir üne kavuşmuştur.

Bizim Cordon Bleu Diploma yeterlilik ve mesleki şef kursları Mezunlar tüm dünyada gıda başarılı kariyer tadını çıkarın. Bu mezunlar yiyecek başarılı kariyer içine ilerlerken Tante Marie mezunları dünyayı ayaklarının altına demektir lider aşçılık okulu olarak harita ve bizim Cordon Bleu Diploma ve Mesleki Mutfak Sanatları CTH Seviye 4 Diploma kombinasyonuna Tante Marie koyduk .

sanat mutfakların bizim devlet bizim Akademi öğretmenleri tarafından öğretilen tüm - Hem de profesyonel aşçılık kursları gibi, Tante Marie Lezzet Akademisi haftasonu, akşam ve çocuk aşçılık sınıfları şunlardır ilham Yaşam Kursları sunmaktadır.

ödüllü Tante Marie Restoran Bizim Cordon Bleu Diploma mezunları bir konukseverlik yönetim yeterlilik yönelik çalışmalar, ücretli bir çıraklık taahhüt ederken onların yeni elde mesleki pişirme yeteneklerinizi göstermek için bir platform sunuyor. Vatandaşlar rahat ve sofistike bir ortamda Tante Marie gıda en iyi yaşayabilirsiniz.

Bir ZENGİN MİRAS

DÜNYA şefler EĞİTİM

Mutfağı'nın Tante Marie Okulu Guildford içinde beğenilen aşçılık yazar Iris Syrett tarafından 1954 yılında kurulmuştur. Okul, Ann-Marie Taride 1925 Fransız aşçılık İncil'in yazarı almıştır 'La gerçek Cuisine de Famille' - Tante Marie takma olmak.

1967 yılında Mutfağı'nın Tante Marie Okulu ivme inşa edilmiş ve The eteklerinde Woodham evin içine taşındı. Gıda hakkında tutkulu olanlara birinci sınıf şef eğitim ve aşçılık dersleri sağlamaya devam - Tante Marie Lezzet Akademisi Woking merkezinde bugünkü konumunda kapılarını açtığında, Ocak 2015 tarihine kadar orada kalmıştır.

60 yılda Tante Marie Lezzet Akademisi aşçılık eğitiminde mükemmellik için bir uluslararası üne sahip bir ün elde etti. Öğrencilerimizin beceri ve en yüksek standartlarda güzel yemek pişirmek için gerekli disipline yüksek düzeyde geliştirmek temin edilirken, bizim destekleyici ve eğlenceli aşçılık okulunda pratik pişirme becerileri öğretmeye tamamen odaklanmıştır.

Tesislerimiz

Tante Marie Lezzet Akademisi ve Restoran Woking tren istasyonuna sadece 1 dakika mesafede, Londra'nın merkezine sadece 20 dakika uzaklıktadır. Akademi'nin merkez, şehir merkezi konumu Londra, Heathrow ve Gatwick havalimanına kolayca ulaşılabilir. Yakın geniş park ve sinema, tiyatro ve restoranlar ve alışveriş merkezleri bir dizi de dahil olmak üzere birçok eğlence olanağı yoktur.

Konumlar

Woking

Address
Tante Marie Limited 57-61 Commercial Way,
GU21 6HN Woking, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 1483 726957