Resmi açıklamayı okuyun

İngiltere'nin en köklü bağımsız aşçılık okulu olarak, Tante Marie Culinary Academy mükemmellik için bir uluslararası üne sahip bir üne kavuşmuştur.

Bizim Cordon Bleu Diploma yeterlilik ve mesleki şef kursları Mezunlar tüm dünyada gıda başarılı kariyer tadını çıkarın. Bu mezunlar yiyecek başarılı kariyer içine ilerlerken Tante Marie mezunları dünyayı ayaklarının altına demektir lider aşçılık okulu olarak harita ve bizim Cordon Bleu Diploma ve Mesleki Mutfak Sanatları CTH Seviye 4 Diploma kombinasyonuna Tante Marie koyduk .

sanat mutfakların bizim devlet bizim Akademi öğretmenleri tarafından öğretilen tüm - Hem de profesyonel aşçılık kursları gibi, Tante Marie Lezzet Akademisi haftasonu, akşam ve çocuk aşçılık sınıfları şunlardır ilham Yaşam Kursları sunmaktadır.

ödüllü Tante Marie Restoran Bizim Cordon Bleu Diploma mezunları bir konukseverlik yönetim yeterlilik yönelik çalışmalar, ücretli bir çıraklık taahhüt ederken onların yeni elde mesleki pişirme yeteneklerinizi göstermek için bir platform sunuyor. Vatandaşlar rahat ve sofistike bir ortamda Tante Marie gıda en iyi yaşayabilirsiniz.

Bir ZENGİN MİRAS

DÜNYA şefler EĞİTİM

Mutfağı'nın Tante Marie Okulu Guildford içinde beğenilen aşçılık yazar Iris Syrett tarafından 1954 yılında kurulmuştur. Okul, Ann-Marie Taride 1925 Fransız aşçılık İncil'in yazarı almıştır 'La gerçek Cuisine de Famille' - Tante Marie takma olmak.

1967 yılında Mutfağı'nın Tante Marie Okulu ivme inşa edilmiş ve The eteklerinde Woodham evin içine taşındı. Gıda hakkında tutkulu olanlara birinci sınıf şef eğitim ve aşçılık dersleri sağlamaya devam - Tante Marie Lezzet Akademisi Woking merkezinde bugünkü konumunda kapılarını açtığında, Ocak 2015 tarihine kadar orada kalmıştır.

60 yılda Tante Marie Lezzet Akademisi aşçılık eğitiminde mükemmellik için bir uluslararası üne sahip bir ün elde etti. Öğrencilerimizin beceri ve en yüksek standartlarda güzel yemek pişirmek için gerekli disipline yüksek düzeyde geliştirmek temin edilirken, bizim destekleyici ve eğlenceli aşçılık okulunda pratik pişirme becerileri öğretmeye tamamen odaklanmıştır.

Tesislerimiz

Tante Marie Lezzet Akademisi ve Restoran Woking tren istasyonuna sadece 1 dakika mesafede, Londra'nın merkezine sadece 20 dakika uzaklıktadır. Akademi'nin merkez, şehir merkezi konumu Londra, Heathrow ve Gatwick havalimanına kolayca ulaşılabilir. Yakın geniş park ve sinema, tiyatro ve restoranlar ve alışveriş merkezleri bir dizi de dahil olmak üzere birçok eğlence olanağı yoktur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Tante Marie Culinary Academy

Tante Marie 4 Hafta Temel Beceri kursu, bu tip dünyanın önde gelen yemek derslerinden biridir. ... [+]

Tante Marie 4 Hafta Temel Beceri kursu, bu tip dünyanın önde gelen yemek derslerinden biridir.

Kurs boyunca öğrenciler, çeşitli aşçılık alanlarında bir dizi temel ve mutfak becerileri öğreneceklerdir. Öğrenciler, her zaman ve her ortamda iyi yemek pişirme kabiliyeti ile ayrılırlar.

Yemek Yetiştiriciliğinde Gıda Güvenliği Düzey 2 Ödülü , Mutfak Becerileri Kalitesinde CTH Level 2 Ödülü ile birlikte bu derste yer almaktadır.

Ne öğreneceksin

Kursunuz, temel mutfağın temellerine geçmeden önce bıçak becerileri gibi pratik beceri gelişimini içeren profesyonel bir mutfak ortamında çalışmaya girişle başlayacaktır.

Dersler, yemek pişirirken gıdaların nasıl değiştiğine ilişkin anlayışınızı geliştirecek tarif ve teknikleri içerecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, kendi tariflerinizi ve menülerinizi üretirken, ayarlamalar yapmanıza ve hataları düzeltmenize olanak tanır.... [-]

Birleşik Krallık Woking
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Tante Marie Culinary Academy

Amiral gemisi Cordon Bleu Diploması, yiyecek konusunda ciddi olan ve yiyecek ve içecek alanında kariyer yolunda ilk adımları atmaya çalışan kişiler içindir. ... [+]

Amiral gemisi Cordon Bleu Diploması , yiyecek konusunda ciddi olan ve yiyecek ve içecek alanında kariyer yolunda ilk adımları atmaya çalışan kişiler içindir.

Tante Marie Cordon Bleu Diploma, 1954'te kurulduğundan bu yana dünya mutfak eğitiminde standartları belirleyen, uluslararası alanda kabul görmüş bir niteliktir. Eylül-Temmuz ayları arasında tam 3 akademik yıl boyunca çalıştırılan bu ders, çok az veya hiç olmayan öğrenciler için tasarlanmıştır. mutfaktaki daha önceki tecrübeleri, öğrencilerin konfor bölgesi içinde profesyonel mutfak niteliklerine doğru ilerlemelerine olanak tanır.

Bu program ile öğrenciler, Tante Marie ve Turizm ve Ağırlama Konfederasyonu (CTH) tarafından uluslararası çapta akredite bir nitelik kazanabilirler.... [-]

Birleşik Krallık Woking
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tante Marie Culinary Academy

Bu kurs, önceki aşçılık deneyimine sahip olanlar için tasarlanmıştır. Bu ya profesyonel deneyimler ya da sadece evde pişirme olabilir. Her iki durumda da, ders üç dönemli ... [+]

Tante Marie Yoğun Kordon Bleu Diploması, temel becerilerini geliştirmeyi ve aşçılıkla ilgili profesyonel nitelik kazanmayı isteyen deneyimli aşçılar için uygundur.

Cordon Bleu Diploması, 1954'te kurulduğundan bu yana dünya mutfak eğitiminde standartları belirleyen, uluslararası alanda kabul görmüş bir niteliktir. Bu yoğun iki dönemlik ders, aynı müfredat ve ödülleri, üç dönemlik derslerimizle aynı yeterliliği kapsar, ancak çalıştırılır daha önce biraz aşçılık deneyimine sahip olan ve yoğun öğrenme baskısına cevap verebilen daha olgun öğrenciler için daha hızlı bir hızda ilerlemektedir.

Bu program ile öğrenciler, Tante Marie ve Turizm ve Ağırlama Konfederasyonu (CTH) tarafından uluslararası çapta akredite bir nitelik kazanabilirler .... [-]

Birleşik Krallık Woking
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Tante Marie Culinary Academy

1 dönem Cordon Bleu Sertifika programı, yiyecek ve misafirperverlik alanında kariyer geliştirmek isteyenler için uygundur. ... [+]

1 dönem Cordon Bleu Sertifika programı, yiyecek ve misafirperverlik alanında kariyer geliştirmek isteyenler için uygundur.

1954'ten beri bu kurs sürdürüyoruz ki bu, kuruluşun önde gelen temel eğitim programlarından biri olarak dünya çapında tanınmasına neden olmuştur.

Cordon Bleu Sertifika kursu ayrıca Culinary Skills'de CTH Level 2 Diplomasını, Gıda Güvenliği'nde Level 2 Ödülünü ve John Downes Şarap Masterı ile 1 günlük bir Şarap Kursunu içermektedir.

Ne öğreneceksin

Kursunuz, profesyonel mutfağın temellerine geçmeden önce bıçak becerileri gibi pratik beceri gelişimini içeren profesyonel bir mutfak ortamında çalışmaya başlamanızla başlar.... [-]

Birleşik Krallık Woking
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tante Marie Culinary Academy

Bu ders, bir teknede önceden çalışmakta olan ve sertifikalarını güncellemeleri gereken tecrübeli şeflerle veya sağlam bir endüstri deneyimine sahip ve denizde kariyere ba ... [+]

Tante Marie Culinary Academy, Deniz Aşçılığı Değerlendirmesi'ni - Gemi Aşçı Değerlendirmesi - zorunlu Gemi İnşa Sertifikası Sertifikasına ulaşmada hayati bir adım olarak sunduğumuzu bildirmekten memnuniyet duyar.

Bu ders, bir teknede önceden çalışmakta olan ve sertifikalarını güncellemeleri gereken tecrübeli şeflerle veya sağlam bir endüstri deneyimine sahip ve denizde kariyere başlamak isteyen şeflere ideal bir şekilde uygundur.

Tante Marie Culinary Academy merkezi Woking'de, Londra, Waterloo'ya trenle sadece 20 dakikalık mesafede yer almaktadır. Çevrimiçi "Sanal Öğrenme Ortamı" (VLE) ile birleştirilmiş en modern tesisimiz, Akademisi, sizin ve mürettebanızın MLC'ye uygunluğunu sağlamak için mümkün olduğunca çabuk ve basit akreditasyon sağlamak için ideal bir yerdir 2006.... [-]

Birleşik Krallık Woking
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku

About Tante Marie Culinary Academy