The College of Animal Welfare

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hayvan Refahı Koleji , hayvan refahının temel değerlerine dayanan birinci sınıf eğitim ve öğretim sunmaktadır. 1989 yılında kurulan Kolej , veterinerlik ve hayvan bakım eğitimi sunumunda dünya lideri olarak 25 yılı aşkın bir süredir kutlanmaktadır.

Hayvan refahının gerçekten küresel bir sorun olduğunun farkındayız. Tam zamanlı veya online uzaktan eğitim kurslarımıza katılmak isteyen uluslararası öğrencilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

Bizimle çalışmayı seçtiğinizde, Birleşik Krallık'ın önde gelen ve en güvenilir eğitim sağlayıcılarından birinden bilgi ve deneyim kazanacaksınız. Bu saygın bir kolej ile tanınmış bir kalifikasyon elde edeceğinizden emin olmanızı sağlar.

Misyonumuz:

“Hayvan refahının teşvik edilmesi için yenilikçi öğrenme fırsatları sağlamak”

Bu metodolojiyi kullanarak, kendi dijital öğrenme materyallerimizi geliştirdik ve çevrimiçi derslerimiz ile sınıf temelli öğrenmeyi destekleyerek uzaktan öğrenmeyi mümkün kıldık.

Biz ne yaptık?

Veteriner hemşireliği, veteriner bakımı ve hayvan bakımı da dahil olmak üzere hayvan endüstrisi için bir dizi tam olarak akredite nitelikler sunuyoruz.

Sunduğumuz kurslar, veterinerlik uygulamalarında, hayvan kurtarma merkezlerinde, kundellerde ve karkaslarda ve daha fazlasında çalışan veya çalışan hayvanlara uygun kişiler için uygundur. Kurslarımızdan bazıları online öğrenim yoluyla kullanılabilir ve kendi ülkenizde öğrenilebilir, diğerleri ise İngiltere'de öğrenilebilir. İngiltere'de bulunan Kolej, 30'un üzerinde farklı ülkeyle çalışmakta ve dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlamaktadır.

Konumlar

Huntingdon

Address
The College of Animal Welfare – Administration Centre, Headland House, Chord Business Park, London Road, Godmanchester
PE29 2BQ Huntingdon, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: