Resmi açıklamayı okuyun

Her gün ilgi çekici

Farklı kültürlerden gençlerle çalışmak konusunda tutkuluyuz, hedefimiz hayal güçlerini arttırmak ve geleceğe ilham vermek.

ISSFT uluslararası okul ve Baccalaureate sistemi için bir coşkuyla doğdu. Farklı kültürlerden gençlerle çalışmak, hayal güçlerini canlandırmak ve geleceğe ilham vermek için tutkuluyuz.

Birinci sınıf öğretim, birinci sınıf olanaklar ve gerçekten ilham verici bir ortamda temel alan çeşitli bir aktivite programı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Eşsiz müfredatımız sayesinde entelektüel merakı teşvik ediyoruz ve öğrencilerimize sağlıklı bir bağımsızlık ve özgüven duygusu geliştirmeleri için destek veriyoruz.

Konumumuz

İskoçya'nın tarihi kalbi Stirling'de yer alan ISSFT, Edinburgh Uluslararası Havaalanı'na 40 dakika mesafede merkezi bir konuma sahiptir.

Edinburgh Havaalanı, çoğu uluslararası havayolu için düzenli uçuşlar gerçekleştirmekte ve Londra'dan kaçınmak isteyen yolcular için doğrudan bir yol sunmaktadır. Kampüs, İskoçya'daki Stirling Üniversitesi'nün çarpıcı ormanlık arazisinde yer almaktadır. Düzenli olarak dünyanın en güzel ve iyi donanımlı kampüslerinden biri olarak anılıyor, aynı zamanda İskoçya'nın Sportif Mükemmellik Üniversitesi olarak da kabul ediliyor.

Konaklama

Öğrencilerimiz, dünyadaki en modern ve konforlu öğrenci konaklama yerlerinde yaşarlar.

Tüm öğrencilerimizin kendi tuvalet, duş ve ders çalışma yerlerini içeren kendilerine ait bir yatak odası vardır. Kurs üç haftadır olduğu için, öğrencilerin kendi alanlarını ve temiz banyolarını takdir ettiklerini görüyoruz. Yaz Okulu programı gün boyunca onları meşgul ettiğinden, sadece uyumak için odalarda oldukları söyleniyor.

Tüm odalarımız banyoya sahiptir ve haftada bir temizlenir. Yatak çarşafları ve havlular dahildir.

Kampüste iken öğrencilerimiz ayrıca:

 • Ücretsiz Wi-Fi erişimi
 • Üstün Pastoral Bakımı, 24 saat
 • Günde üç adet taze hazırlanmış yemek
 • Her hafta temizlenen odalar (temiz çarşaflar ve havlular dahil)
 • Çamaşırhane Hizmeti, oturumun ortasında
 • 24 saat kampüs güvenliği (ikamet salonları dahil)
 • Samimi ve rahat ortak yaşam
 • İskoçya'nın tarihi kalbinde güzel woodland ayarı

Bizim takım

ISSFT olarak, çalışma alanları konusunda tutkulu olan çalışanları işe almak için zaman ayırırız.

Personelimiz genelde iyi seyahat etmektedir ve geniş, küresel bir görünüme sahiptir. Gençlerle çalışmaktan ve farklı kültürleri öğrenmekten çok keyif alıyoruz. Deneyimlerimiz, hem öğretebildiği gibi hem de dinleyebilme yeteneğimizde yatıyor.

Tüm öğretim elemanları, yaz okulunun sona ermesinden uzun bir süre sonra, öğrencilerimize akademik ve kişisel yaşamlarına uygulayabilecekleri gerçek yaşam becerileri kazandırmak için ortak bir hedef edinmiştir.

Mesleki yeterlilikler bunlarla sınırlı olmamak üzere şunları içerir:

 • CELTA / TEFL nitelikli İngilizce öğretmenleri
 • PGA nitelikli golfçüler
 • LTA nitelikli tenis koçları
 • Yüksek Lisans / Doktora mezunları
 • Endüstri profesyonelleri, öğretme tutkusu olan
 • Deneyimlerimiz, hem öğretebildiği gibi hem de dinleyebilme yeteneğimizde yatıyor.

Tipik gün

Her gün farklıdır, öğrenme, eğlence ve macera dolu ve asla sıkıcı değildir.

Sabah öğrencilerimiz seçtikleri akademik dersleri inceler. Akademik konular arasında İngiliz Dili, Küresel Girişimcilik, Çalışma Becerileri, Çevre Bilimi ve Hukuka Giriş sayılabilir.

Öğleden sonra, öğrenciler genellikle yaz aylarında geliştirmek istedikleri sportif veya yaratıcı bir etkinlik olan seçtikleri seçmeli derse katılırlar. Seçmeli dersler Golf, Tenis, Tiyatro, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Kodlama ve Spor Liderliği

Haftasonu öğrenciler İskoç yerlerine yapılacak gezilere götürülecek. Kampüse döndüğünüzde, ata binmek, su sporları, film yapımı, dans ve dövüş sanatları dahil olmak üzere spor ve sanat atölyelerine katılacaksınız.

Hafta günü

08:00

Hafta sonu

08:30

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

The International Summer School for Teens

İngiliz Dili öğrencileri, dilbilgisi, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, okuma, yazma ve konuşma dili konularında güven oluşturmak için küçük gruplar halinde çal ... [+]

yol

Başlangıç İngilizcesi öğrencileri, İngilizcenin tüm yönleriyle güven oluşturmak için küçük gruplar halinde çalışırlar.

İngiliz Dili öğrencileri, dilbilgisi, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, okuma, yazma ve konuşma dili konularında güven oluşturmak için küçük gruplar halinde çalışır.

Bu sınıf hakkında

İngiliz Dili öğrencileri, dilbilgisi, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, okuma, yazma ve konuşma dili konularında güven oluşturmak için küçük gruplar halinde çalışır. Tam İngilizce daldırma ISSFT yaz deneyiminin merkezinde yer almaktadır.

Küçük gruplar halinde çalışmak, sınıfları kapsayacaktır:... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Bilgisayar bilimi, teknoloji ve oyun ile ilgilenen öğrenciler için giriş sınıfı. Öğrenciler kodlama teorisi, dil ve animasyonun temellerini öğreneceklerdir. Ayrıca gelece ... [+]

yol

Bu bilgisayar programlama, teknoloji ve oyun ile ilgilenen öğrenciler için orta seviye sınıfa giriş niteliğindedir.

Öğrenciler, CSS, Python ve HTML ve diğerlerini kullanarak planlama, yazma ve programlama kodunu içeren kodlama, teori, dil ve animasyonun temellerini öğreneceklerdir. Sanal Gerçeklik, Robotik, Oyun Tasarımından Uygulama Geliştirmeye kadar uzanan projeler üzerinde çalışacak, STEM ve gelecekteki kariyer fırsatlarını anlayacaklardır. Bu sınıf problem çözme, takım çalışması ve iletişim becerileri geliştirir.

Programlama mantığının, dilinin ve animasyonun temellerini öğreninCSS, Python ve HTML’de kodlamayı öğreninBilgisayar donanımı yapmak ve programlamakÖrnek Sanal Gerçeklik ve Robotik, programlama hakkında bilgi edinmekÖğrenilen beceriler diğer temel programlama dillerine de uygulanabilir.Oyun tasarımı ve uygulama geliştirme dahil mini projeler üzerinde çalışınEkipman - Öğrenciler kendi kucak tişörtlerini getirmeleri için teşvik edilir, böylece çalışmalarını yanlarında eve götürebilirler. Gerektiğinde dizüstü bilgisayarlar sağlanabilir ve önceden yeterli bildirimde bulunulur.... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Bu ders, öğrencilere yaz sonrası akademik başarı için gerekli olan beceri ve güveni kazandırmak için tasarlanmıştır. ... [+]

yol

Çalışma Becerileri dersimiz özellikle yazdan sonra Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma / GSCE sınavlarına başlayacak öğrenciler içindir.

Dersler, zaman yönetimi, iş yükü planlaması, kompozisyon yazma, güvenle sunma, not alma ve sınava hazırlık gibi konuları kapsayacaktır.

IB'ye özel referansla, öğrenciler IB genişletilmiş makalesi, CAS ve bilgi teorisi için gereksinimleri tartışacaktır. Bu ders, öğrencileri akademik başarı için gerekli olan beceriler ve güven ile aşılamak için tasarlanmıştır. Ayrıca, İngilizce dil becerileri üzerinde daha akademik bir bağlamda çalışmak isteyen öğrenciler için de şiddetle tavsiye edilir.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Fotoğrafa olan ilginizi ve bilginizi geliştirirken yeni yollar ve teknikleri keşfedeceksiniz. ... [+]

yol

Fotoğraf seçmemiz heyecan verici fotoğrafçılık dünyasına mükemmel bir giriş.

Fotoğraf seçmemiz heyecan verici fotoğrafçılık dünyasına mükemmel bir giriş niteliğindedir ve fotoğrafçılık becerilerini geliştirmek isteyen herkes için idealdir. Bu pratik ve eğlenceli seçmeli ders boyunca, 36 saat ders alacaksınız. Kameranızı nasıl kullanacağınızı öğrenin ve harika fotoğraflar çekin. Fotoğrafa olan ilginizi ve bilginizi geliştirirken yeni yollar ve teknikleri keşfedeceksiniz. Yol boyunca tamamlayacağınız pratik ödevler, ilginizi çekmeyi seçmeniz durumunda mini portföyünüzün temelini oluşturacaktır.

Uyarıcı bir görüntü oluşturmak için manuel modun unsurları nasıl bir araya getirilir: enstantane hızı, diyafram ve görüntü kompozisyonuDoğru vitesi seçmek ve verimli bir iş akışı geliştirmekGüzel doğal ışığın nasıl tanınacağı ve nasıl yararlanılacağıKüçük projeler üzerinde çalışmak ve küçük bir portföy geliştirmek... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Bu sınıf öğrencileri bir iş fikri geliştirerek ve bir işletmenin tüm yönlerini keşfederek gelecekteki kariyerlerine hazırlar. ... [+]

yol

Global Girişimcilik sınıfımız, yeni gelen bir girişimciye uygundur.

Bununla birlikte, tartışma, küresel konular, problem çözme ve liderlik ile ilgilenen öğrenciler için de çok uygun.

Dragon's Den, yaz okuluyla buluşuyor

Bu ders, öğrencilerin bir iş fikri geliştirdikleri ve reklam, iş planları, rekabet avantajları, müşteri demografisi, girişimcilik ruhu, etik konular, finansman, ağ kurma, dijital pazarlama, ürün geliştirme ve sosyal konular hakkında bilgi edindikleri “Dragon's Den” tarzında yapılandırılmıştır. sorumluluk.

Kurallara uyarak yürümeyi öğrenemezsin. Yaparak ve düşerek öğrenirsiniz.

Öğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Özel golf kampımız tüm gençlerimizi İskoçya'nın en ilginç ve ünlü kurslarına maruz bırakırken, bireysel oyunlarını geliştirmek için uzmanlık eğitimi de veriyor. ... [+]

yol

Golf Yaz Okulu, seviyesine veya yeteneğine bakılmaksızın tüm öğrencilerimize, İskoçya'da oynayabilecekleri eşsiz bir deneyim olan “Golf Evi” ni vermek için tasarlanmıştır.

Özel golf kampımız, tüm gençlerimizi İskoçya'nın en ilginç ve ünlü kurslarına maruz bırakırken, bireysel oyunlarını geliştirmek için uzmanlık eğitimi de veriyor (ve varsa engelli).

Bu seçmeli ders aşağıdakileri kapsar:

Genç golf koçluğu alanında ünlü bir uzman olan PGA nitelikli Golf Antrenörümüzden 36 saatlik golf eğitimi.Yeni Başlayanlar için, size eğlenceli, arkadaşça ve ilham verici bir ortamda oyunun tüm yönlerinde rehberlik edeceğimiz golf için mükemmel bir tanıtım sunuyoruz. PGA antrenörlerimiz size temel bilgileri öğretecektir; setten sallanmaya, ufalanmaya ve bunker atışlarına, görgü kurallarının ve oyunun kurallarına kadar.Orta ila İleri oyuncular için, uzman koçlarımız mevcut seviyenizi değerlendirecek ve mevcut oyununuzu geliştirmek için engelinizi azaltmak amacıyla sizinle bireysel olarak çalışacaktır. Dersler, salıncak geliştirmeyi, kısa oyunu, mesafe kontrolünü ve zihinsel odağı kapsayacaktır.2019 öğrenci için şampiyonluk kursları Gleneagles PGA Ryder Cup Kursu ve St. Andrews'deki Kingsbarns Links Kursu olacaktır.Öğrenciler St. Andrews Old Course oyuna girebilirler *İsteğe bağlı olarak kulüp uyumu da mevcuttur *Gelişmiş Oyuncular için, dünyanın en iyi golf sahalarından bazılarını oynama fırsatı sunuyoruz. Öğrencilerimiz bugüne kadar St Andrews Links Kursları, Dundonald Links (Bayanlar Avrupa Turu 2015), Royal Troon (2016 Açık Evsahibi), Gleneagles (2014 Ryder Cup ve 2019 Solheim Cup ev sahibi) ve ünlü Eskileri oynadılar St Andrews'deki kurs.... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Bu, öğrencilere yasal sürece ve ekonomik teoriye ve toplumu nasıl etkilediklerini göstermek için mükemmel bir derstir. ... [+]

yol

Üniversite ve gelecekteki kariyer yolları hakkında düşünmeye başlayan öğrenciler için.

Öğrenciler farklı hukuk türlerini ve günlük yaşamımızı etkileyen çeşitli hukuki sorunları öğreneceklerdir. Eğlenceli ve ilham verici bir ortamda nasıl güvenle tartışılacağını öğrenecekler.

Güvenle konuşmayı öğrenin

Sınıf şunları içerecektir:

Tartışma becerilerini geliştirmek için alay davasıİnsan haklarını ve gözetim yasasını inceleyinGüvenle nasıl sunulduğunu öğreninHukuk teorisinin temelleri ve gerçek dünyadaki uygulamalarıFarklı hukuk türleri, devlet müdahalesi, uluslararası ticaret ve politika gibi konularOkul çapında Model Birleşmiş Milletler (MUN) oturumuÖğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Bu ders, yazma ve okul raporları için yazma becerilerini geliştirmek isteyen İleri İngilizce öğrencilerine yöneliktir. Elbette şiir ve İngiliz edebiyatına da değinilecekt ... [+]

Bu sınıf hakkında

Bu ders, yazma ve okul raporları için yazma becerilerini geliştirmek isteyen İleri İngilizce öğrencilerine yöneliktir. Elbette şiir ve İngiliz edebiyatına da değinilecektir. Dersler cümle yapısı, kelime bilgisi ve gramer doğruluğunu içerir. Öğrenciler fikirlerini yazılı İngilizce olarak nasıl güvenle ve doğru bir şekilde ileteceklerini öğreneceklerdir.

Küçük gruplar halinde çalışmak, sınıfları kapsayacaktır:

Kompozisyon ve rapor yazmaBir metni özetlemeSunum becerileriNot almaReferans / Kütüphane ÇalışmasıDilbilgisi doğruluğuStilleri yazma

Tüm sınıflar için öğrenme çıktıları, öğrencilerimizin güvenle büyüdüğünü ve genel iletişim becerilerini geliştirdiklerini görmektir.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Bu ders, konuşulan İngilizcelerinde daha fazla akıcılık ve güven kazanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler sunum becerilerini geliştirecekler ve ayrıca gelecekt ... [+]

yol

Bu ders, konuşulan İngilizcelerinde daha fazla akıcılık ve güven kazanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler sunum becerilerini geliştirecekler ve ayrıca gelecekteki İngilizce sınavları için sınav stratejileri üzerinde çalışacaklar. Öğrenciler ayrıca, yaz okulundayken IELTS sınavına girme seçeneğine de sahip olacaklar (sadece 16 yıl artı). Daha fazla ayrıntı için lütfen Kabul Ekibimizle iletişime geçin.

Küçük gruplar halinde çalışmak, sınıfları kapsayacaktır:

Okuma ve anlamaMetin özeti ve senteziNet ve tutarlı bir şekilde yazmakBilgi ve fikir sunumuAnadili olarak iletişim kurmakIELTS sınavına girmek

Tüm sınıflar için öğrenme çıktıları, öğrencilerimizin güvenle büyüdüğünü ve genel iletişim becerilerini geliştirdiklerini görmektir.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Güven ve esneklik kazanın ve hem bir takım oyuncusu hem de büyük bir lider olmak için gereken becerileri geliştirin. ... [+]

Liderlik Becerileri Geliştirme

Spor Liderliği Seçmeli Dersimiz takım oluşturma, takım sporları ve bireysel mükemmellik için beceriler geliştirme konusunda size güven ve esneklik sağlayacaktır.

Bu sınıf, spor ve aktif dış mekan arayışları aracılığıyla kendine güven ve pozitif liderlik geliştirmek için tasarlanmıştır. Çok çeşitli iç ve dış mekan spor tesislerine ve nefes kesici kırsal alanlara erişim sunan bu sınıf, tüm seviyeler ve yetenekler için çok çeşitli spor olanakları sunar. Öğrenciler, takım çalışması, hedef belirleme ve etkili iletişim yoluyla spor liderliği becerilerini geliştirmek için çalışacaklar. Bu sınıf, sporu seven veya yeni bir şeyler denemek isteyenler için çok uygundur. Ayrıca Duke of Edinburgh's Award katılımcıları için oldukça faydalıdır.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Tenis dersimiz fitness, strateji geliştiriyor ... [+]

yol

Tenis dersimiz sporun daha ince öğelerini öğretirken aynı zamanda zindelik ve strateji geliştirir.

İskoç Tenis Merkezini oluşturan altı iç ve iki dış kil kortuna erişimimiz var. Bunlar aynı zamanda dünya şampiyonu Andy Murray'in (şu anda dünyada 1 numara olan) ilk oynamayı öğrendiği mahkemeler.

Antrenörler LTA onaylıdır ve hız, koordinasyon, strateji ve genel tekniğe odaklanır. Bu sınıf, her seviyedeki öğrencilere açık ve ISSFT'te yaptığımız her şey gibi, ekip çalışması ve eğlence yoluyla öğrenmeye de önem veriyor.

36 saat tenis dersiDış kil kortlarında ve iç sahalarında oynayınZindelik ve esneklik için harikaOyununuzu Padel ve diğer raket sporlarıyla geliştirinTeknik yetenek, zihinsel odaklanma ve koordinasyon geliştirmek için küçük gruplar halinde çalışmakÖzel dersler şunlardır: Groundstroke, net play, footwork, servis (düz, dilim, topspin), dönen porsiyon (forehand, tek elle backhand, çift elle backhand), strateji, tenise özgü uygunluk, denge, hız gücü, backhand, yaklaşım atış ve tepegöz atış.Yeni arkadaşlar edinmek için harika bir yol... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Tiyatro dersimiz, öğrencilere yaratıcı süreç hakkında kapsamlı bilgi verir. ... [+]

yol

Tiyatro dersimiz öğrencilere yaratıcı sürecin her alanında yer alma fırsatı sunar.

Öğrenciler profesyonel bir Tiyatro prodüksiyonunda yaratma, tasarlama, üretme ve yıldız yapma becerilerini öğrenmek ve geliştirmek için bir grup olarak çalışırlar. Tiyatro dersimiz zorlu, yoğun ve son derece faydalı bir seçmelidir.

Oyunculuk tekniklerini araştıran alıştırmalarSes projeksiyonu ile ilgili beceriler geliştirmekHikaye anlatımında hareketin önemini keşfedinBir eseri yazma ve üretme sürecindeki yaratıcı süreci anlarYaratıcı süreç sırasında ve sonrasında yansıtmaDoğaçlama atölyesiStirling Üniversitesi'nin ana kampüsünde yer alan önde gelen çok sanatlı bir yer olan Macrobert Arts Center'da sahne alın.Film yapımı atölyesiOkul resitali sonu için tiyatro prodüksiyonu yapmak... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The International Summer School for Teens

Öğrenciler biyolojiden ekolojiye, iklim değişikliğine ve gıda güvenliğine kadar geniş bir yelpazedeki konuları kapsayacak. ... [+]

yol

Çevre Bilimi ve Korunması, alan çalışması ve deneyi ile dolu uygulamalı bir sınıftır.

Çevremizin değişimden nasıl etkilendiğini, yaşam için ne anlama geldiğini öğrenin ve onu nasıl olumlu etkileyeceğini keşfedin. İnsanlık tarihinde benzeri görülmemiş bir değişim dönemine girdiğimizde, koruma çalışmaları ve gezegenimizin geleceği hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bu dersin amacı, öğrencilere bugün dünyadaki biyolojik çeşitliliği etkileyen temel konuları tanıtmaktır. Öğrenciler biyolojiden ekolojiye, iklim değişikliğine ve gıda güvenliğine kadar geniş bir yelpazedeki konuları kapsayacak. Bu kursun bir parçası olarak öğrenciler laboratuar becerilerini geliştirecek ve alan becerileri etrafında odaklanacakları kesin bir projeye katılacaklar. Kurs Blair Blairmond Safari Parkı'na yapılacak bir geziyi de içermektedir.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku

https://www.youtube.com/watch?v=Y3HAgOOvQaE

Address
Juniper Court, University of Stirling, Stirling FK9 4LA
Stirling, İskoçya, Birleşik Krallık