The International Summer School for Teens

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Her gün ilgi çekici

Farklı kültürlerden gençlerle çalışmak konusunda tutkuluyuz, hedefimiz hayal güçlerini arttırmak ve geleceğe ilham vermek.

ISSFT uluslararası okul ve Baccalaureate sistemi için bir coşkuyla doğdu. Farklı kültürlerden gençlerle çalışmak, hayal güçlerini canlandırmak ve geleceğe ilham vermek için tutkuluyuz.

Birinci sınıf öğretim, birinci sınıf olanaklar ve gerçekten ilham verici bir ortamda temel alan çeşitli bir aktivite programı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Eşsiz müfredatımız sayesinde entelektüel merakı teşvik ediyoruz ve öğrencilerimize sağlıklı bir bağımsızlık ve özgüven duygusu geliştirmeleri için destek veriyoruz.

Konumumuz

İskoçya'nın tarihi kalbi Stirling'de yer alan ISSFT, Edinburgh Uluslararası Havaalanı'na 40 dakika mesafede merkezi bir konuma sahiptir.

Edinburgh Havaalanı, çoğu uluslararası havayolu için düzenli uçuşlar gerçekleştirmekte ve Londra'dan kaçınmak isteyen yolcular için doğrudan bir yol sunmaktadır. Kampüs, İskoçya'daki Stirling Üniversitesi'nün çarpıcı ormanlık arazisinde yer almaktadır. Düzenli olarak dünyanın en güzel ve iyi donanımlı kampüslerinden biri olarak anılıyor, aynı zamanda İskoçya'nın Sportif Mükemmellik Üniversitesi olarak da kabul ediliyor.

Konaklama

Öğrencilerimiz, dünyadaki en modern ve konforlu öğrenci konaklama yerlerinde yaşarlar.

Tüm öğrencilerimizin kendi tuvalet, duş ve ders çalışma yerlerini içeren kendilerine ait bir yatak odası vardır. Kurs üç haftadır olduğu için, öğrencilerin kendi alanlarını ve temiz banyolarını takdir ettiklerini görüyoruz. Yaz Okulu programı gün boyunca onları meşgul ettiğinden, sadece uyumak için odalarda oldukları söyleniyor.

Tüm odalarımız banyoya sahiptir ve haftada bir temizlenir. Yatak çarşafları ve havlular dahildir.

Kampüste iken öğrencilerimiz ayrıca:

 • Ücretsiz Wi-Fi erişimi
 • Üstün Pastoral Bakımı, 24 saat
 • Günde üç adet taze hazırlanmış yemek
 • Her hafta temizlenen odalar (temiz çarşaflar ve havlular dahil)
 • Çamaşırhane Hizmeti, oturumun ortasında
 • 24 saat kampüs güvenliği (ikamet salonları dahil)
 • Samimi ve rahat ortak yaşam
 • İskoçya'nın tarihi kalbinde güzel woodland ayarı

Bizim takım

ISSFT olarak, çalışma alanları konusunda tutkulu olan çalışanları işe almak için zaman ayırırız.

Personelimiz genelde iyi seyahat etmektedir ve geniş, küresel bir görünüme sahiptir. Gençlerle çalışmaktan ve farklı kültürleri öğrenmekten çok keyif alıyoruz. Deneyimlerimiz, hem öğretebildiği gibi hem de dinleyebilme yeteneğimizde yatıyor.

Tüm öğretim elemanları, yaz okulunun sona ermesinden uzun bir süre sonra, öğrencilerimize akademik ve kişisel yaşamlarına uygulayabilecekleri gerçek yaşam becerileri kazandırmak için ortak bir hedef edinmiştir.

Mesleki yeterlilikler bunlarla sınırlı olmamak üzere şunları içerir:

 • CELTA / TEFL nitelikli İngilizce öğretmenleri
 • PGA nitelikli golfçüler
 • LTA nitelikli tenis koçları
 • Yüksek Lisans / Doktora mezunları
 • Endüstri profesyonelleri, öğretme tutkusu olan
 • Deneyimlerimiz, hem öğretebildiği gibi hem de dinleyebilme yeteneğimizde yatıyor.

Tipik gün

Her gün farklıdır, öğrenme, eğlence ve macera dolu ve asla sıkıcı değildir.

Sabah öğrencilerimiz seçtikleri akademik dersleri inceler. Akademik konular arasında İngiliz Dili, Küresel Girişimcilik, Çalışma Becerileri, Çevre Bilimi ve Hukuka Giriş sayılabilir.

Öğleden sonra, öğrenciler genellikle yaz aylarında geliştirmek istedikleri sportif veya yaratıcı bir etkinlik olan seçtikleri seçmeli derse katılırlar. Seçmeli dersler Golf, Tenis, Tiyatro, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Kodlama ve Spor Liderliği

Haftasonu öğrenciler İskoç yerlerine yapılacak gezilere götürülecek. Kampüse döndüğünüzde, ata binmek, su sporları, film yapımı, dans ve dövüş sanatları dahil olmak üzere spor ve sanat atölyelerine katılacaksınız.

Hafta günü

08:00

Hafta sonu

08:30

Konumlar

Stirling

Address
Juniper Court, University of Stirling, Stirling FK9 4LA
Stirling, İskoçya, Birleşik Krallık