The National College Of Hypnosis And Psychotherapy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz, terapistleri kendileri ve toplum yararına eğitmek ve donatmak ve yetişkin eğitimi, araştırması ve kamu hizmetinin birbiriyle ilişkili alanlarında mükemmelliğe ulaşmaktır.

Eğitim kurslarımız aracılığıyla bireylere profesyonel fırsatlar sağlıyor, bir disiplin olarak psikoterapinin ilerlemesine katkıda bulunuyor ve terapötik çalışmanın daha geniş faydalarını paylaşmada cömertlik ve bolluk felsefesini teşvik ediyoruz.

Temel Değerlerimiz şunları içerir:

• Bilgiyi ve insan anlayışını bireysel ve toplu olarak genişletmeye çalışan, ilgili, gelişimsel, karşılıklı olarak destekleyici bir öğrenci topluluğunu sürdürmek

• Bireyin kendi hakikatini takip etme ve onu ifade etme özgürlüğünü desteklemek ve güçlendirmek

• Bireyselliğe değer vermek ve yetişkin öğrencilerin bir bütün olarak koleje getirdiği benzersiz katkıları ve çeşitliliği geliştirmek

• Olasılık ve yaratıcılığın olduğu bir yerden terapötik yöntemlerin ve sonuçların iyileştirilmesine öncülük etmek

• Ruh sağlığı bilinci yoluyla toplumda olumlu bir değişim yaratmak için sorumluluk almak

Eğitim Modelimizin 3 Teorik Ayağı Bulunmaktadır:

• Bütünleştirici - Bütünleştirici terapistler olarak, mezunlarımız tüm meşru psikoterapötik modellere saygı duyar, ancak terapiyi tam tersi yerine bireye uydurma ilkesini izlerler. Tek bir modeli benimsemenin esnekliği ve etkinliği sınırlayabileceğine inanıyoruz ve bu nedenle çok çeşitli yöntemlerden ders veriyoruz.

• Çözüm odaklı - UKCP bünyesindeki Sonuç Odaklı ve Hipno-Psikoterapiler Koleji'nin bir üyesi olarak, eğitim yöntemlerimiz, bireyin terapiden istediği sonuca dayalı esnek, etkili çözümler oluşturmaya odaklanır.

• Kişi merkezli - Danışan ile terapistin, danışanın isteklerinin en önemli olduğu ve bireysel gerçeklerine saygı duyulduğu, eşit ve işbirliğine dayalı bir terapötik ilişki içinde birlikte çalıştıklarını temelden uyguluyor ve öğretiyoruz.

Bizim geçmişimiz

1977'den beri saygın, kanıta dayalı, akredite eğitim sunuyoruz. Bu, bizi dünyanın en köklü ve en saygın hipnoz ve psikoterapi eğitim enstitülerinden biri yapıyor.

Birleşik Krallık Psikoterapi Konseyi (UKCP), Avrupa Psikoterapi Derneği (EAP), Ulusal Hipnoterapi Konseyi (NCH) ve Tamamlayıcı ve Doğal Sağlık Konseyi (CNHC) tarafından harici olarak akredite edilmiş bulunmaktayız.

Senin geleceğin

İster kamu sektöründe ister özel sektörde veya ikisinin bir kombinasyonunda çalışmayı umuyor olun, mezunlarımızı simgeleyen yüksek standartlara göre eğitileceksiniz.

Temel kurs tekliflerimiz ve CPD etkinliklerimiz Londra, Oxford ve Manchester'daki mekanlarda düzenlenir ve en iyi yüz yüze, akademik ve çevrimiçi multimedya öğretim yöntemlerini birleştiren modern kanıta dayalı yaklaşımları kullanır.

Size üniversitemiz, kurslarımız, çalışanlarımız ve daha da önemlisi size sağlayabileceğimiz eğitim deneyimi hakkında önemli bilgiler sağlayan prospektüsümüzün bir kopyasını indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya bizimle konuşmak isterseniz, lütfen e-posta veya telefon etmekten çekinmeyin.

Konumlar

Holborn

Address
Great James Street,23-24
WC1N 3ES Holborn, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin