The Sheffield College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

The Sheffield College , dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrencilerle harika bağlantılarımız var. İngilizce kurslarımız çeşitli beceriler için (başlangıçtan ileri seviyeye) sunulmaktadır ve 4 haftalık yoğun seanslardan yıl boyu süren çalışma programlarına kadar uzanmaktadır. İster konuşma İngilizcenizi geliştirmek, ister IELTS yeterliliği için eğitim almak, böylece daha ileri eğitim alabilmek için, ihtiyaçlarınıza uygun bir kursumuz var. Eğitmenlerimiz tamamen eğitilmiştir ve kursunuzda başarılı olduğunuzu görmek için fazladan yol kat edeceklerdir. 143970_IMG_0731.JPG

Sheffield, çok sayıda kültürel ve sportif aktiviteye sahip samimi bir şehir olarak bilinir ve bu The Sheffield College de geçerlidir! 5'li futbol maçlarından sınıf gezilerine, Chatsworth, York ve Manchester gibi kültürel etkin noktalara kadar her zaman dahil olacak bir şey var.

116518_3796_4_0154small.jpg

Hakkımızda

Öğrenciler, İngiliz yaşam tarzına tamamen dalmak ve İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek için harika bir yol olan ev sahibi ailelerimizden biriyle kalmayı seçebilirler! Alternatif olarak, bu eşsiz öğrenci deneyimi için yakındaki bir salonda konaklama kiralayabilirsiniz.

İster 12 hafta ister 12 ay boyunca burada olun, The Sheffield College eğitim görmeyi seveceğinizden eminiz.

Burada neler sunabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Hoş Geldiniz videomuzu izleyin.

!

116521_Field_College01_LowRes-51.jpg

Konumlar

Sheffield

Address
City Campus,
Granville Road

S2 2RL Sheffield, İngiltere, Birleşik Krallık

Sheffield

Address
Eyre Street Campus, Eyre Street
S1 4QD Sheffield, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin