The Sheffield College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

The Sheffield College dünyanın her yerinden uluslararası öğrencilerle harika bağlantılarımız var. İngilizce kurslarımız çeşitli seviyelerde (başlangıçtan ileri seviyeye) sunulmaktadır ve 4 haftalık yoğun oturumlardan yıl boyu çalışma programlarına kadar uzanmaktadır. Konuşma İngilizcenizi geliştirmek veya IELTS yeterlilik için çalışmak istiyorsanız, daha fazla eğitim alabilmek için ihtiyaçlarınıza uygun bir kursumuz var. Eğitmenlerimiz tamamen eğitimlidir ve kursunuzda başarılı olduğunuzu görmek için ekstra yol kat edecektir.
Sheffield, çok sayıda kültürel ve sportif aktiviteye sahip samimi bir şehir olarak bilinir ve bu The Sheffield College de geçerlidir! 5'li futbol maçlarından sınıf gezilerine, Chatsworth, York ve Manchester gibi kültürel sıcak noktalara kadar her zaman dahil olacak bir şeyler vardır.
Hakkımızda

Öğrenciler, İngiliz yaşam tarzına tamamen dalmak ve İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek için harika bir yol olan ev sahibi ailelerimizden biriyle kalmayı seçebilirler! Alternatif olarak, bu eşsiz öğrenci deneyimi için yakındaki bir salonda konaklama kiralayabilirsiniz.
İster 12 hafta ister 12 ay boyunca burada olun, The Sheffield College eğitim görmeyi seveceğinizden eminiz.

The Sheffield College neler sunabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Hoş Geldiniz videomuzu izleyin!

Konumlar

Sheffield

Address
City Campus,
Granville Road

S2 2RL Sheffield, İngiltere, Birleşik Krallık

Sheffield

Address
Eyre Street Campus, Eyre Street
S1 4QD Sheffield, İngiltere, Birleşik Krallık