UCL International Summer School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Öğrencilerin Londra'nın göbeğinde kredi için çalışma için heyecan verici yeni bir fırsat.

2016 yazında, biz Lisans Öğrencileri için yeni Uluslararası Yaz Okulu karşılama öğrenciler olacaktır.

UCL'in çalışmanın bir parçası yurtdışında teklif olarak, yaz okulu temmuz ve ağustos aylarında çalışır ve her üç hafta kapsayan, iki blok ayrılmıştır. blok başına bir modül seçerek, bloğun ya da her ikisine için katılmak isteyen.

Bizim akademik bölümlerin birçoğu gelen teklif modülleri geniş bir yelpazede ile, akademik ya da kişisel çıkarları için en uygun konu seçebilirsiniz.

Modüller Bloomsbury kampüsünde UCL akademisyenler tarafından öğretilen ve Londra ve çevresinde ilgi alanlarına konferanslar, seminerler, grup çalışmaları yanı sıra ziyaretleri içerir.

Sınıf dışında, biz yürüme UCL mesafe ve başkentte zamanınızı en iyi şekilde yardımcı olmak için sosyal etkinlikler zengin bir program dahilinde özel bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Üç ya da altı hafta için bize katılın ve UCL size potansiyelini nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

2016 tarihleri

Blok One 4 Temmuz - 22 Temmuz 2016 Blok İki: 25 Temmuz - 12 Ağustos 2016

Neden UCL?

Londra'nın göbeğinde dayanarak, UCL dünya lideri bir üniversitedir. Akademik Uzmanlık bizi diğerlerinden ayıran küresel sorunları incelemek için mühendislik ve fizik bilimleri ve disiplinler arası çalışmaya yenilikçi odaklanma sanat ve sosyal bilimler, çoğu konularını kapsamaktadır. Dünyanın en dinamik başkentlerinden birinde akademik mükemmellik ve konum, size herhangi bir CV veya özgeçmiş artıracaktır rakipsiz, kişisel, sosyal ve akademik fayda verir.

Londra'nın Küresel Üniversitesi

UCL küresel erişim ve küresel bir vizyona sahip. Şu anda 150'den fazla farklı ülkeden gelen öğrencileri ağırlamaktan ve tanımak ve öğrencilerimizin getirmek çeşitlilik ve farklı bakış açıları kutluyoruz. yaklaşık 100 farklı ülkeden çekilmiş Akademik personel, aynı çeşitlidir.

Küresel bakış açısı, küresel konular

Sunulan modüller UCL'in ethos ve akademik uzmanlık lezzet verir. Amacımız tüm öğrencilerimizin "küresel vatandaşlar" yapmaktır, ve biz size tüm dünyayı etkileyen konular hakkında düşünmeye davet ediyoruz. Biz de, saha ziyaretleri ile, ders tiyatro ötesinde öğrenme almak için deneyim eller ve modüllerin birçoğu dahil son araştırma bulgularını hedefliyoruz. Londra her disiplin öğrenciler için sayısız vaka çalışmaları sağlayarak, mimari, tarih, kültür ve ticaret benzersiz zengindir.

QS World University Rankings 2015/16

rütbe Kurum ülke

1 Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT)

BİZE

2 Harvard Üniversitesi BİZE

= 3 Cambridge Üniversitesi uk

= 3 Stanford Üniversitesi

BİZE

5

California Institute of Technology (Caltech)

BİZE

6 Oxford Üniversitesi uk

7

UCL (University College London)

uk

8

Imperial College London

uk

9 ETH Zürih - İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü İsviçre

10

Chicago Üniversitesi

BİZE

Konumlar

Londra

Address
University College London, Gower Street, London, WC1E 6BT
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık