Resmi açıklamayı okuyun

Sanat, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler Koleji, Edinburgh Üniversitesi'ndeki üç Üniversitenin en büyüğüdür. 12 Okul, 23.650 öğrenci ve 3.600 personeli bulunmaktadır.

Boyutunun bir avantajı, seçebileceğiniz çok çeşitli konular ve araştırma uzmanlıklarıdır. 300'ün üzerinde lisans ve 200'ü aşkın yüksek lisans programı vardır.

60419_Picture1.png

Sanatlar, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler Koleji'nde, araştırmamızın genişliği ve REF2014'te kazandığımız yüksek notlardan gurur duyuyoruz.

Bu gücü, uluslararası araştırmacılar çekmek için inşa ettik ve şu anda okullarımızda bulunan birçok büyük araştırma merkezi var.

Uluslararası Hazırlık Programı tam zamanlı, bir yıllık bir programdır. University of Edinburgh'da sanat, beşeri bilimler ve sosyal bilimler alanında lisans düzeyinde eğitim almanıza hazırlamak için tasarlanmıştır.

Uluslararası Hazırlık Programımızı öğrencilerimizden öğrenmek hakkında daha fazla bilgi edinin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

University of Edinburgh

Uluslararası Hazırlık Programı tam zamanlı, bir yıllık bir programdır. University of Edinburgh'da sanat, beşeri bilimler ve sosyal bilimler alanında lisans düzeyinde eğit ... [+]

Uluslararası Hazırlık Programı tam zamanlı, bir yıllık bir programdır. University of Edinburgh'da sanat, beşeri bilimler ve sosyal bilimler alanında lisans düzeyinde eğitim almanıza hazırlamak için tasarlanmıştır.

Uluslararası Hazırlık Programı içerisindeki tüm dersler, üniversitenizin öğrenme deneyimine mümkün olan en iyi şekilde başlamanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Kurs ilerledikçe, akademik, bireysel çalışma ve değerlendirme gereksinimleri derece derece çalışmanızın ilk yılında yaşayacaklara kademeli olarak yaklaşacaktır.

"IFP, öğrencileri akademik ve sosyal açıdan üniversiteye hazırlarken, farklı öğrenmeyi teşvik eden rahat bir toplum yaratıyor. Bu derste zamanımda yaptığım arkadaşlarımla hâlâ yakın temas halinde olmaya devam ediyorum. Elbette, titiz akademisyenler ve bağımsız yaşama gelen sorumluluklar için kesinlikle hazırlandım. İlk yılıma, üniversite hayatım boyunca kullandığım gelişmiş iletişim becerilerine kendim güvenle başlayabildiğim bir temel oluşturdu ve üniversite tarafından sağlanan öğrenme ortamında benim akademik potansiyelimin en iyi şekilde nasıl geliştirileceğini anlamama izin verdim. Edinburgh caddelerinden geçmek bir gülümseme yapmak için yeterlidir ve bu nedenle mükemmel bir öğrenci deneyimi sunar " From: Japonya IFP'den mezun: 2013 Şu anda okuyor: MA Uluslararası İlişkiler... [-]

Birleşik Krallık Edinburgh
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

International Foundation Programme Video

University of Edinburgh, International Foundation Programme (programme content)