University of Southampton International Summer School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yazınızı dünya standartlarında bir üniversitenin parçası haline getirin!

Uluslararası Yaz Okulu 2019'a katıldığınızda, dünya çapında araştırma, işletme ve öğrenim için uluslararası kabul görmüş bir merkezin parçası olmak için yerinizi ayırıyorsunuz. Dört hafta boyunca, 15 Temmuz - 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında, Southampton Üniversitesi'ni dünya çapındaki en iyi 100 üniversiteden biri yapan birçok öğrenci ve personel ile tanışacaksınız.

Modern kampüs tesislerimizden en iyi şekilde faydalanırken veya konforlu konut salonunuzda rahatlarken, sınıfta dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ve çalışanlarla karıştırarak eşsiz olan eve götürmek için arkadaş edinip deneyimler kazanacaksınız .

Sınıfta heyecan verici bir çalışma ve birçok gezi ve gezi yolunda İngiltere'yi ve onun kültür ve mirasını keşfedeceksiniz.

İngiltere'nin en iyi üniversitelerinden birinin yüz yıllık geleneğine dayanan kültürel bir deneyimden hoşlandığı anıları eve götüreceksin.

"Rahatlatıcı ortamın, yaşam tarzının ve İngilizlerin tadını çıkardım", Jasmine - Önceki Yaz Okulu öğrencisi128674_naassom-azevedo-Q_Sei-TqSlc-unsplash.jpg

Yerel bilgi

Southampton, İngiltere'nin güney kıyısındaki Hampshire töreninde bulunan en büyük şehirdir.

Londra'ya 75 mil uzaktayız; Portsmouth'dan 19 km ve Winchester'dan 20 km. 219 mil kare olan güzel parklar ve ormanlar olan Yeni Orman Milli Parkı'ndan yalnızca birkaç dakika uzaklıktayız. Güney-batı Hampshire'ın çoğu, güney-doğu Wiltshire ve Dorset'in doğusunda uzanan güzel kırsal bölgedir. Ayrıca, dünyanın harikalarından biri olan Stonehenge'e ve Avrupa'daki en iyi bilinen tarih öncesi anıta çok yakın durumdayız.

Southampton yaklaşık 220,000 nüfusa sahiptir ve İngiltere'nin en yeşil ve keyifli metropol alanlarından biridir. Southampton'un kendi havaalanına ve Londra'ya ve İngiltere'nin geri kalanına hızlı demiryolu bağlantıları vardır. Güney sahilinde bulunan biz Carnival İngiltere'nin evdeyiz ve dünyadaki en büyük gemi yolcu gemilerine düzenli olarak bizi ziyaret edin.

Southampton ayrıca Premier League'de yarışan Southampton Football Club'un ve Hampshire County Cricket Club'ın evi olan Ageas Bowl'un evidir.

West Quay alışveriş merkezi, Southampton kasabasının kalbinde yer almakta olup, John Lewis, Marks ve Spencer, Apple ve Hollister gibi 150 mağazanın bulunduğu 800.000 metrekarelik perakende satış alanıdır.

Konumlar

Southampton

Address
University of Southampton
University Road
Southampton
SO17 1BJ
United Kingdom

Southampton, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar