Resmi açıklamayı okuyun

wles

West London İngilizce Okulu Mükemmel öğretim standartlarına sahip bir üne sahip özel bir dil okuludur ve arkadaş edinmek ve canlı Londra kentinin tadını çıkarmak için bir ortam sunmaktadır.

Okul, Ealing Broadway'de, 1930'lardan beri klasik filmlerin sayısından sorumlu olan ve 'Notting Hill', 'Shaun of the Dead' ve 'Give Give It' gibi daha yeni yayınlara katılan tarihi Ealing Stüdyolarının yanında yer almaktadır. bir yıl'.

Okul birçok dükkan, kafe ve çeşitli parklara yakındır. Metro istasyonuna sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde, buradan Londra'nın merkezine 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Öğrenciler için rahat ve hoş bir yer ama yine de Londra'nın sunduğu heyecana yeterince yakın.

İngilizce dil kursları British Council tarafından akredite edilmiştir ve şu anda genel İngilizce, Cambridge İngilizce Sınav Hazırlığı, Akademik IELTS Sınav Hazırlığı, Konuşma, Profesyoneller için İngilizce, İş İngilizcesi ve İngilizce Yaz kurslarının yanı sıra Özel İngilizce Dersleri ve Junior Programı sunuyoruz.

Öğrencilerin geribildirimleri, öğrencilerin WLES'le yaptıkları çalışmalarla gerçek memnuniyet ve keyif almalarını ve deneyimden eğitimsel, kültürel ve sosyal kazanmalarını onaylar. Özverili öğretim ekibimiz, tutkularını yerine getirmenize yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaktır.

WLES Çalışmalarınız için sıcak ve samimi bir ortam sağlar. Hırslı ve adanmış personelimiz, öğrencilerle zamanında öğrencileri aktif, canlı, finansman, sağlık, sosyal ve kişisel konular dahil olmak üzere pratik ihtiyaçlar konusunda destek veriyor.

wles

Neden bizi seçmelisin

En fazla 12 öğrenciyle sınırlı sınıflarla bireysel bir hizmet sunabilir ve öğretmenlerin öğrencilerine amaçlarına ulaşmak için ihtiyaç duydukları dikkati verebilecekleri en iyi değeri sağlayabiliriz.

Burada okulumuzda, tamamı nitelikli ve uzun yıllar öğretim deneyimi yaşayan İngiltere'de en çok destek verici ve bilgili İngilizce öğretmenleri bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz kurslarına gurur duyuyor ve sınıfları öğrencilerin ihtiyaçlarını ve tercihlerini hızla öğrenebilecekleri ve geliştirebilecekleri şekilde uyarlayacak.

West London English School'u Londra'daki diğer İngilizce okullarından ayıran şey, personelimizdir; Tüm personelimiz güleryüzlü, yardımsever ve cana yakın. Çalışmalarınızın birçok yönüyle, bir banka hesabı açarak, yaşamak için bir yer bulmak, doğru rotayı seçmek, VISA'ya başvurmak ya da öğrencilerimizin Londra'daki eğitimlerinde karşılaşabileceği başka sorunlara başvurmalarına yardımcı olabilirler.

West London English School'da, öğrencilerimizin Londra'daki zamanlarında harika bir deneyime sahip olmalarını ve öğrencilerimizin en iyi öğrenmelerini, eğlenmelerini ve ellerinden geleni yapmalarını sağlamak için izin veriyoruz. Öğrencilerimize mükemmellik ve yüksek hizmet standartları sunarak para için mükemmel hizmet ve değeri sunmaktayız ve bu yüzden West London English School'u seçmenizi öneririz.

wles

Öğrenci hayatı

Öğrencilerimizin birçoğu için, Londra'daki dil okulunda okumak için yaptıkları yolculuk, yaşam biçiminde önemli bir değişikliği temsil etmektedir. Bu nedenle, dil okulunun öğrencilerin yaşamının her yönü hakkında uzman yardım ve rehberlik hizmeti sunması hayati önem taşır.

Yurt dışındaki öğrencilerimiz İngiltere'ye varmadan bile olsa, ekibimiz, İngiltere'ye gelişlerinde iyi gitmesini sağlamak için kendi adına çalışıyor.

Ekip, öğrencilerin dil okulundaki akademik başarılarının, çevrelerindeki rahatlıklarına ve sahip oldukları herhangi bir sorunu aşma yeteneklerine bağlı olacağının farkındalar.

Londra'nın gücü ve başarısı, çeşitliliğinden ve kültürlerin eşsiz karışımından kaynaklanmaktadır. Şehir sürekli değişiyor - gelenek duygusunu korurken aynı zamanda yeni kucaklıyor.

Londra'daki öğrenci hayatı, yalnızca çalışmanızla ilgili değil - yaptığınız arkadaşlarınız ve dünyanın en büyüleyici şehirlerinden birini keşfetmek için harcadığınız zamandır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

West London English School

Genel İngilizce derslerimiz, İngilizce'yi kullanma ve anlama becerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu sınıflar konuşma, dinleme, okuma ve yazma be ... [+]

Bizim Genel ingilizce Sınıflar, İngilizce'yi kullanma ve anlama becerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu sınıflar konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini içerir; Ayrıca dilbilgisi ve kelime haznenizi geliştirmenizde size yardımcı olacaklardır.

Her ders, her terimi değiştiren ve seviyenize uygun dereceli bir okuyucu içeren farklı bir ders kitabı üzerine kuruludur. Bunlar arasında tatil, yiyecek ve içecek, spor, kültür, iş, ulaşım ve eğlence gibi çok çeşitli konuları kapsar. Kursunuzun uzunluğuna bağlı olarak, belirli malzemeleri ücretsiz sağlıyoruz.

Yedi seviyeli Genel İngilizce sunmaktayız:

Ön / A1 Ara Öncesi / A2 / KET Ara / B1 / PET Üst-Orta / B1 - B2 / FCE Cambridge İngilizce Birinci (FCE) / B2 / FCE Cambridge İngilizce İleri Düzey (CAE) / C1 / CAE Cambridge İngilizce Yeterlik (CPE) / C2 / CPE ... [-]
Birleşik Krallık Londra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West London English School

IELTS hazırlık kursu, sizi testin farklı bölümlerine tanıtacak ve potansiyelinizi tam olarak gerçekleştirmenize ihtiyaç duyan teknikleri sağlayacaktır. Bu teknikler şunla ... [+]

Akademik IELTS , İngiltere'de üniversitede okumak için bir giriş şartı olarak kullanılan uluslararası kabul görmüş bir testtir. Vize başvuruları ve tıp gibi belirli alanlara giren insanlar için sık sık ihtiyaç duyulur. Bir IELTS testi aldığınızda, sonucunuz 1'den 9'a kadar skorlanan bir grup şeklinde olacaktır. Bir üniversiteye başvurduğunuzda, kurslarına kayıt olmak için başarmak zorunda olduğunuz grubu size söyleyecektir.

İşte IELTS bantları için kaba bir rehber:

C2 / 9 / CPE (Yeterlilik) C1 / 7-8 / CAE (İleri Düzey) B2 / 5.5 - 6.5 / FCE (İlk) B1 / 4-5 / PET Kurs Hakkında

IELTS hazırlık kursu, sizi testin farklı bölümlerine tanıtacak ve potansiyelinizi tam olarak gerçekleştirmenize ihtiyaç duyan teknikleri sağlayacaktır. Bu teknikler şunları içerir: ders notlarının alınması; Akademik metinleri yüksek hızda kaydırmak ve taramak; Akademik raporlar ve denemeler yazma; Akıcılık ve güvenle konuşma; Ve akademik kelime dağarcınızı genişletme. Hem tam zamanlı yoğun IELTS kursları, hem de yarı zamanlı kurslar sunuyoruz.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West London English School

İş İngilizcesi dersleri, işyerinde daha etkili iletişim kurmanız gereken becerileri ve güvenini kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. ... [+]

Bizim İş İngilizcesi Sınıflar, iş yerinde daha etkili iletişim kurmanız gereken becerileri ve güvenini kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Her ders seviyenize uygun bir ders kitabına dayanmaktadır. Öğretmenler aynı zamanda grubun ihtiyaçları etrafında dersler verecek ve dergi, gazete, video ve podcast gibi otantik kaynaklardan materyalleri kullanacaklar. Kursunuzun uzunluğuna bağlı olarak, belirli malzemeleri ücretsiz sağlıyoruz.

Kurslarımız iletişimsel bir metodoloji kullanır, yani konuşma ve dinleme becerilerine güçlü bir şekilde odaklanır. Müşteriler ve meslektaşlarınızla farklı seviyelerde ve çeşitli çalışma ortamlarında iletişim kurarken kendinizi daha akıcı ve kendinize daha fazla ifade etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

West London English School

İngilizce Yaz Kurslarımız, Londra'nın bu yaz sunabileceği her şeyi keşfederken İngilizce becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir yoldur. İngiltere'nin başkenti ve dü ... [+]

Bizim İngilizce Yaz Kursları Bu yaz Londra'nın sunduğu her şeyi keşfederken İngilizce becerilerinizi geliştirmek için harika bir yoldur. İngiltere'nin başkenti ve dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Londra'yı keşfetmek ve deneyimlemek isteyen öğrenciler için iki paketimiz var.

İngilizce Dil Yaz Kursu (Opsiyon A) Genel İngilizce Tam gün - 4 hafta Ev sahibi aile yanında konaklama ve kahvaltı tek / çift kişilik oda (tek kişilik) Sosyal program en az 4 etkinlik 4 United Kindom turları Heathrow ya da Gatwick havalimanından kalkış *

Fiyat: £ 1,545

İngilizce Dil Yaz Kursu (B Seçeneği) Genel İngilizce Tam gün - 4 hafta Ortak konaklama birimlerinde (2 kişilik) * Sosyal program en az 4 etkinlik 4 United Kindom turları Heathrow veya Gatwick havaalanlarından kalkıyor * ... [-]
Birleşik Krallık Londra
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku