West London English School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

wles

West London İngilizce Okulu Mükemmel öğretim standartlarına sahip bir üne sahip özel bir dil okuludur ve arkadaş edinmek ve canlı Londra kentinin tadını çıkarmak için bir ortam sunmaktadır.

Okul, Ealing Broadway'de, 1930'lardan beri klasik filmlerin sayısından sorumlu olan ve 'Notting Hill', 'Shaun of the Dead' ve 'Give Give It' gibi daha yeni yayınlara katılan tarihi Ealing Stüdyolarının yanında yer almaktadır. bir yıl'.

Okul birçok dükkan, kafe ve çeşitli parklara yakındır. Metro istasyonuna sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde, buradan Londra'nın merkezine 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Öğrenciler için rahat ve hoş bir yer ama yine de Londra'nın sunduğu heyecana yeterince yakın.

İngilizce dil kursları British Council tarafından akredite edilmiştir ve şu anda genel İngilizce, Cambridge İngilizce Sınav Hazırlığı, Akademik IELTS Sınav Hazırlığı, Konuşma, Profesyoneller için İngilizce, İş İngilizcesi ve İngilizce Yaz kurslarının yanı sıra Özel İngilizce Dersleri ve Junior Programı sunuyoruz.

Öğrencilerin geribildirimleri, öğrencilerin WLES'le yaptıkları çalışmalarla gerçek memnuniyet ve keyif almalarını ve deneyimden eğitimsel, kültürel ve sosyal kazanmalarını onaylar. Özverili öğretim ekibimiz, tutkularını yerine getirmenize yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaktır.

WLES Çalışmalarınız için sıcak ve samimi bir ortam sağlar. Hırslı ve adanmış personelimiz, öğrencilerle zamanında öğrencileri aktif, canlı, finansman, sağlık, sosyal ve kişisel konular dahil olmak üzere pratik ihtiyaçlar konusunda destek veriyor.

wles

Neden bizi seçmelisin

En fazla 12 öğrenciyle sınırlı sınıflarla bireysel bir hizmet sunabilir ve öğretmenlerin öğrencilerine amaçlarına ulaşmak için ihtiyaç duydukları dikkati verebilecekleri en iyi değeri sağlayabiliriz.

Burada okulumuzda, tamamı nitelikli ve uzun yıllar öğretim deneyimi yaşayan İngiltere'de en çok destek verici ve bilgili İngilizce öğretmenleri bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz kurslarına gurur duyuyor ve sınıfları öğrencilerin ihtiyaçlarını ve tercihlerini hızla öğrenebilecekleri ve geliştirebilecekleri şekilde uyarlayacak.

West London English School'u Londra'daki diğer İngilizce okullarından ayıran şey, personelimizdir; Tüm personelimiz güleryüzlü, yardımsever ve cana yakın. Çalışmalarınızın birçok yönüyle, bir banka hesabı açarak, yaşamak için bir yer bulmak, doğru rotayı seçmek, VISA'ya başvurmak ya da öğrencilerimizin Londra'daki eğitimlerinde karşılaşabileceği başka sorunlara başvurmalarına yardımcı olabilirler.

West London English School'da, öğrencilerimizin Londra'daki zamanlarında harika bir deneyime sahip olmalarını ve öğrencilerimizin en iyi öğrenmelerini, eğlenmelerini ve ellerinden geleni yapmalarını sağlamak için izin veriyoruz. Öğrencilerimize mükemmellik ve yüksek hizmet standartları sunarak para için mükemmel hizmet ve değeri sunmaktayız ve bu yüzden West London English School'u seçmenizi öneririz.

wles

Öğrenci hayatı

Öğrencilerimizin birçoğu için, Londra'daki dil okulunda okumak için yaptıkları yolculuk, yaşam biçiminde önemli bir değişikliği temsil etmektedir. Bu nedenle, dil okulunun öğrencilerin yaşamının her yönü hakkında uzman yardım ve rehberlik hizmeti sunması hayati önem taşır.

Yurt dışındaki öğrencilerimiz İngiltere'ye varmadan bile olsa, ekibimiz, İngiltere'ye gelişlerinde iyi gitmesini sağlamak için kendi adına çalışıyor.

Ekip, öğrencilerin dil okulundaki akademik başarılarının, çevrelerindeki rahatlıklarına ve sahip oldukları herhangi bir sorunu aşma yeteneklerine bağlı olacağının farkındalar.

Londra'nın gücü ve başarısı, çeşitliliğinden ve kültürlerin eşsiz karışımından kaynaklanmaktadır. Şehir sürekli değişiyor - gelenek duygusunu korurken aynı zamanda yeni kucaklıyor.

Londra'daki öğrenci hayatı, yalnızca çalışmanızla ilgili değil - yaptığınız arkadaşlarınız ve dünyanın en büyüleyici şehirlerinden birini keşfetmek için harcadığınız zamandır.

Konumlar

Londra

Address
Shaftesbury House,
49 – 51 Uxbridge Road, Ealing

W5 5SA Londra, İngiltere, Birleşik Krallık