Walsall College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Walsall Koleji'nde Eğitim?

Walsall College, West Midlands büyük Hükümet tarafından finanse edilen üniversitelerden biri de İngiltere'de yaşayan ve öğrenme deneyimi için inanılmaz ve eşsiz bir fırsat alacaksınız. Bizim kampüs sanat, arz durumudur: Bir Öğrenme Kaynakları Merkezi'ne ek olarak 4 uzman öğrenme deste; Bir spor salonu; saç ve güzellik salonu; Bir restoran ve 3 öğrenci kafeler; Bizim kampüs genelinde ve ücretsiz wi-fi. Bizim deneyimli, nitelikli öğretmenler birinci dereceden bütün anadili ve tüm öğrencilere mükemmellik teslim adanmıştır. Buna ek olarak, biz bir doktor, polis kaydı ile kayıt ve bir banka hesabı açılması, orada size destek sunar ve seyahat düzenlemeleri dahil olmak üzere gereken her şey, vize (biz UK Border Agency Çok Güvenilen Sponsorları) ile yardımcı olan özel bir Uluslararası Takimi var ! Biz ödül kazanan üniversite vardır!

AoC Beacon Ödülü Ayrıca Eğitim ve Beceri Teknoloji etkili kullanımı yoluyla Verimliliği Ödülü, bu yüzden bizim kampüs genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi olan hiçbir sürpriz Matrix Mükemmeliyet Ödülleri & Kariyer Eğitim, Bilgi, tavsiye Black Country Kalite Ödülü ve Rehberlik (Gold Standard) Öğrenen Ses Ödülleri 2 commendations Lider LSIS. Biz öğrenciler istediklerini dinlemek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak.

Walsall Hakkında

Walsall İngiltere'nin en büyük ikinci kenti, Birmingham yakın bir canlı ve kültürel çeşitlilik şehridir Seyahat kolay ve Walsall İngiltere'nin ikinci büyük kenti olan Birmingham sadece 15 dakikalık bir tren yolculuğu olduğunu Birmingham İngiltere'de büyük alışveriş merkezlerinden biri olan ve dükkanlar, butikler ve restoranlar büyük bir menzile sahiptir Bull Ring Alışveriş Merkezi keşfedeceksiniz Otelin merkezi konumu Midlands dolaşırım bir saatten az uzakta böyle Stratford-upon-Avon ve Warwick gibi tarihi şehirleri ile, kolay olmasını sağlar Biz sadece yaklaşık 1 saat uzaklıkta, Londra ve 1 saat uzaklıkta Manchester trenle de vardır Spor, eğlence ve seyahat için sonsuz fırsatlar vardır gibi şeyler yapmak için kısa asla

Ne öğrenciler hakkımızda dedi

'Ben Uluslararası ekibinden alınan destek çok dostu vardır, mükemmel ve bana çok yardımcı oldu.' 'Öğretmenler çok sabırlı ve öğrencilere çok yardımcı.' 'Ben bana, üniversiteye başlamadan önce hayat İngiliz tarzına alışmak için yardımcı üniversitede okudu gerçekten sevindim.' 'Walsall College öğrencileri için bir, çeşitli yaratıcı ve yararlı İngilizce kursunu sağlar.'

Konut IELTS Programı

Eğer İngiltere'ye gelip kısa bir İngilizce Dil programı incelemek istiyorsanız o zaman size ve okul veya üniversite için ders var. Şu anda yıl boyunca Üniversitesi çalışma için İngilizce hazırlık Dönemi Öncesi 8 haftalık IELTS programları İngilizce programları bir dizi çalıştırın. Biz dünyada okullar ve kolejler öğrenci gruplarına yönelik ısmarlama konut paketleri sunuyoruz. Bizim İngilizce Dil programları, ihtiyaca 4 ila 8 hafta bağımlı özelleştirilmiş olabilir. Biz de kurs sonunda IELTS sınavına sağlayabilir.

Size yardımcı:

grup vize için gerekli mektup yazma ile yardımcı, grup havaalanı karşılama hizmetlerinin düzenlenmesi, yemek dahil aileyi bulma Bir sosyal güzergah düzenlenmesi otobüs geçer organize veya başka herhangi bir destek ihtiyacınız

Tayland 36 öğrenci bir grup yakın zamanda bir İngilizce Dil eğitimi görmekteyim 8 hafta boyunca Walsall Kolejini ziyaret etti. Biz DBS ev sahibi aileler ile İngiliz Kültür onların kültürel anlayış değerli bir parçası yaşam deneyimi bulunan yerel ailelere, kontrol ile öğrenci ve öğretmenlerin her biri için konaklama bulundu. Onların test merkezi olarak Cambridge seçti tüm öğrenciler, dersin sonunda IELTS (International English Language Testing System) İngilizce sınava olacak, sınavın son bir gezi ile kutlandı.

Dr Choksaurin Jitchoknimit, Tayland Samufprakarn Varsayım Okulu'nda IELTS Hazırlık Kursu Proje Yöneticisi yorumladı; "Elbette çok iyi ve onlar üniversiteye üzerine gitmek için ihtiyacınız olacak IELT testler için hazırlar. Bir grup öğrenci geçen yıl geldi ve biz iyi sonuçlar elde ettik, bu yüzden biz bu yıl boyunca başka bir grup getirmeye karar verdi. Kampüs öğrenciler kullanmak için iyi imkanlarla, burada çok etkileyici. Yanı sıra eğitim gibi, öğrencilerin güzel bir ev sahibi ailelerle yaşayan ve İngiliz kültürünün gerçek bir deneyim verilmiştir. "

Konumlar

Walsall

Address
Walsall College
Wisemore Campus, Littleton Street West

Walsall, İngiltere, Birleşik Krallık