Waltham International College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Vizyon

Kapsayıcı bir ortamda, ekonomik ve erişilebilir mesleki eğitim ve öğretimin sağlanması yoluyla, halkın yaşamını ve farklı kültürleri geliştirmek ve geliştirmek.

Misyon

Yüksek kaliteli eğitim sağlayıcısı olarak tanınmak, mükemmel başarı oranı ile ulusal kıyaslama ve diğer benzer kurumları karşılaştırmak ve şunları yapmaya çalışmak:

  • İleri ve yüksek öğrenim için karma öğrenim geliştirmek
  • Yükseköğretim eğitiminin kapsamını genişlet
  • Kalite güvence süreçlerini sürekli iyileştirmek ve inceleme ve gözden geçirme organlarının çerçeveleri ve kuruluşun beklentilerini ödüllendirmek doğrultusunda akademik standartları korumak
  • Dijital okuryazarlığı teşvik eden ve öğrenci deneyimini geliştiren veya artıran elektronik ve etkileşimli öğretim, öğrenim ve değerlendirme ile ilgili stratejileri ve kaynakları aktif olarak araştırın ve geliştirin.
  • Gelişmiş öğrenci kredisi teminini sunmak için Beceri Finansmanı Ajansı (SFA) için bir ana sağlayıcı olmak.

Neden WIC

2010 yılında kurulan Waltham International College , East London'da Barking'de bulunan ileri ve yüksek öğrenim programlarının alternatif sağlayıcısıdır. Nisan 2015'te WIC, tesisini değiştirdi ve Birmingham'dan Barking, Essex'e taşındı. WIC şimdi 7. Kat, Crown House, Linton Road, Barking Essex IG11 8HG dayanmaktadır.

Kolej, İşletme Yönetimi, Sağlık ve Sosyal Bakım, Çocuk Bakımı ve Güzellik'te giriş seviyesinden seviye 7'ye kadar çok çeşitli programlar sunmaktadır. Kolej ayrıca tam destekli programlar (Yetişkin Eğitimi Bütçesi kapsamında) ve çıraklık programları sunmaktadır. Öğrencilerin yeteneklerini, kendi başarılarının yazarı olmaları için onlara destek olacak kişisel vizyonları ve özlemleri ile entegre ediyoruz.

Kolej, tüm öğrencilerine, modern bir küresel ekonomide ulaşma becerilerini kazandırmak için yenilikçi öğretim yöntemleri ve öğrenim yöntemleri kullanarak arka plandan bağımsız olarak yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Konumumuz

Waltham International College , Barking'in kalbinde yer almaktadır. Barking İngiltere'de bir banliyö kentidir ve Londra Barking ve Dagenham Londra Borough bir parçası oluşturur. Charing Cross'un 8.8 mil (14.2 km) doğusunda ve Londra Planında belirlenen 35 büyük merkezden biri. Tarihsel olarak Essex ilçesinde bir balıkçı ve tarım yerleşimiydi ve eski bir bölge oluşturdu. Ekonomik tarihi, Thames Nehri'ne bitişik güneydeki pazar bahçeciliğine ve endüstriyel gelişime geçiş ile karakterizedir. 20. yüzyılda Londra'nın banliyö büyümesinin bir parçası olarak, Barking, özellikle 1920'lerde Londra'daki Belediye Meclisi mülkünün geliştirilmesinden dolayı nüfusta önemli ölçüde genişlemiş ve artmıştır ve 1931'de bir belediye ilçesi olmuştur. 1965'de Büyük Londra.

Waltham International College , 7. Kattaki Crown House'ta yer almakta olup Yeraltı, yerüstü, C2C demiryolu ağı ve çok çeşitli otobüslerle erişilebilir. Üniversite, Barking yeraltı, yer üstü ve otobüs istasyonuna 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Barking İstasyonu, Bölge, Hammersmith ve C2C Hattı üzerindedir. Londra'nın merkezi ve Barking'in doğusundaki bölgelerden sık ve hızlı servisler vardır.

Kolej, Ilford'dan geçen birçok otobüs güzergahı ile çevredeki Londra ilçelerine iyi bir şekilde bağlıdır. Otobüs durakları koleje yakındır. Özellikle, 287,366, EL1, 169 ve 238'in yararlı hizmetleri vardır.

Konumlar

havlayan

Address
havlayan, İngiltere, Birleşik Krallık