Resmi açıklamayı okuyun

Vizyon

Kapsayıcı bir ortamda, ekonomik ve erişilebilir mesleki eğitim ve öğretimin sağlanması yoluyla, halkın yaşamını ve farklı kültürleri geliştirmek ve geliştirmek.

Misyon

Yüksek kaliteli eğitim sağlayıcısı olarak tanınmak, mükemmel başarı oranı ile ulusal kıyaslama ve diğer benzer kurumları karşılaştırmak ve şunları yapmaya çalışmak:

  • İleri ve yüksek öğrenim için karma öğrenim geliştirmek
  • Yükseköğretim eğitiminin kapsamını genişlet
  • Kalite güvence süreçlerini sürekli iyileştirmek ve inceleme ve gözden geçirme organlarının çerçeveleri ve kuruluşun beklentilerini ödüllendirmek doğrultusunda akademik standartları korumak
  • Dijital okuryazarlığı teşvik eden ve öğrenci deneyimini geliştiren veya artıran elektronik ve etkileşimli öğretim, öğrenim ve değerlendirme ile ilgili stratejileri ve kaynakları aktif olarak araştırın ve geliştirin.
  • Gelişmiş öğrenci kredisi teminini sunmak için Beceri Finansmanı Ajansı (SFA) için bir ana sağlayıcı olmak.

Neden WIC

2010 yılında kurulan Waltham International College , East London'da Barking'de bulunan ileri ve yüksek öğrenim programlarının alternatif sağlayıcısıdır. Nisan 2015'te WIC, tesisini değiştirdi ve Birmingham'dan Barking, Essex'e taşındı. WIC şimdi 7. Kat, Crown House, Linton Road, Barking Essex IG11 8HG dayanmaktadır.

Kolej, İşletme Yönetimi, Sağlık ve Sosyal Bakım, Çocuk Bakımı ve Güzellik'te giriş seviyesinden seviye 7'ye kadar çok çeşitli programlar sunmaktadır. Kolej ayrıca tam destekli programlar (Yetişkin Eğitimi Bütçesi kapsamında) ve çıraklık programları sunmaktadır. Öğrencilerin yeteneklerini, kendi başarılarının yazarı olmaları için onlara destek olacak kişisel vizyonları ve özlemleri ile entegre ediyoruz.

Kolej, tüm öğrencilerine, modern bir küresel ekonomide ulaşma becerilerini kazandırmak için yenilikçi öğretim yöntemleri ve öğrenim yöntemleri kullanarak arka plandan bağımsız olarak yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Konumumuz

Waltham International College , Barking'in kalbinde yer almaktadır. Barking İngiltere'de bir banliyö kentidir ve Londra Barking ve Dagenham Londra Borough bir parçası oluşturur. Charing Cross'un 8.8 mil (14.2 km) doğusunda ve Londra Planında belirlenen 35 büyük merkezden biri. Tarihsel olarak Essex ilçesinde bir balıkçı ve tarım yerleşimiydi ve eski bir bölge oluşturdu. Ekonomik tarihi, Thames Nehri'ne bitişik güneydeki pazar bahçeciliğine ve endüstriyel gelişime geçiş ile karakterizedir. 20. yüzyılda Londra'nın banliyö büyümesinin bir parçası olarak, Barking, özellikle 1920'lerde Londra'daki Belediye Meclisi mülkünün geliştirilmesinden dolayı nüfusta önemli ölçüde genişlemiş ve artmıştır ve 1931'de bir belediye ilçesi olmuştur. 1965'de Büyük Londra.

Waltham International College , 7. Kattaki Crown House'ta yer almakta olup Yeraltı, yerüstü, C2C demiryolu ağı ve çok çeşitli otobüslerle erişilebilir. Üniversite, Barking yeraltı, yer üstü ve otobüs istasyonuna 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Barking İstasyonu, Bölge, Hammersmith ve C2C Hattı üzerindedir. Londra'nın merkezi ve Barking'in doğusundaki bölgelerden sık ve hızlı servisler vardır.

Kolej, Ilford'dan geçen birçok otobüs güzergahı ile çevredeki Londra ilçelerine iyi bir şekilde bağlıdır. Otobüs durakları koleje yakındır. Özellikle, 287,366, EL1, 169 ve 238'in yararlı hizmetleri vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Waltham International College

Waltham International College İngilizce ve Matematikte Fonksiyonel Beceriler yeterlilikleri, öğrencilere yararlı aktarılabilir beceriler kazanma şansı sağlamak için tasar ... [+]

Waltham International College İngilizce ve Matematikte Fonksiyonel Beceriler yeterlilikleri, öğrencilere yararlı aktarılabilir beceriler kazanma şansı sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrencilerin genel olarak işlerinde ve yaşamlarında etkili, bağımsız ve güvenli bir şekilde işlev görmelerine yardımcı olacaklardır.

Matematikte Fonksiyonel Beceriler Nitelikleri

WIC, Fonksiyonel Beceriler için bir Edexcel Onaylı Test Merkezi'dir. Seviye 1 ve Seviye 2 testleri On-Demand. Daha fazla bilgi için lütfen Crown House, 7. Kat, Cambridge Road, Off Linton Road, Barking, IG11 8HG Birleşik Krallık'ta bizi ziyaret edin ya da 0207 0180 430 numaralı telefondan bize ulaşın.... [-]

Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Waltham International College

Eğitim ve Öğretim yeterlilikteki VTCT Seviye 5 Diploması, öğrencilere öğretme, değerlendirme ve destek için gerekli kişisel nitelikler ve özellikler öğretmek ve geliştirm ... [+]

Vasıf

Eğitim ve Öğretim yeterlilikteki VTCT Seviye 5 Diploması, öğrencilere öğretme, değerlendirme ve destek için gerekli kişisel nitelikler ve özellikler öğretmek ve geliştirmek için bilgi, anlayış ve beceriler sağlayacaktır.

Eğitimde daha geniş mesleki uygulamalar, teoriler, ilkeler ve modeller ile eğitimde öğretme, öğrenme ve değerlendirme hakkında bilgi edineceksiniz.

Kurs boyunca ayrıca, eylem araştırması, kapsayıcı pratik, uzmanlık alanında eğitim ve kişisel ders rolüne hazırlanmayı da içeren bir dizi isteğe bağlı ünite çalışma fırsatı bulacaksınız.

Kimin icin?

Bu yeterlilik, geniş bir öğretme ya da eğitim sorumlulukları yelpazesiyle bir öğretim rolüne sahip olan ya da buna sahip olan kişiler için ulusal olarak tanınan bir niteliktir.... [-]

Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Waltham International College

Bu yeterlilik, belirli bir BİT alanı için geliştirmiş olduğunuz bilgi ve becerileri öğrenmenizi ve sergilemenizi sağlar. ... [+]

ICT Sistemlerinde Seviye 2 Diploma Desteği

Şehir ve LoncalarAkreditasyon No: 501/1430 / XKurs Süresi: 8 hafta (Tam zamanlı)Krediler: 37Rehberli Öğrenme Saatleri: 250 - 275Toplam Kalifikasyon Süresi: 370Ne öğreneceksin

Bu yeterlilik, belirli bir BİT alanı için geliştirmiş olduğunuz bilgi ve becerileri öğrenmenizi ve sergilemenizi sağlar. Örneğin:

veritabanı geliştirmeweb sitesi tasarımıBT ürün geliştirmeağ planlaması ve kurulumuprogramlamasistem Analizikablolama ve telekomünikasyonuygunluk

Sistem analisti, sistem destek teknisyeni, web tasarımcısı veya yazılım geliştiricisi olarak çalışmak ya da işe başlamak isteyenler için idealdir.

Giriş koşulları... [-]
Ingilizce
Tam zamanlı
8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Waltham International College

Kısa bir süre önce BTEC Yüksek Ulusalları, profesyonel organ gereksinimleri ve gerektiğinde Ulusal Mesleki Standartlarla bağlantılı bir uzman mesleki program sağlamak içi ... [+]

Vasıf

Kısa bir süre önce BTEC Yüksek Ulusalları , profesyonel organ gereksinimleri ve gerektiğinde Ulusal Mesleki Standartlarla bağlantılı bir uzman mesleki program sağlamak için tasarlanmıştır. Onlar, gerekli bilgi ve anlayışın gelişmesiyle birlikte pratik beceri geliştirme üzerine güçlü, sektörle ilgili bir vurgu sunarlar. Yeterlilikler, sektörlerinde gerekli olan kilit kavramlar ve pratik beceriler konusunda eksiksiz bir temel oluşturur ve işverenler tarafından ulusal olarak tanınmaları, işe doğrudan doğruya ilerlemeye izin verir. BTEC HNC ve HND öğrencilerine yönelik önemli bir ilerleme yolu, BTEC Yüksek Ulusal birimlerinin söz konusu derece programına bağlı olarak, bir derece veya onur derecesi programının ikinci veya üçüncü yılıdır. Pearson BTEC HNC ve HND, Business (RQF), iş sektöründeki çeşitli meslek kuruluşları tarafından sunulan profesyonel niteliklere bir ilerleme yolu sunar.... [-]

Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku