SuperSkilz

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SuperSkilz: Biz kimiz?

SuperSkilz çevrimiçi beceri eğitimi sağlayıcısıdır. Bizim sertifikasyon alanları kapsamaktadır: CompTIA, Microsoft, Cisco, Citrix, AK-Konseyi, EMC2, VMware, Adobe, SAP ve PMI. Sertifika kursları BT Adli Soruşturma, Güvenlik Analizi, Veritabanı Geliştirme, Veritabanı Yönetimi, Ağ Mühendisliği Bilişim Güvenliği, Grafik Tasarım, Penetrasyon Testi, Veri Merkezi Yönetimi, Proje Yönetimi, Teknik İdaresi, Sistem Yönetimi, Microsoft Office uzmanlık alanıyla, BT Yönetimi işlere yol ve daha fazlası.

Misyonumuz oldukça basit ... Onları güçlendirmek olağanüstü beceriler kazanmak için onlara yardım ederek sıradan insanların hayatlarını değiştirmek için.

Biz diğer eğitim sağlayıcıları biraz farklı. Biz ancak çevrelerindeki kişiler için, geleneksel şekilde becerilerini görmek değil, onları yok sadece insanlar için hayatlarını değiştirebilirsiniz süper güçler olarak değil.

Bizim gözünde, seçti, bir anne, daha iyi bir iş olsun ve onun çocuklara daha iyi bir yaşam kalitesi vermek için onu becerilerini geliştirmek için bir süper kahraman olduğunu. O da onu çocuklar, aile ve arkadaşlar için bir süper kahraman var.

SuperSkilz anda araçlarla sıradan insanlar süper hale sağlamak.

Yani ne bekliyorsunuz? Bazı SuperSkilz alın ... hayatınızı değiştirin ... Bir süper kahraman olmak!

Konumlar

İngiltere'de Çevrimiçi

Address
SuperSkilz
133 Houndsditch

EC3A 7BX İngiltere'de Çevrimiçi, Birleşik Krallık

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: