ALICANTE – ELE USAL

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

playa

Alicante birini barındıran Salamanca Üniversitesi İspanyol Dili Okulları (ELE USAL)İspanya'da eski üniversitesi ve dünya lideri öğretiminde ve Yabancı Dil olarak İspanyolca test.

olarak dünya çapında bilinen Alicante, “la millor terreta del món” (kelimenin tam anlamıyla, yeryüzünde en iyi yer) İspanya'nın güney-doğusunda sözde “Costa Blanca” bulunan dinamik ve açık bir şehirdir. Neredeyse 400,000 nüfuslu bir nüfusa sahip olan şehir İspanyolca öğrenmek ve İspanyolca kültür kendinizi için mükemmel bir yerdir. Bizim uzun güneşli gün, bizim güzel plajları, heyecan verici yeme sahnesi, bizim efsanevi gece hayatı ve aşık olur, bizim karşılama insanlar ve geniş eğlence ve kültürel teklifle hepsinden önemlisi.

mar

ELE USAL Alicante plaj, eski şehir ve alışveriş ve eğlence bölgesine sadece birkaç dakika, şehrin kalbinde yer almaktadır. Okulumuz iyileştirilmesi ve resmen İspanyol kendi bilgisini belgeleyen, öğrenmeye ilgilenenler için geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır.

Salamanca Üniversitesi mükemmellik garanti ile, artık Alicante, Akdeniz'in tarihinin dolu, canlı hoş ve çok kültürlü bir şehirde eğitim görebilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

ELE USAL Alicante BULATS ve Siele, işbirliği Instituto Cervantes merkezi ve Üçlü Vakfı eğitim merkezi için sınav merkezidir.

genel

Konumlar

Alicante

Address
Rambla Méndez Núñez, 37
Entreplanta

03002 Alicante, Valensiya Topluluğu, İspanya