Resmi açıklamayı okuyun

bir parlak Geleceğe Kapılarını Açma

Marbella bir üniversite kariyerine başlamak, ABD'ye transfer ve akredite bir Amerikan üniversitesinde bir derece elde.

Amerikan Üniversitesi Sisteminin Avantajları

Marbella bir üniversite kariyerine başlamak ABD'ye transfer ve akredite bir Amerikan üniversitesinde bir derece elde

İspanya'da derecesi iki yıl katılın ve bir Amerikan üniversitesinde bir derecesini elde ABD'de bitirmek

25 yıllık deneyim ve 12.000 'den fazla öğrenci bizim programlarının başarısını onaylamaz.

Amerikan Üniversitesi Sisteminin başarısı

bir Amerikan üniversitesinde A derece işyerinde içine erişebilmek için harika bir yoldur. Ayrıca, ABD'de bir çalışma vizesi almak kolej mezunu ABD'de çalışma vizesi için eleme imkanı veren olanaklarını artırmaktadır.

Esneklik ve Akışkanlık

ABD üniversite sistemi de birçok açıdan esnekliği için bilinir. En önemli noktalardan biri de öğrencilerin anadal beyan zorunda kalmadan önce çalışmaların ilk 2 yıl tamamlamak için olanak vermesidir. öğrencilerin onlara kariyer karar vermek için zaman vererek Genel Eğitim kursları ilk iki yılını başlamasını sağlar çünkü 2 + 2 olarak bilinen bu sistem, farklı bir akademik unsurdur. İspanya'da Amerikan Koleji aynı modeli aşağıdaki gibidir: Öğrencilerin Marbella çalışmaların ilk iki yılı başlar ve onlar kendi uzmanlık alanında konsantre ve bir derece elde nerede Kuzey Amerika'ya transfer. öğrencilerin yavaş yavaş Amerikan dil, öğrenme stili ve kültüre adapte olur, ancak aileleri daha düşük bir mali yük ile çünkü bu süreç bir avantajı vardır.

Amerikalı Derecesi Prestige

İspanya'da Amerikan Koleji (AKS) Endülüs'te ilk Kuzey Amerikalı Üniversitesi'dir. Marbella (Málaga) kasabasında yer alan, İspanya'da Amerikan Koleji dayalı bir müfredat sunuyor ABD üniversite sistemi. Öğrenciler tüm ABD üniversiteleri tarafından gerekli genel eğitim kursları tamamlayarak İspanya'da çalışmalar ilk iki yıl başlayabilir. Bu iki yıl tamamlandıktan sonra öğrenciler Kuzey Amerika üniversite (ABD ve Kuzey Amerika üniversite sistemi sunuyor Avrupa'daki diğer üniversite) onların derecesini tamamlamak aktarılır: BA (Bachelor of Arts), BBA (Bachelor of Business Administration) veya BSc (Bachelor of Science).

  • neredeyse 40 farklı milletten 12.000 eski öğrenciler programda güvendik.

onların kesin üniversite derecesine yerleşmek önce Kuzey Amerika sistemde, öğrenciler, disiplinler geniş bir yelpazede, kendi çalışmalarının ilk iki yılında genel eğitim kursları bir dizi tamamlamanız gerekir. ABD çalışma planı kredisi olarak bilinen modüler sisteme dayalı ve öğrenciler bir sistem aracılığıyla değerlendirilir "Sürekli değerlendirme," hangi akademik performans her zaman ne olduğunu bilmek onları tanır.

İlk iki yıl (ya da dört dönem) ve bunlara karşılık gelen kredilerini tamamlayan öğrenciler, onların derecesini tamamlamak olacaktır yerden bir ABD üniversiteye geçiş mümkün olacak. Bu bilinen Üniversite Transfer ProgramıYa da 2 + 2.

Bir Amerikan üniversitesinde eğitim görmüş prestij amacıyla uluslararası işgücü piyasasına erişebilmek ve olanakları daha fazla çalışma vizesi almak ABD'de, bugüne kadar gün uluslararası öğrenciler arasında giderek yükselmeye avantajları vardır. ABD üniversite öğrencileri ve Amerikan üniversitelerinde için seçilen hedef olarak üst noktaya dünyanın en iyi olarak kabul edilir kaplar.

İspanya'da Amerikan Koleji Amerikan üniversite sistemine erişimi kolaylaştırır ve kurulduğu temel direği olarak eleştirel düşünceyi teşvik eden bir ortamda en üst düzeyde bir eğitim ile öğrencilere sağlayan tr hedeflerine merkezleri.

Marbella Kampüsü

Tesisler İspanya'da Amerikan Koleji bulunmaktadır ve Marbella (Málaga) kalbinde Sierra Blanca yerleşim bölgesi, Milla de Oro Costa del Sol. Marbella Avrupa'nın en güzel kozmopolit yerlerinden biri olduğu için bilinir. Akdeniz'in kıyısında yer ve sakinleri istikrarlı iklim yıl boyunca keyfine varacaksınız garanti eden, dağlar boyunca yedekler edilir. Bu tren istasyonuna ve Avrupa başkentleri çoğunluğu erişimi olan sakinleri sağlar Malaga havaalanına, bir saatten daha az yer almaktadır.

Bizim kampüs son teknolojik gelişmeler ile donatılmış derslik ve için tasarlanmıştır Daha küçük gruplar, Fakülte tarafından öğrenciler için kişisel öğretmenlik tecrübesi ve sürekli denetim sağlıyor.

AKS temel amacı da Amerikan üniversite sistemine ve böylece onların arzu derecesi elde yaparak kendilerini entegre böylece en iyi, akademik, entelektüel ve sosyal hazırlık ile öğrencilere sağlamaktır. Bu da onları küresel toplumun yetkin ve kararlı üyeleri olarak tam bir hayat geliştirmek için izin verecektir.

Konut

İspanya'da Amerikan Koleji öğrencileri ve aileleri, özellikle Costa del Sol sakinleri olmayanlar için farklı konut seçenekleri düzenlemek için yardımcı olur. yönetim departmanı ve bizim kampüs öğrenci yardım hizmeti aramada yardımcı ve bölgede ailelerin evlerini kiraya ya da bölgedeki otellerde kalan, daire kiralama yapabilirsiniz.

Spor ve Aktiviteler

AKS ve Manolo Santana Raketler Kulübü arasında yapılan bir anlaşma sayesinde, öğrenciler pratik ve dahil olmak üzere farklı spor faaliyetleri, çeşitli oynayabilir: tenis, racquetball, genel fitness, yüzme, ve dövüş sanatları. Kurucusu Manolo Santana, eski Wimbledon, ABD Açık ve, Rolland Garros şampiyonu olan kulüp, 6 tenis kortu, 4 Badminton kortu, fitness center, spor salonu, aerobik arena, bir havuz ve bir restoran / kafe vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

The American College in Spain

İspanya'da Amerikan Koleji o Futbol Programı Direktörü olarak görev yapacaktır Bobby Lennon, bir işbirliği anlaşması ulaşmıştır. ... [+]

Futbol Programı

İspanya'da Amerikan Koleji O Futbol Programı Direktörü olarak görev yapacaktır Bobby Lennon, bir işbirliği anlaşması ulaşmıştır. 1993 yılında, Lennon Richmond Kickers, o Başkanı ve Antrenörü olarak görev yapan bir USL Profesyonel Lig 2 kulübü kurdu. 1995 Kickers US Open Cup ve PDL Ulusal Şampiyonası hem kazanan, "çift" kazanan ilk Amerikalı ekip vardı.

1997 yılında Bobby Lennon Richmond Kickers satılan ve Virginia likid, Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk konut üniversite hazırlık programı oluşturdu. Virginia Kickers Harrisonburg, Va., New York ve Washington DC bölgesinde üst düzey lig oyun oynarken öğrenci sporcular Blue Ridge Community College'de okula yerleşmişti. Lennon, 1999 yılında Palm Beach County, Florida programı taşındı ve Palm Beach Pumas için yeniden adlandırıldı.... [-]

İspanya Marbella
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The American College in Spain

Sosyal Bilgiler, Fen, Yazma ve Okuma, Dilbilgisi ve Matematik: GED (Genel Eğitim Gelişimi) 5 öğrencinin bilgisini alanları değerlendirir Yüksek Okulu yeterlilik sınavıdır ... [+]

GED Programı - Genel Eğitim Geliştirme

GED (Genel Eğitim Gelişimi) öğrencinin bilgisini 5 alanları değerlendirir Yüksek Okulu yeterlilik testi: Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Yazma ve Okuma, Gramer ve Matematik. Öğrenci gerekli karşıladığını gösteriyor bir kez geçti 5 testlerin bir dizi oluşur Bir lise eğitimi gereksinimleri in Amerika Birleşik Devletleri. Tamamlandığında, öğrenci GED diploma alacaksınız.

GED ikincil düzey çalışmalarını tamamlamış ve bir elde etmek amacıyla bir ABD üniversiteye giriş istemiyorum olan öğrenciler için ilginç ve tavsiye bir seçenektir üniversite derecesi.

İspanya'da Amerikan Koleji GED sınavını geçmek için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır dersler vermektedir.... [-]

İspanya Marbella Amerika Birleşik Devletleri Davie
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
16 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The American College in Spain

Michael Campbell Avrupa Turu önemli bir şampiyon ve ömür boyu üyesidir. 7 yaşında, o 1988 yılında, Yeni Zelanda'da Patea golf sahasında golf oynamaya başladı, Campbell Ye ... [+]

golf Programı MICHAEL CAMPBELL

2005 ABD Açık Şampiyonu

Michael Campbell Avrupa Turu önemli bir şampiyon ve ömür boyu üyesidir. 7 yaşında, o 1988 yılında, Yeni Zelanda'da Patea golf sahasında golf oynamaya başladı, Campbell Yeni Zelanda 1992 Eisenhower Trophy ekibi zafer de dahil olmak üzere, çeşitli uluslararası amatör yarışmalarda temsil etti. O da 1993 yılında profesyonel açmadan önce Yeni Güney Galler Amatör ve Avustralya Amateur kazandı. 1995 yılında, 1999 yılında Alfred Dunhill Masters ve Johnnie Walker Classic kazandı.

2000 yılında Liyakat Avrupa Turu Sipariş dördüncü bitirdi ve Yeni Zelanda Açık, Ericsson Masters ve Heineken Classic galibiyet ile Liyakat Avustralya'nın Düzeninin PGA Tour kazandı. 2001 yılında yaptığı Heineken Klasik kupasını savundu ve tekrar Smurfit Avrupa Açık ve Nissan İrlanda Açık'ta galibiyet ile 2002 yılında Liyakat European Tour Sipariş üzerine ilk on içinde tamamladı.... [-]

İspanya Marbella
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The American College in Spain

deneyimi fazla 85 yıl ile, UNHS dünyada öğrencilere ve okullara yüksek kaliteli lise öğrenimini teslim bir uzmandır. UNHS Gelişmiş ve Eğitim Nebraska Bölümü tarafından ak ... [+]

Nebraska Üniversitesi Lise Programı

Uluslararası öğrenciler tamamen ABD lise akredite tanınan bir ABD diploması kazanabilirsiniz

İspanya'da Amerikan Koleji öğrencileri bir online / yerinde bir ortamda lise son 2 yılda tamamlamak sayede Nebraska Lisesi Programı, University of sunmaktadır.

UNHS hakkında

deneyimi fazla 85 yıl ile, UNHS dünyada öğrencilere ve okullara yüksek kaliteli lise öğrenimini teslim bir uzmandır.

UNHS Gelişmiş ve Eğitim Nebraska Bölümü tarafından akredite edilmiştir ve onun dersleri sertifikalı öğretmenler tarafından desteklenmektedir. Zorunlu ders kolejler ve üniversiteler ülke çapında kabul edip bir UNHS diploma saygı anlamına gelir, aynı zamanda NCAA onaylıdır.... [-]

İspanya Marbella Amerika Birleşik Devletleri Davie
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Önlisans

The American College in Spain

. ... [+]

.

[-]
İspanya Marbella Amerika Birleşik Devletleri Davie
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The American College in Spain

İspanya'da Amerikan Koleji tarafından sunulan Üniversite Transfer Programı öğrencileri ABD üniversiteleri tarafından lisans derecesi için gerekli temel derslerin büyük bi ... [+]

İletişim Önlisans (Transferi) Üniversite Transfer Programı (2 + 2)

İspanya'da Amerikan Koleji tarafından sunulan Üniversite Transfer Programı öğrencileri ABD üniversiteleri tarafından lisans derecesi için gerekli temel derslerin büyük bir kısmını alarak bizim Marbella üniversite merkezinde çalışmaların ilk iki yılı başlamasına olanak verir.

Bu ilk iki yıl İspanya'da tamamlandıktan sonra, öğrenciler çalışmaları son iki yılda bitirmek ve bir lisans diploması kazanacağım ABD'de bir üniversiteye kredilerini transfer olacak.

2 + 2 olarak bilinen bu sistem, öğrencilerin İspanya'da iki yıl ve Kuzey Amerika'da iki yıl için çalışma sağlar çünkü bir akademik ayırt unsurdur, ancak ABD'de bir üniversiteden mezun alma büyük avantajı ile ( öğrenci), bu son iki yılda tamamlayacak. 2 + 2 yöntemin avantajı olduğu öğrencilerin kademeli olarak uyum sağlar Amerikan eğitim sistemi ve dil ile karşı daha az mali zorlanma öğrenciler ve aileleri için.... [-]

İspanya Marbella Amerika Birleşik Devletleri Davie
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The American College in Spain

İspanya'da Amerikan Koleji tarafından sunulan Üniversite Transfer Programı öğrencileri ABD üniversiteleri tarafından lisans derecesi için gerekli temel derslerin büyük bi ... [+]

İşletme Önlisans (Transferi) Üniversite Transfer Programı (2 + 2)

İspanya'da Amerikan Koleji tarafından sunulan Üniversite Transfer Programı öğrencileri ABD üniversiteleri tarafından lisans derecesi için gerekli temel derslerin büyük bir kısmını alarak bizim Marbella üniversite merkezinde çalışmaların ilk iki yılı başlamasına olanak verir.

Bu ilk iki yıl İspanya'da tamamlandıktan sonra, öğrenciler çalışmaları son iki yılda bitirmek ve bir lisans diploması kazanacağım ABD'de bir üniversiteye kredilerini transfer olacak.

2 + 2 olarak bilinen bu sistem, öğrencilerin İspanya'da iki yıl ve Kuzey Amerika'da iki yıl için çalışma sağlar çünkü bir akademik ayırt unsurdur, ancak ABD'de bir üniversiteden mezun alma büyük avantajı ile ( öğrenci), bu son iki yılda tamamlayacak. 2 + 2 yöntemin avantajı olduğu öğrencilerin kademeli olarak uyum sağlar Amerikan eğitim sistemi ve dil ile karşı daha az mali zorlanma öğrenciler ve aileleri için.... [-]

İspanya Marbella Amerika Birleşik Devletleri Davie
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku