The American College in Spain

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

bir parlak Geleceğe Kapılarını Açma

Marbella bir üniversite kariyerine başlamak, ABD'ye transfer ve akredite bir Amerikan üniversitesinde bir derece elde.

Amerikan Üniversitesi Sisteminin Avantajları

Marbella bir üniversite kariyerine başlamak ABD'ye transfer ve akredite bir Amerikan üniversitesinde bir derece elde

İspanya'da derecesi iki yıl katılın ve bir Amerikan üniversitesinde bir derecesini elde ABD'de bitirmek

25 yıllık deneyim ve 12.000 'den fazla öğrenci bizim programlarının başarısını onaylamaz.

Amerikan Üniversitesi Sisteminin başarısı

bir Amerikan üniversitesinde A derece işyerinde içine erişebilmek için harika bir yoldur. Ayrıca, ABD'de bir çalışma vizesi almak kolej mezunu ABD'de çalışma vizesi için eleme imkanı veren olanaklarını artırmaktadır.

Esneklik ve Akışkanlık

ABD üniversite sistemi de birçok açıdan esnekliği için bilinir. En önemli noktalardan biri de öğrencilerin anadal beyan zorunda kalmadan önce çalışmaların ilk 2 yıl tamamlamak için olanak vermesidir. öğrencilerin onlara kariyer karar vermek için zaman vererek Genel Eğitim kursları ilk iki yılını başlamasını sağlar çünkü 2 + 2 olarak bilinen bu sistem, farklı bir akademik unsurdur. İspanya'da Amerikan Koleji aynı modeli aşağıdaki gibidir: Öğrencilerin Marbella çalışmaların ilk iki yılı başlar ve onlar kendi uzmanlık alanında konsantre ve bir derece elde nerede Kuzey Amerika'ya transfer. öğrencilerin yavaş yavaş Amerikan dil, öğrenme stili ve kültüre adapte olur, ancak aileleri daha düşük bir mali yük ile çünkü bu süreç bir avantajı vardır.

Amerikalı Derecesi Prestige

İspanya'da Amerikan Koleji (AKS) Endülüs'te ilk Kuzey Amerikalı Üniversitesi'dir. Marbella (Málaga) kasabasında yer alan, İspanya'da Amerikan Koleji dayalı bir müfredat sunuyor ABD üniversite sistemi. Öğrenciler tüm ABD üniversiteleri tarafından gerekli genel eğitim kursları tamamlayarak İspanya'da çalışmalar ilk iki yıl başlayabilir. Bu iki yıl tamamlandıktan sonra öğrenciler Kuzey Amerika üniversite (ABD ve Kuzey Amerika üniversite sistemi sunuyor Avrupa'daki diğer üniversite) onların derecesini tamamlamak aktarılır: BA (Bachelor of Arts), BBA (Bachelor of Business Administration) veya BSc (Bachelor of Science).

  • neredeyse 40 farklı milletten 12.000 eski öğrenciler programda güvendik.

onların kesin üniversite derecesine yerleşmek önce Kuzey Amerika sistemde, öğrenciler, disiplinler geniş bir yelpazede, kendi çalışmalarının ilk iki yılında genel eğitim kursları bir dizi tamamlamanız gerekir. ABD çalışma planı kredisi olarak bilinen modüler sisteme dayalı ve öğrenciler bir sistem aracılığıyla değerlendirilir "Sürekli değerlendirme," hangi akademik performans her zaman ne olduğunu bilmek onları tanır.

İlk iki yıl (ya da dört dönem) ve bunlara karşılık gelen kredilerini tamamlayan öğrenciler, onların derecesini tamamlamak olacaktır yerden bir ABD üniversiteye geçiş mümkün olacak. Bu bilinen Üniversite Transfer ProgramıYa da 2 + 2.

Bir Amerikan üniversitesinde eğitim görmüş prestij amacıyla uluslararası işgücü piyasasına erişebilmek ve olanakları daha fazla çalışma vizesi almak ABD'de, bugüne kadar gün uluslararası öğrenciler arasında giderek yükselmeye avantajları vardır. ABD üniversite öğrencileri ve Amerikan üniversitelerinde için seçilen hedef olarak üst noktaya dünyanın en iyi olarak kabul edilir kaplar.

İspanya'da Amerikan Koleji Amerikan üniversite sistemine erişimi kolaylaştırır ve kurulduğu temel direği olarak eleştirel düşünceyi teşvik eden bir ortamda en üst düzeyde bir eğitim ile öğrencilere sağlayan tr hedeflerine merkezleri.

Marbella Kampüsü

Tesisler İspanya'da Amerikan Koleji bulunmaktadır ve Marbella (Málaga) kalbinde Sierra Blanca yerleşim bölgesi, Milla de Oro Costa del Sol. Marbella Avrupa'nın en güzel kozmopolit yerlerinden biri olduğu için bilinir. Akdeniz'in kıyısında yer ve sakinleri istikrarlı iklim yıl boyunca keyfine varacaksınız garanti eden, dağlar boyunca yedekler edilir. Bu tren istasyonuna ve Avrupa başkentleri çoğunluğu erişimi olan sakinleri sağlar Malaga havaalanına, bir saatten daha az yer almaktadır.

Bizim kampüs son teknolojik gelişmeler ile donatılmış derslik ve için tasarlanmıştır Daha küçük gruplar, Fakülte tarafından öğrenciler için kişisel öğretmenlik tecrübesi ve sürekli denetim sağlıyor.

AKS temel amacı da Amerikan üniversite sistemine ve böylece onların arzu derecesi elde yaparak kendilerini entegre böylece en iyi, akademik, entelektüel ve sosyal hazırlık ile öğrencilere sağlamaktır. Bu da onları küresel toplumun yetkin ve kararlı üyeleri olarak tam bir hayat geliştirmek için izin verecektir.

Konut

İspanya'da Amerikan Koleji öğrencileri ve aileleri, özellikle Costa del Sol sakinleri olmayanlar için farklı konut seçenekleri düzenlemek için yardımcı olur. yönetim departmanı ve bizim kampüs öğrenci yardım hizmeti aramada yardımcı ve bölgede ailelerin evlerini kiraya ya da bölgedeki otellerde kalan, daire kiralama yapabilirsiniz.

Spor ve Aktiviteler

AKS ve Manolo Santana Raketler Kulübü arasında yapılan bir anlaşma sayesinde, öğrenciler pratik ve dahil olmak üzere farklı spor faaliyetleri, çeşitli oynayabilir: tenis, racquetball, genel fitness, yüzme, ve dövüş sanatları. Kurucusu Manolo Santana, eski Wimbledon, ABD Açık ve, Rolland Garros şampiyonu olan kulüp, 6 tenis kortu, 4 Badminton kortu, fitness center, spor salonu, aerobik arena, bir havuz ve bir restoran / kafe vardır.

Konumlar

Marbella

Address
Centro Comercial Le Village Carretera de Istán, km1
29602 Marbella, Endülüs, İspanya

Davie

Address
3501 Davie Rd,
FL 33314 Davie, Florida, Amerika Birleşik Devletleri