Asociación Profesional de Criminólogos de España

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birkaç yıl için, Profesyonel Suçbilimciler Derneği İspanya, bu tür kursları ve onlar gerçekleştirilen uygulamalı faaliyetler olarak mesleki atamaları, hem büyük bir başarı ile, İspanya çapında yürüyüşüne başladı. O ilgili olmasına rağmen, dikey büyüme nedeniyle, bu platform oluşturmak için birkaç profesyoneller vardı, tamamen bağımsızdır.

2020 yılından bu yana, İspanya kriminologların Derneği ( ASPROCRIME ) tüm eğitim zaten diğer kuruluşlar ile anlaşmalar vardı organizasyonumuzu, blok türetilmiş olan ve bu nedenle ilgilenen mümkün olan en iyi kalite öğrencilere sunmak adli bilimlerde. Kısacası, onlar bize eğitim departmanı güven, ama biz bağımsız bir şirketiz.

Kontaklar sayesinde ASPROCRIME ve onun iyi ulusal ilişkiler, ancak tüm uluslararası yukarıda bizim için mümkün en yüksek teknoloji ile pratik, seminer ve atölye sunabilir.

Bugün, profesyoneller gerçekten öğrenmek kursları arayan ve onlar sizi kariyerinize kullanmak verebilir. , Kurslar (bunların uzmanlık eksikliği) resmi derecelerine yönelik - Bu nedenle, (resmi eğitim örgün ve her ikisi de) kendi başlık giden dersler için daha fazla talep var.

Konumlar

Madrid

Address
Calle del Alcalde Sáinz de Baranda,38
28009 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: