Autonomous University of Madrid - Summer School of Economics and Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Universidad Autónoma de Madrid Ekonomi ve İş Yaz Okulu (SSEB), dünyanın en güzel ve en hareketli şehirlerinden birinde ufuklarınızı genişletmek için en üstteki bir üniversitede okuyan eşsiz bir fırsattır.

Çalışmalarınıza yeni bir bakış açısı kazandırmak, dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinmek, kendinizi farklı bir kültüre bırakmak ve kendiniz hakkında yeni şeyler keşfetmek için sizi bu yaşam boyu yolculuğa çıkarmaya davet ediyoruz! UAM'ın yüksek kaliteli kurslarından bazılarını sunan özel bir 4 haftalık çalışma programına katılın. Bunların hepsi, UAM İktisadi ve Ticari Araştırmalar Fakültesi'nin en iyi profesörleri ve araştırmacıları tarafından İngilizce olarak öğretilmektedir.

Yaz Okulu Ekonomi ve İşletme, Kamu Politikası, Çevre Vergileri, İklim Değişikliği Ekonomisi, Küresel Pazarlama Yönetimi ve diğer ileri ekonomi disiplinlerinin yönetiminde akademik zenginleşmeyi hedefleyen uluslararası ve yerli öğrencileri hedeflemektedir.

Universidad Autónoma de Madrid (UAM), dünyanın en iyi üniversitelerinden biridir. 50 yaşın altındaki dünyanın en iyi üniversitelerini vurgulayan 50 yaş altı QS Top 50, sıralamada İspanya'da 1, Avrupa'da 3, Avrupa'da 10'dur.

UAM Hakkında

UAM, İspanya'da araştırma alanında üniversite lideri. UAMs Campus, İspanya Ulusal Araştırma Konseyi (CSIC) ile birlikte, İspanya'nın Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından Uluslararası Mükemmellik Kampüsü olarak aday gösterildi.

UAM, Belediyeler, Kurumlar, İşletmeler ve STK'lar ile güçlü bağlar kurmakta ve Girişimcilik Girişimleri Merkezi aracılığıyla girişimciliği aktif biçimde desteklemektedir.

Konumlar

Madrid

Address
C/ Francisco Tomás y Valiente, 5 · Universidad Autónoma de Madrid
28049 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya