Resmi açıklamayı okuyun

At Barcelona Uçuş OkuluBiz bu daha sonra kendi kariyer başarı ve başarısızlık arasındaki fark yaratacak, çünkü mümkün olan en kaliteli eğitimi ile öğrencilere sunmak için çalışıyoruz. Havayolları her zaman en iyi eğitilmiş başvuru için bakmak ve test etmek ve yeni bir kiralama için uygulanıyor önce onların gerçek bilgi ve uçuş standartları değer olacaktır.

çok ciddiye eğitim ve öğretim almak, ve sen sadece sınav ve uçuş değerlendirmeleri geçmek hazırlayacak, ama bunu uygulamak için geldiğinde maksimum fırsatlara sahip olduğundan emin olmak için yeterince yüksek bir mükemmellik seviyesine ulaşmak izin nedeni budur bir satır iş için.

Eğitimlerimiz Bizim eğitim programları, Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) Part-FCL Yönetmeliği kapsamında sertifika ve havayolları ile istihdam imkanlarını en üst düzeye çıkarırken, öğrenci pilotlar gereken minimum zaman gerekli Öğrenme Amaçları ve Uçuş Deneyimi ulaşmak için yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Barcelona Uçuş Okulu ispanyolca EASA temsilcisi tarafından onaylanmıştır, sayı e-ATO-037 ile bir Havacılık Eğitim Teşkilatı olarak Agencia Estatal de Seguridad Aérea (AESA), (ATO).

Bizim Kaynakları

Barcelona Uçuş Okulu Sabadell Havalimanı, Barselona'nın doğal İşletme ve Genel Havacılık havaalanında çok büyük operatör tarafından ve tamamen La Cerdanya Havaalanı, yönetme ve etkili Akademi tabanı için değil, aynı zamanda gelecek geçici uçaklar çok sayıda havalimanı hizmetleri sunan çalışır konumu ve bölgenin inanılmaz manzara ve manzaranın keyfini.

daha 40 uçaklarının büyük bir filo ile, çoğu Dijital Cam kokpitlerinde ile donatılmış ve kendi Bakım ve Onarım mağazası, eğitim bizimle emindir. Bizim profesyonel ve Teorik çok deneyimli ve Uçuş Öğretim hep senin eğitim planında ilerlemesine yardımcı olacak.

Barcelona Uçuş Okulu da Aerobatic Flight, kayma ve Ultraligths gibi diğer havacılık faaliyetlerinde mümkün Barcelona Havacılık Merkezi'nin bir parçasıdır.

Bizim Yer öğrenmek ederken, Barcelona, ​​dünyanın en iyi şehirlerinden birinde yaşayan keyfini çıkarın. bir pilot Eğer Katalonya canlı başkenti plajlar ya da tiyatro zevk için bir mola olamaz anlamına gelmez olarak çalışkan gelecekteki kariyer kazanmak için. Aslında, dünyanın başka hiçbir şehir uçan koşulları ve öğrenci için kolaylık böyle bir kombinasyon sunabilir:

Başar hava durumu - Eğer gün daha uçacak İyi ulaşım ve haberleşme - uluslararası öğrenci için Uluslararası, küresel tutum - Eğer evinizde hissedeceksiniz İnce kültür, gözlük ve gastronomi - bir mola yaşam üzerinde ortalama kalite - Eğitiminiz odaklanmak

Tarihçe Barcelona Uçuş Okulu, 1.953 yılından bu yana havacılık eğitimi veren, İspanya pilot eğitimi öncülük etmiştir. onun başından bu yana, bizim okul 4.000'den fazla pilot eğitimli ve ab-initio pilot eğitimi için veya tekrarlayan ve beceri eğitimi için olsun, havacılık kursları her türlü teşvik her zaman aktif olmuştur.

Şu anda sayı e-ATO-037 ile bir ATO (Havacılık Eğitim Örgütü) olarak EASA tarafından tanınır. Eyl 15, 2011'den bu yana bizim Havacılık Akademisi Modüler ve Entegre Havayolu Nakliye Pilot ATPL (A) kursları her ikisi için de eğitim Teşkilatı olarak EASA tarafından kabul edilmektedir. Tem 14, 2011 yılından bu yana Modüler Ticari Pilot Lisansı CPL doğru gelecek pilotlar (A) yetiştirmek yetkili 13 Ağu 2010 yılından bu yana Kabin Memuru eğitimi vermek için yetkilidir. 10 Ara 2009 yılından bu yana biz TRTO-H (Tip İntibak Eğitim Organizasyonu) Robinson Helikopterler Model R22 ve R44 tipi değerlendirmesi doğru başvuru onaylaması da bulunmaktadır. Nis 14, 2009 yılından bu yana ultralight için bir uçuş Okulu ve Uçuş Merkezi olarak yetkilendirilmiştir. 7 Kas 2001 yılından bu yana, biz de sayı e-FTO-020 PPL doğru eğitim adaylarına zemin okulu ve uçuş eğitimi vermek için yetkili (A) lisans ve modüler kurslar ile bir FTO (Uçuş Eğitim Organizasyonu) olarak EASA tarafından kabul edilmiştir JAR-FCL 1.055 düzenlemelere göre, Enstrüman Değerlendirme IR (A) ve Multiengine Değerlendirme ME (A) edinin. Feb 20, 1999 yılından bu yana biz de La Cerdanya Aerodrome bizim tabanında planör için bir uçuş Okulu ve Uçuş Merkezi olarak sertifikalı edilmiştir. Nov 10, 1.953 yılından bu yana Uçak Özel Pilot (PPL-A) eğitim, Helikopter Özel Pilot (PPL-H) eğitim ve Planör Pilot eğitimi için bir eğitim merkezi olarak sertifikalıdır.

İspanya'da başka hiçbir tek okul Barcelona Uçuş Okulu daha ileride pilotlarının yetiştirilmesi aynı deneyime sahiptir. Bu gerçek, olağanüstü hava ve mükemmel bir uçak filosu ve eğitmen ekibi ile eşleştirilmiş, okulumuzu ciddi öğrenci için doğal seleksiyonun yapar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Barcelona Flight School

Enstrüman Değerlendirme (IR) Dersin amacı zemin okul ve uçuş eğitimi, uzmanlık ve deneyim IR (A) sınıfı dereceyi elde edebilmek için gerekli öğrenme koşul elde etmektir. ... [+]

Enstrüman Değerlendirme (IR) Dersin amacı zemin okul ve uçuş eğitimi, uzmanlık ve deneyim IR (A) sınıfı dereceyi elde edebilmek için gerekli öğrenme koşul elde etmektir. Öğrenci Part-FCL göre elde edilen PPL (A) veya CPL (A) lisansı sahibinin olmalıdır.

Bu dersin sonunda öğrenci IMC IFR altında böyle bir tek motor veya çok motorlu uçakların PIC olarak eylemi olarak bir IR (A) sahibine tanınan ayrıcalıkları, egzersiz gerekli bilgi düzeyini göstermek zorundadır 200ft bir karar Yükseklik aşağı (Instrument Meteoroloji Koşullar).

Tüm zemin okul bünyesinde katıldı edilmeli ve öğrencilerin AESA (Agencia Estatal de Seguridad Aérea) sınavları için hak etmek için her konunun% 75 sınıf oturumları en az katılmak zorundadır.... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Barcelona Flight School

Entegre ATPL (A) Program bir Airbus A320 ya da Beechcraft King Air B200 bir MM ile tamamlanan bir Havayolu Nakliye Pilot ders, bir havayolu iş bulma konusunda gerçek cidd ... [+]

Entegre ATPL (A) Program bir Airbus A320 ya da Beechcraft King Air B200 bir MM ile tamamlanan bir Havayolu Nakliye Pilot ders, bir havayolu iş bulma konusunda gerçek ciddi olanlara hitap etti.

Bu program ab-initio ders ATP Lisansı doğru gerekli teorik bilgi ile birlikte, ME (Multi-motor) ve IR (Instrument) puan alan bir CPL (Ticari Pilot Lisansı) almak isteyen tüm bu gelecek pilotlara hitaben bir .

Ayrıca program dahilinde sırayla gerekli MCC (Çoklu mürettebat Koordinasyon) çok pilotlu ulaşım kategorisinde uçakta eğitim FO (İlk Officer) olarak hareket etmek zorundadır, tamamlayacaktır öğrenci ortak tesislerinde, bir Havayollarına tarafından istihdam edilecek .... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
55 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Barcelona Flight School

Bu ATPL program size kendi zamanlama ve ihtiyaçlarına göre alabilir bireysel dersler ve lisanslar bir dizi modüler yaklaşımla adım bir ATPL lisansı adım, elde sağlayacakt ... [+]

Bu ATPL program size kendi zamanlama ve ihtiyaçlarına göre alabilir bireysel dersler ve lisanslar bir dizi modüler yaklaşımla adım bir ATPL lisansı adım, elde sağlayacaktır. Eğer olabilecek önceki havacılık deneyimi için kredi alabilirsiniz, çünkü bu program zaten tutabilir herhangi bir lisans yararlanarak, sizin fiili duruma da ATPL eğitimi terzi sağlayacaktır.

Her modül veya kurs diğerlerinden bağımsızdır ve tek bir lisans veya yeterlilik sağlayacaktır, çünkü hepsini birden almak gerekmez. Bunun yerine, her modül taahhüt ve tüm modülleri tamamladıktan sonra size elde edecek olan senin ATPL lisansı alabilmek için gerekli tüm bilgi ve deneyim kazanacaklardır hangi hızını ayarlayabilirsiniz. Yol boyunca, aynı zamanda her modül tamamlandıktan sonra böyle PPL, CPL, ME-IR ve MCC gibi tüm bireysel nitelikleri, elde edecektir. Barcelona Uçuş Okulu E-ATO-037 tecrübesi 60 yılı aşkın, uçuş eğitimi sağlamak ATO numarası ile EASA Part-FCL kapsamında Agencia Estatal de Seguridad Aerea tarafından yetkili merkezidir.... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Barcelona Flight School

Uçuş Öğretim Görevlisi (FI) Ders bir Havayollarına başvurmadan önce defterine uçuş deneyimini eklemek için ilk ve kolay bir yoldur. gerekli eğitimi tamamladıktan sonra, U ... [+]

Uçuş Öğretim Görevlisi (FI) Ders bir Havayollarına başvurmadan önce defterine uçuş deneyimini eklemek için ilk ve kolay bir yoldur.

gerekli eğitimi tamamladıktan sonra, Uçuş Öğretmeni Değerlendirme sen Groundschool öğretim ve diğer öğrencilere Uçuş eğitimi veren, bir Uçuş Eğitmeni olarak görev sağlayacaktır.

Uçuş Okulu'nda uçuş Öğretim iş alarak, aynı zamanda, bağlı kalmak sağlayacak havacılık içine bir giriş iş uçan beceri diğer pilotlar eğitirken saat oluşturmak ve pekiştirmek için mümkün olan en iyi yollarından biridir Havayolu Pilot iş piyasası.

Barcelona Uçuş Okulu E-ATO-037 tecrübesi 60 yılı aşkın, uçuş eğitimi sağlamak ATO numarası ile EASA Part-FCL kapsamında Agencia Estatal de Seguridad Aerea tarafından yetkili merkezidir.... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
9 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku