Resmi açıklamayı okuyun

Cambridge Institute , özellikle İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Almanca dillerinde uzmanlaşmış bir eğitim merkezidir ve sektörde kanıtlanmış bir deneyime ve uluslararası kapsama sahiptir. Eğitim metodlarımıza, kaliteyi, yeniliği sunduğumuz ve ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanmış bir öğretim planı sunan öğrenciler için iş metodolojimiz başarı garantisidir. Bu felsefe ile Cambridge Institute , sektörün ön safında yer almakta ve öğrencilerimizin güvenini ve saygısını kazanarak, gelecekte de bu konumu benimsemeye kararlılıkla günlük olarak çalışmaktadır. Hem günlük kullanım hem de iş için dil öğrenimini kolaylaştırmak için geniş bir hizmet portföyü sunuyoruz. Ayrıca, öğrencilerimizin aktif katılımı ve herhangi bir dilin temel becerilerinin dengeli gelişimi için bahse gireriz: dinleme, okuma ve yazma. Hangi dersi seçerseniz seçin, Cambridge Institute ana hedefi, öğrencilerimizin potansiyelini en iyi kaynaklarla optimize etmektir. Yıllarca süren çalışmanın sonucu olan tecrübemiz ve uluslararası prestijimiz ile destekleniyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Cambridge Institute

UNFORGETTABLE HOLIDAY'in tadını çıkarırken ve ülkenin kültürünü keşfederken İspanyolca öğrenmek isterseniz, Cambridge Institute aradığınız şeydir. Bu okulda, İspanyol ... [+]

MADRID'DE YOĞUN İSPANYOLCA DİL KURSU

Hala tatilinizi planlamamış mısınız? Cambridge Institute , reddedemeyeceğiniz bir teklif sunar.

UNFORGETTABLE HOLIDAY'in tadını çıkarırken ve ülkenin kültürünü keşfederken İspanyolca öğrenmek isterseniz, Cambridge Institute aradığınız şeydir. Bu okulda, İspanyol kültürünün kalbinde ihtiyaçlarınıza göre çok çeşitli eğitim programları sunuyoruz: Madrid.

Bu fırsattan yararlanın! Madrid'de İspanyolca'nızı geliştirin, dünyanın her yerinden gelen insanlarla tanışın ve İspanya'nın başkentinin iklimi, yemeği ve cazibesinin tadını çıkarın.

Nerede?

Uluslararası okulumuz olan Cambridge Institute Spain, Madrid'deki (İspanya) ünlü Plaza España'da şehrin en büyük turistik yerlerinden biridir. Tüm seviyeler ve tüm profiller için yabancılara İspanyolca dil kursları sunuyoruz.... [-]

İspanya Madrid
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku