Campus FP

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Önemli olan size, çünkü CampusFP, en büyük eğitim teklif eğitim döngüleri ve her bütçeye uygun uygun fiyatlarla 7 farklı merkezlerde yüksek 20 derece üzerinde sunuyor.

CampusFP pratik bir şekilde Madrid tüm sakinleri için mesleki eğitim ve daha yakın, paye için ve yapılacak öğrenmenin önemini vurgulayan bir şekilde, açık sosyal meslek ile doğmuş.

mesleki ve akademik becerilere dayalı becerilerin edinimi CampusFP güvenli bir eğitim bağlılık "formación360", bize ulusal ve uluslararası eğitim sistemlerinin kombinasyonu sonucu ortaya çıkan, eğitim farkını ortaya koyma modeli görselleştirmek ve sağlayan yenilikçi bir kavram olarak anlaşılması olduğunu hangi Mezunlarımızın mesleki ve akademik geleceğin tarama genişletmek başardı.

Bunu nasıl yapacağız? istihdam için mesleki eğitim ve referans mesleki yeterlilik eğitimi sistemini düzenlenmiş İspanyol eğitim sistemine ilişkin iken İngiltere'de farklı bir Ödüllendirme Kurumları aracılığıyla mesleki eğitim İngilizlerin sistemi ile simetri derecesine (Resmi Yetkililer Nitelikleri ve Müfredatı aramak ).

Böylece CampusFP akademik ve mesleki eğitim arasındaki boşanma ile sona erer. Bu bağlamda, pratik ve somut çözümler bulma konusunda uzun bir deneyim sonra biz kendi felsefesini ve üç öğrenme biçimlerini birleştiren benzersiz bir eğitim geliştirdik:

  • Düzenlenmiş mesleki eğitim (Mesleki Eğitim ve Yüksek). Meslek Yüksekokulu'nun.
  • İstihdam Eğitimi (Profesyonel Sertifikalar). işin dünyaya açılan pencereniz.
  • İngiliz eğitim sistemi (Mesleki Eğitim Diplomalar Seviye, 4 ve 5 (UK). Uluslararası pasaport çalışma kapsamında Mesleki eğitim.

kimin Erişilebilirlik coğrafi alan belediyeler bağlı işverenler tarafından talep çok iyi bağlanmış nitelik ve yaklaşan büyük bir kampüs olarak ve bizim merkezleri aracılığıyla Madrid bölgesi kullanıldığı gibi "biraz büyük merkezi" olarak CampusFP hakkında konuşmak istiyorum hızlı ve kolay öğrenciler, akademik yıl 2016-2017 için biz Madrid 7 merkezleri, 40 dereceden fazla mesleki ve 250'den fazla profesyonel sertifikaları var.

Hiç Madrid ortalama 6.000 € üzerinde bir devlet okulu maliyetlerinde Yüksek Seviyesinde bir öğrenci, CampusFP onun nitelikleri sunarken bizim zihniyet artırmak istihdam edilebilirlik ve istihdam, Madrid boyunca akademik ucuz fiyatla sahip beri akademik yıl başına € 4990 ve € 4,490 ile görüntü ve ses ve Sağlık eğitim alanlarının Yüksek Seviye diğer Üst Sınıf ve yılda € 3.990 Orta sınıflar. Tüm ilk yıl ve MECD burs için 2.300 ila 3.500 € arasında değişen yüksek seviyeli eğitim döngüsü için CAM Burs desteği ile.

Son fakat en az biz festivali Music Hall sponsor olduğu değil - 13 ila 22 yaş bu yıl ve CampusFP yeni mod, DJ içerir sayesinde arası gençlere yönelik Berklee müzik festivali. Orta Sınıf Mesleki Eğitim, "Video Teknisyenliği, Disk Jokey ve Sound" ve mesleki sertifika düzeyinde 2 "Animacion Müzikal Canlı ve Doğrudan yeni başlığın Madrid resmi sunumu ile.

Konumlar

Madrid

CampusFP

Address
Madrid, Madrid bölgesi, İspanya
Telefon
+34 911 83 31 22