Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Önemli olan size, çünkü CampusFP, en büyük eğitim teklif eğitim döngüleri ve her bütçeye uygun uygun fiyatlarla 7 farklı merkezlerde yüksek 20 derece üzerinde sunuyor.

CampusFP pratik bir şekilde Madrid tüm sakinleri için mesleki eğitim ve daha yakın, paye için ve yapılacak öğrenmenin önemini vurgulayan bir şekilde, açık sosyal meslek ile doğmuş.

mesleki ve akademik becerilere dayalı becerilerin edinimi CampusFP güvenli bir eğitim bağlılık "formación360", bize ulusal ve uluslararası eğitim sistemlerinin kombinasyonu sonucu ortaya çıkan, eğitim farkını ortaya koyma modeli görselleştirmek ve sağlayan yenilikçi bir kavram olarak anlaşılması olduğunu hangi Mezunlarımızın mesleki ve akademik geleceğin tarama genişletmek başardı.

Bunu nasıl yapacağız? istihdam için mesleki eğitim ve referans mesleki yeterlilik eğitimi sistemini düzenlenmiş İspanyol eğitim sistemine ilişkin iken İngiltere'de farklı bir Ödüllendirme Kurumları aracılığıyla mesleki eğitim İngilizlerin sistemi ile simetri derecesine (Resmi Yetkililer Nitelikleri ve Müfredatı aramak ).

Böylece CampusFP akademik ve mesleki eğitim arasındaki boşanma ile sona erer. Bu bağlamda, pratik ve somut çözümler bulma konusunda uzun bir deneyim sonra biz kendi felsefesini ve üç öğrenme biçimlerini birleştiren benzersiz bir eğitim geliştirdik:

  • Düzenlenmiş mesleki eğitim (Mesleki Eğitim ve Yüksek). Meslek Yüksekokulu'nun.
  • İstihdam Eğitimi (Profesyonel Sertifikalar). işin dünyaya açılan pencereniz.
  • İngiliz eğitim sistemi (Mesleki Eğitim Diplomalar Seviye, 4 ve 5 (UK). Uluslararası pasaport çalışma kapsamında Mesleki eğitim.

kimin Erişilebilirlik coğrafi alan belediyeler bağlı işverenler tarafından talep çok iyi bağlanmış nitelik ve yaklaşan büyük bir kampüs olarak ve bizim merkezleri aracılığıyla Madrid bölgesi kullanıldığı gibi "biraz büyük merkezi" olarak CampusFP hakkında konuşmak istiyorum hızlı ve kolay öğrenciler, akademik yıl 2016-2017 için biz Madrid 7 merkezleri, 40 dereceden fazla mesleki ve 250'den fazla profesyonel sertifikaları var.

Hiç Madrid ortalama 6.000 € üzerinde bir devlet okulu maliyetlerinde Yüksek Seviyesinde bir öğrenci, CampusFP onun nitelikleri sunarken bizim zihniyet artırmak istihdam edilebilirlik ve istihdam, Madrid boyunca akademik ucuz fiyatla sahip beri akademik yıl başına € 4990 ve € 4,490 ile görüntü ve ses ve Sağlık eğitim alanlarının Yüksek Seviye diğer Üst Sınıf ve yılda € 3.990 Orta sınıflar. Tüm ilk yıl ve MECD burs için 2.300 ila 3.500 € arasında değişen yüksek seviyeli eğitim döngüsü için CAM Burs desteği ile.

Son fakat en az biz festivali Music Hall sponsor olduğu değil - 13 ila 22 yaş bu yıl ve CampusFP yeni mod, DJ içerir sayesinde arası gençlere yönelik Berklee müzik festivali. Orta Sınıf Mesleki Eğitim, "Video Teknisyenliği, Disk Jokey ve Sound" ve mesleki sertifika düzeyinde 2 "Animacion Müzikal Canlı ve Doğrudan yeni başlığın Madrid resmi sunumu ile.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Campus FP

trend tasarımlar oluşturmak için yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. moda dünyasına içine bitirmek için giysiler himayesi ve dalış kadar tüm üretim sürecini hakimdir. ... [+]

trend tasarımlar oluşturmak için yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. moda dünyasına içine bitirmek için giysiler himayesi ve dalış kadar tüm üretim sürecini hakimdir.

Amaçları

Her iki sanayi, giysiler, aksesuarlar ve diğer tekstil ürünlerinin olarak ölçülen kalite spesifikasyonları, güvenlik ve çevre koruma, toplantı yapın. Sen hazırlanması ve malzemelerin kesme, giysilerin üretimi, ev, sanayi ve için giysiler ve tekstil giyim aksesuar ve deri ve tekstil sanayi bitirme adanmış kuruluşlar ve endüstriler giyim ve moda faaliyetlerini icra edebilir spor. Benzer şekilde işyerlerinin olarak kostümler hazırlayarak adanmış iş taşıyabilir.

Ders programı ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus FP

DJ'lik şimdi meslek ve Resmi Belgesi ile olabilir! Bir etkinlikler ve gösteriler her türlü enerjilendirebilirsiniz. Sen procesarás ve herhangi bir müzikal stili karıştırm ... [+]

DJ'lik şimdi meslek ve Resmi Belgesi ile olabilir! Bir etkinlikler ve gösteriler her türlü enerjilendirebilirsiniz. Sen procesarás ve herhangi bir müzikal stili karıştırma olmak ve kendi oluşturabilirsiniz. müzik ve görsel projeksiyonları teknik oturumları üretmek için en romanı bilgi, birden olaylar çalışabilirler. müzik ve video için tutkunuz bir geleceği var!

Amaçları

A Teknik Video Disk jokey ve Ses Bu ses alanında aktif Film yapımları, video, televizyon, multimedya, radyo, müzik endüstrisi, gösterileri ses güçlendirme ve müzik bar, gece kulüpleri, konser salonları ve festivaller yanı sıra bu tür defileler, reklam sunumlar, müzik etkinlikleri vb kesinlikle müzikal değil olaylar olarak kamu hizmetlerinin üretim yapan sabit tesisat ve şirketler... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus FP

Herşey sorunsuz çalıştırır: yapılandırılan bilgisayarlar ve ağ uygulamaları yüklenmiş ve güncellenmiş. Her şey hazır. Bilişim sektöründe önemli bir profesyonel olun ve dü ... [+]

Herşey sorunsuz çalıştırır: yapılandırılan bilgisayarlar ve ağ uygulamaları yüklenmiş ve güncellenmiş. Her şey hazır. Bilişim sektöründe önemli bir profesyonel olun ve düzgün çalışması için ilgili tüm unsurları kontrol eder.

Amaçları

Yükleme, yapılandırma ve bunların işlevselliğini sağlamak ve kurulan çevre için kalite, güvenlik ve saygı için protokolleri uygulanması, küçük ortamlarda mikrobilgisayar, izole veya ağa bağlı sistemler ve yerel ağları korumak. Sen herhangi bir boyut ve üretken sektör sektörünün BT destek kuruluş veya organizasyonların bir parçası olarak, öncelikle satış, montaj ve ekipman, ağlar ve genel olarak mikro işlem hizmetlerinin tamiri yapan servisler şirketlerde faaliyetlerini icra edebilir yönetimi için mikrobilgisayar sistemleri ve veri ağları kullanır.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Önlisans

Campus FP

Eğer video oyunları dünyasında hakkında tutkulu musunuz? Sonsuz sanal dünyalar yaratmak için yetenekli teknisyenler gerektiren bir gelecek vaad eden animasyon, Sanal Gerç ... [+]

Eğer video oyunları dünyasında hakkında tutkulu musunuz? Sonsuz sanal dünyalar yaratmak için yetenekli teknisyenler gerektiren bir gelecek vaad eden animasyon, Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik, filmi, televizyon ... gürleyen teknoloji ve gelişimi: Artık size ne gibi üzerinde çalışabilirsiniz. şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için en yeni uygulamaları nasıl kullanacağınızı öğrenin. gelecek 3 boyutlu olması!

Amaçları

Bu eğitim döngüsünde kişisel becerilerini geliştirecek, profesyonel ve sektörde ihtiyaç duyulan becerileri video oyunları, sinema veya Dijital ve multimedya ortamları. profesyoneller aramaktadır İş iletişimi, multimedya ve film yapım şirketleri yaratıcı Onları, son teknikleri uygulanarak çekici ürünleri üreten ve en gelişmiş üstesinden gelebildiğini yenilik yapmasına yardımcı olacak 3D programlar, animasyon ve tasarım.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus FP

Eğer moda dünya seviyorsanız mesleğin bu. , Malzemeler ve yüzeyler seçimine giysileri tasarlama organize ve kendi takımını yönetmek gelen, koleksiyon yapmak için tüm yara ... [+]

Eğer moda dünya seviyorsanız mesleğin bu. , Malzemeler ve yüzeyler seçimine giysileri tasarlama organize ve kendi takımını yönetmek gelen, koleksiyon yapmak için tüm yaratıcı süreci kontrol eder. En podyumları Oluşturduklarınızı bekliyor!

Amaçları

Ayrıntılı desen ve başvuru adresleri makalelerin bileşenlerin tasarımına ayarlandı ve teknik olarak iyi uygulamaların yanı sıra mesleki ve çevre güvenliği kuralları çerçevesinde hareket ederek, tüm endüstriyel üretim alanında, düzenlemek ve üretim süreçlerini yönetmek. Sen, küçük, orta ve büyük şirketler tekstil ve deri ve ayakkabı ve deri eşya sanayileşmiş üretim sektöründe faaliyet kullanamayacak, istihdam veya yönetim fonksiyonları üretimini kendi kendine gelişen olsun ve giyim için sanayileşme modellerinin geliştirilmesi.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus FP

Eğitimin bu döngüsünde davrandığını standartlara göre protokolleri oluşturulmuş kalite ardından ekonomik hedeflerini karşılamak için, tedarik, üretim ve hizmet faaliyetle ... [+]

Amaçları

Eğitimin bu döngüsünde davrandığını standartlara göre protokolleri oluşturulmuş kalite ardından ekonomik hedeflerini karşılamak için, tedarik, üretim ve hizmet faaliyetlerini kontrol eden, teklifleri ve kaynakları belirleyerek, yönetmek ve mutfakta üretim ve hizmetlerini organize etmek öğreneceksiniz hijyen, mesleki risk önleme ve çevre koruma.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

Hammadde (65h) arz kontrolü. Eğitim ve rehberlik (90H). Kalite yönetimi ve gıda güvenliği ve hijyen (95H). Yemek hazırlama işlemleri (265h). İngilizce 2 (90H). Mutfak (265h) içerisinde Ön işleme ve muhafaza işlemleri.

Profesyonel modülleri İkinci Yıl ... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus FP

Yemekler, tatlılar, hamur işleri, ekmek ... Daha özgün lezzetleri ve emplatados en zarif kombinasyon yaratmak ister misiniz? senin öğrenme dakikada bir yeni pişirme deney ... [+]

Yemekler, tatlılar, hamur işleri, ekmek ... Daha özgün lezzetleri ve emplatados en zarif kombinasyon yaratmak ister misiniz? senin öğrenme dakikada bir yeni pişirme deneyimlerini başlatır, en profesyonel aranan hale gelebilir.

Amaçları

ön işleme etkinliklerini, hazırlanması, korunması, tamamlanması / sunum ve hizmet üretim mutfak elaborations alanında aşçılık her türlü çalıştırın.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

İş ve Girişimcilik (65h) Ön işleme ve konserve (300 saat) kek ve hamur işi temel işlemler (270 saat) Gıda işleme Güvenlik ve hijyen (65 saat) pişirme teknikleri (300 saat)

Profesyonel modülleri İkinci Yıl ... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus FP

Bunu sınırlarını genişleterek daha yüksek bir seviyeye bir şirket kurşun isterler? ihracat ve ithalat tüm ayrıntılarını kontrol, farklı pazarlardaki iş fırsatlarını belir ... [+]

Bunu sınırlarını genişleterek daha yüksek bir seviyeye bir şirket kurşun isterler? ihracat ve ithalat tüm ayrıntılarını kontrol, farklı pazarlardaki iş fırsatlarını belirlemek için bilgi ve yurtdışında başarılı pazarlama kampanyaları oluşturmak. markalar tanındığını alın!

Amaçları

Bu profesyonel herhangi üretken sektörün şirketleri faaliyet göstermekte ve çoğunlukla pazarlama ve planlama, organizasyon, yönetim kamu ve özel sektör performans fonksiyonları ve uluslararası ticaret faaliyetlerinin tavsiye ticaret.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

Eğitim ve rehberlik (90H). uluslararası ticaret (210h) idari yönetimi. şirketi (210h) ekonomik ve finansal yönetim. İngilizce (160H). Depolama lojistik (120h). Uluslararası Taşımacılık (210h). ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus FP

Eğitimin bu döngüsünde boyut ve etkinliğine göre, hem kamu, özel, düzenlemek ve personele, ekonomik ve mali operasyonlar ve müşteri veya kullanıcılara bilgi ve tavsiye yö ... [+]

Amaçları

Eğitimin bu döngüsünde boyut ve etkinliğine göre, hem kamu, özel, düzenlemek ve personele, ekonomik ve mali operasyonlar ve müşteri veya kullanıcılara bilgi ve tavsiye yönetimini ve yönetimini yürütmek için hazırlayacak şirket ve ajans, belirlenen hedefler, iç düzenlemelere ve mevzuata uygun olarak.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

İletişim ve müşteri hizmetleri (200h). yasal ve iş belgeleri (135H) yönetimi. İngilizce (160H). Ofis otomasyonu ve bilgi işleme (200h). iş (200h) ait kapsamlı bir süreç. insan kaynakları ve kurumsal sosyal sorumluluk (105H).

Profesyonel modülleri İkinci Yıl

Muhasebe ve Vergi (120h). Eğitim ve rehberlik (90H). İnsan Kaynakları Yönetimi (50h). Finansal Yönetim (120y). lojistik ve ticari yönetimi (80h). İş Simülasyonu (140H). Proje Yönetimi ve Finans (30h). işyerleri (370H) Eğitim. Kariyer fırsatlarının İdari ofisi. idari, ticari. mali yönetim. Clerk. İdari lojistik. İdari banka ve sigorta. İdari insan kaynakları. İdari kamu yönetimi. İdari hukuk, muhasebe, iş danışmanlığı, vergi veya kurumlar. Koleksiyon yönetimi teknisyeni. müşteri destek sorumludur. akademik ilerleme Profesyonel uzmanlık kursları. Geçerli yönetmeliklere göre profesyonel modüllerin doğrulama imkanı ile başka Döngüsü Yüksek Seviye Mesleki Eğitim. Ulusal ve yönetmeliklere göre AKTS kredilerinin uygun doğrulama ile Uluslararası Araştırmalar Üniversitesi. Normalde Erişim Lisans son sınıf (Uluslararası Sınıf belirli bir alan eğitimi). Bizim çalışmaların sonunda öğrenci (Merkezi'nde değerlendirilen resmi sınavını geçerek) Cambridge Advance Seviye gösterebilir. Tabii öğretilir Merkezleri ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus FP

Biz her alanda teknolojik patlaması olan ve giderek emek piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştiricilerin gerektirir. eğlence ihtiyaçlarını karşılamak ... ve ay ... [+]

Biz her alanda teknolojik patlaması olan ve giderek emek piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştiricilerin gerektirir. eğlence ihtiyaçlarını karşılamak ... ve ayrıca her yerde ve cihazdan erişilebilir hale öğrenmek süreç optimizasyonu için işletme yönetimi uygulamalarıyla ilgili tüm bilgi.

Amaçları

Eğitimin bu döngüsünde geliştirebilir, belgeyi uygulanması ve bakımı öğrenecektir uygulamaları cihazların her türlü bilgisayar: telefonlar, tabletler web, Vb Sen tasarlayacak ve kendi programlamak edecek uygulamaların.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

Bilgisayar Sistemleri (170h). Veri tabanları (170h). Programlama (230h). İşaretleme Dili ve Bilgi Yönetim Sistemleri (120y). Geliştirme Ortamı (90H). Eğitim ve rehberlik (90H). ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Campus FP

Campus FP