Resmi açıklamayı okuyun

Müzik Prodüksiyon Okulu

Biz

Biz müzik yapım eğitim DJ'ler, elektronik müzik sanatçıları, üretici ve müzik severler konusunda uzmanlaşmış bir okul vardır.

Biz ne yaptığımız hakkında tutkulu ve öğrencilerimizin potansiyelinden faydalanmak için istekli sanayi yılların deneyimi ile profesyonel bir grup oluşturduk.

YAPARIZ

Müzik oluşturmak için yaratıcı sürecini öğretmek için, mükemmel tüm araçları sürücü ve yapımları her avantajını sunmaktadır. Bizimle müziğinizin özünü bulacak ve akıcı profesyonelce sizin müzik yapım parçası haline konuşabilir.

SUNDUKLARIMIZ

eğitim müzik için yaratıcılık ve tutku en önemli uygulama ve özelleştirme dayalı. Biz modern müzik ileri alanlarda profesyonel Ableton, Logic Pro X, Ses Synthesis eğitmen ve uzmanlar var.

HAKKIMIZDA

tutkumuz: Biz ... dünyayı yönlendiren ve hayatımıza anlam veren motorunu asla değişmeyecek bir şey irade ve sebebini egemen olduğunun duygu yoktur.

Yapımcı dj size iyi, müzik ve ses gibi ne canlandırmak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

DJ Yapımcı: Tutkunuzu canlandırın

 • Master Dj Yapımcı
 • Profesyonel DJ Kurs
 • Ableton Live ve Push Üretimi
 • Gelişmiş Ableton
 • Yaratıcı Müzik Teorisi
 • Sentez ve Ses Tasarımı
 • Canlı Performansı (Doğrudan)
 • Karıştırma ve Mastering
 • Müzik endüstrisi
 • Logic Pro X Üretim
 • FL Studio Üretimi (Bire Bir)
 • Çocuklar için Ableton
Program dili:
 • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

DJ Productor

Ableton Live üretim ve itin sertifikalı eğitmen Ableton tarafından oluşturuldu sırasında, bu kurs bakılmaksızın tür veya stil yaratıcı ve teknik müzik üretim araçları keş ... [+]

A Ableton Live ve Push üretim kursu sertifikalı eğitmen Ableton tarafından oluşturuldu, bu kurs bakılmaksızın tür veya stil yaratıcı ve teknik müzik üretim araçları keşfedeceksiniz. sentezi, örnekleme ve araçlara giriş canlı oynamak için. Bizim kişiselleştirilmiş bir yaklaşım ve uygulamalar DJ Producer boyunca yolunun tam bir müzikal deneme yapmak.

DJ Yapımcı özel bir program desteği ve uzman çalışmalar olacak Madrid'de ilk ve tek Ableton Sertifikalı Eğitim Merkezi vardır.

Üretici DJ öğrenci olarak, sen önemli bir indirim Ableton de bir eğitim lisansı satın alabilirsiniz.

Zaman Çizelgesi: Sınıf başına 2 saat 3 gün haftada... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
DJ Productor

Ableton ileri kurs Üretim Yaşa ve 2 başlangıç ​​kursu için mükemmel bir tamamlayıcısıdır itin. ... [+]

A Ableton ileri kurs üretimini Canlı ve 2 itin Bu ilk ders için mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Bu programda, biz kendi enstrümanlarını oluşturma ve karışımı içine tanıtmak ve Ableton Live bitmiş bir proje ile biten mastering, Ableton ile donanım synthesizer kullanarak, ses ve doğrudan üretim teknikleri, odaklanmış yaklaşımı olacaktır. Sen yönlendirmek veya canlı performans için oturumları oluşturmak için öğeyi alabilir. Ableton ve uygulamalar tarafından onaylı eğitmen tarafından sunulan Özelleştirilmiş yöntemi tüm DJ Producer boyunca yolunun gelişmiş bir müzik deneyimi olduğundan emin olun.

DJ Yapımcı Madrid'de ilk ve tek Ableton Sertifikalı Eğitim Merkezidir, Bir özel bir program desteği ve uzman çalışmalar olacak hangi.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
DJ Productor

Eğer profesyonel Eylemlerini bir DJ veya yapımcı olarak bir adım ileriye gitmek ve doğrudan oluşturmak ve Canlı isterseniz teknikleri, donanım ve gerekse kurulumu kullanı ... [+]

Eğer profesyonel Eylemlerini bir DJ veya yapımcı olarak bir adım ileriye gitmek ve doğrudan oluşturmak ve Canlı isterseniz teknikleri, donanım ve gerekse kurulumu kullanımı ve konfigürasyonunu (synthesizer, davul makineleri, efektleri öğrenecektir nerede, bu sınıf ders kaçırmamalısınız ) ve in vivo olarak uygulanması. gelişmiş süreçlere MIDI uygulaması doğrudan müzik dönüştürmek için.

Tabii amaç tek başına veya diğer müzisyenlerle, bir parça yorumlamak ve değiştirmek mümkün veya gerçek zamanlı olarak elektronik müzik seti olacak ve bunun için mevcut bilgi ve çeşitli araç ve tekniklerin kullanımını sağlamaktır.

öğrenciler ve mezunlar Fiyatı: 350 €... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
DJ Productor

karıştırma ve mastering ders müzik üretiminin bilginizi tamamlayacak ve mevcut piyasa standartlarına rekabetçi bir ses ürünü oluşturma olanağı elde etmek için tasarlanmış ... [+]

Bu ders süresince karıştırma büyüleyici sanatını öğrenmek ve profesyonel ses mastering ulaşmak için son dokunuşu vermeden önce yapımları nasıl hazırlanacağını öğreneceksiniz. karıştırma ve mastering ders müzik üretiminin bilginizi tamamlayacak ve mevcut piyasa standartlarına rekabetçi bir ses ürünü oluşturma olanağı elde etmek için tasarlanmıştır.

Buna ek olarak, karıştırın ve modül sırasında masterize için kendi şarkılarından birini çalışabilir.

Süre: 1 Ay | 16 kişi saat öğrenci ve mezunlar Fiyatı: 350 € Sınıflar başlar: 1. itibaren her ayın 10'unda için.

Zaman Çizelgesi Sabahları: İki gün 12:00 ila 14:00 haftada Zaman Çizelgesi Akşamları: İki gün 17:00 ila 19:00 haftada ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
DJ Productor

Logic Pro X DAW (Digital Audio Workstation) en beğenilen müzik üreticilerinden biridir. Sadece programın yönetimini öğrenmek olmayacak Logic Pro X ile bu ders üretiminde, ... [+]

Logic Pro X Üretim Bire Bir

Logic Pro X DAW (Digital Audio Workstation) en beğenilen müzik üreticilerinden biridir. Sadece programın yönetimini öğrenmek olmayacak Logic Pro X ile bu ders üretiminde, ayrıca üretim teknikleri ve uzman eğitmen programlama elle kendi temalar oluşturmak için öğreneceksiniz.

Zaman Çizelgesi: sınıfta 2 başına 2 saat veya haftada 3 gün.

Yer: Müzik Üretim Okulu "DJ Üretici" - Calle Virgen del Portillo 55, Madrid Sermaye

Nasıl çalışır? Eğer kayıt formunu gönderdiğinizde bizim tesisleri, sınıf müfredatını öğretmek ve şüpheler çözmek nerede gösterileceğini sınıfların başında randevu için en kısa sürede bir çağrı alacak. Sınıflar Calle Virgen del Portillo 55 Madrid Capital bizim stüdyoda düzenlenmektedir. Kursun sonunda elbette katılımınızı onaylayan bizim DJ Üretici diplomaları verilir. hitab ettiği kime ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
DJ Productor

elektronik ve elektro akustik müzik pratik uygulama için, orijinal sesi üretme amaçlı, analog ve dijital ortamlarda, sentez ve ses yaratma vermek. ... [+]

elektronik ve elektro akustik müzik pratik uygulama için, orijinal sesi üretme amaçlı, analog ve dijital ortamlarda, sentez ve ses yaratma vermek.

Biz hedefleri şunlardır uygulanan sentezin eşsiz kurs geliştirdik: sentezinin farklı türde ve farklı ses olanaklarını anlama. herhangi bir analog veya dijital donanım veya yazılım synthesizer tarafları ve sinyal yönlendirme tanımlanması.

Ve orijinal tasarım ve yapımı en yaygın eksiltici FM ve modüler, gelişmiş sentez teknikleri kullanılarak ve derinleştirmek melodik ve vurmalı ve çevresel hem duyulur.

Gündemin tüm bölümleri iyi anlaşılması öğrenci için müzikal stil odaklı pratik örnekler eşlik edecek.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
DJ Productor

Biliyorsun ama müzik teorisi ve yaratıcı teknikler üretmek gerekir? Biz de Ableton itin öğrenebilir hangi müzik yaratılması için eşsiz bir seyir hazırladık. ... [+]

Biliyorsun ama müzik teorisi ve yaratıcı teknikler üretmek gerekir? Biz de Ableton itin öğrenebilir hangi müzik yaratılması için eşsiz bir seyir hazırladık.

Bu derste, farklı müzik türleri farklı ritimler, bas ve accompaniments oluşturmak veya istediğiniz türe uyarlayarak, düzgün müzik hizalamak öğrenecektir. Eğer Ableton Push kullanarak eğer Ve, aynı zamanda ondan öğrenmek ve en yapabilirsiniz. gündemi göz atın ve öğrendiklerinizi keşfetmek!

Fiyatı: 250 € Öğrenci DJ Yapımcı: 200 €

Sınıflar başlatın: 1. itibaren her ayın 10'unda için Sabahları saat: 12:00 ile 14:00 saatleri salı ve perşembe Zaman Çizelgesi Akşamları: 17:00 ila 19:00 Salı ve Perşembe günleri. Alternatif Program Akşamları: 19:30 ila 21:30 arası Salı ve Perşembe ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku