Don Quijote Spanish Language Learning

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Don Quijote'nin İspanyol okulları hakkında

don Quijote, 1986 yılında İspanyol dil okullarını temsil eden bir dil seyahat acentesi olarak kurulmuştur. Şirketin hizmet ve kaliteye verdiği özverili özveri, hızlı büyümesini hızlandırdı ve hızla inovasyon, kişiselleştirilmiş hizmet ve mükemmellik için bir itibar kazandık. 1989 yılında, yüksek kaliteli İspanyolca dil kurslarına olan artan talebe cevap vererek, öğrencileri Salamanca'daki ilk Don Kişot okuluna davet etmeye başladık. Kuruluşumuzdan bu yana, İspanya ve Latin Amerika'da yedi şirkete ait lokasyona ve 30'dan fazla ortak okuldan oluşan bir ağa, büyük ölçüde 150.000'den fazla memnun öğrencinin tavsiyesiyle büyüdük.

Don Quijote'da, watchwords'leri Kalite, İnovasyon ve Ortaklıktır. Akademisyenler, değerler ve inovasyon konusunda öncülük etmeye devam ederken, kurslarımızın kalitesini ve hizmetimizi öğrencilerimize bir sonraki seviyeye taşımak için sürekli yeni yollar ararız.

Don Quijote ile İspanyolca Öğrenmek İçin 10 Neden

1. Kanıtlanmış deneyim

30 yılı aşkın bir süredir, dünya çapında bir milyondan fazla öğrenciye İspanyolca öğrettik. Öğrencilerimize, yeni dil becerilerini günlük durumlara ve profesyonel ortamlara uyguladıkları için, giderek kendilerini güven ve yeterlilik kazandıklarına tanık olduk. Kanıtlanmış, uygulamalı metodolojimiz, pratik ve sürekli etkileşim yoluyla hızlı ve kolay bir şekilde İspanyolca iletişim kurmayı öğrenmenizi garanti eder.

2. Benzersiz bir öğrenme ortamı

Eşsiz öğrenme ortamımız sürekli olarak İspanyolca'nın nasıl öğretildiğini yeniden tanımlamaktadır. Sınıf içinde ve dışında dil becerilerinizi geliştirmenizi teşvik ederek sizi başarıya hazırlıyoruz.

3. Kişiselleştirilmiş öğrenci yaklaşımı

Profesörlerin ve öğrencilerin aktif olarak öğrenme deneyimine dahil oldukları, kişiselleştirilmiş ve öğrenci merkezli bir yaklaşım benimsiyoruz. Benzersizliğinize değer veren ve kendi dil yolculuğunuzu şekillendirirken size rehberlik edecek destekleyici bir topluluğa katılacaksınız.

4. En iyi tesisler

Tüm okullarımız stratejik olarak tarihi semtlerde yer almakta, toplu taşıma araçlarıyla kolayca erişilebilmekte ve klima, Wi-Fi erişimi, en modern teknoloji ve öğrenim deneyiminizi unutulmaz kılmak için ihtiyacınız olan her şey ile donatılmıştır.

5. 24-7-365 Öğrenme

Bizimle kalmadan önce ve sonra, 24-7-365 platformumuza bağlanabilirsiniz. Şimdi, öğreniminize varmadan önce başlayabilir veya buradan ayrıldıktan sonra don Quijote'un çevrimiçi okuluyla tazeleme kurslarına katılabilirsiniz. Herhangi bir zamanda, her zaman dijital ders kitapları ve uygulamaları ile birlikte yerli öğretmenlere erişebileceksiniz.

6. Yüksek kalitatif öğretim

Don Quijote, yüksek kaliteli dil eğitimi için uluslararası kabul edilmektedir. Fakültemiz mükemmel ve deneyimli akademik profesyonellerden oluşmaktadır. Dahası, öğretmenlerimiz size ulaşabilir. Düzenli geribildirim ve rehberlik ile sizi destekleyen öğretmenlerinizle günlük etkileşime sahip olacaksınız.

7. Yüksek resmi sınavlar geçerlilik oranı

Bizim öğretim metodolojimiz, neredeyse tüm öğrencilerimizin resmi DELE sınavını geçecek kadar benzersiz ve etkilidir. Yani, bizimle İspanyolca ders çalışıyorsanız, başarınız neredeyse garantilidir!

8. Gerçekten uluslararası bir deneyim

Dil yolculuğunuzu dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla paylaşın. Her yıl okullarımız 85'den fazla ülkeden her yaştan 25.000'in üzerinde öğrenciye hoş geldiniz. Farklı öğrenci bedenimiz, harika bir uluslararası görünüm sağlar. Dünyanın her yerinden insanlarla tanışın!

9. 32 ayrı kültürel deneyim

Kendinizi İspanyolca ve Hispanik kültürüne tamamen kaptırmanızı sağlayacak 13 İspanyolca konuşulan ülkede 32 farklı kültürel deneyim dikkatle seçtik. İspanya'dan Latin Amerika'ya, size en uygun kültürel tercihleri ​​seçin.

10.% 100 Memnuniyet

Daha fazla öğrencinin kişisel referanslar yoluyla bize başka bir kaynaktan daha fazla geldiği ve öğrencilerimizin% 35'inin tekrar bizimle çalışmaya geldiği gerçeğinden gurur duyuyoruz!

Öğrencilerimizi tekrar ağırlamayı seviyoruz.

Konumlar

Barselona

Address
Carrer de Mallorca, 27
08029 Barselona, Katalonya, İspanya