Resmi açıklamayı okuyun

Uçuş Okulu E-ATO-288

Ticari bir uçak gemisi ekibinin bir parçası olmak, işinizden gerçekten keyif almanızı sağlayacak bir geleceğin mesleğidir. Barselona'daki okulumuzda sizi eğitebilir ve sizi hedefinize yönlendiririz.

Neden EAS Barcelona ?

1-Fleet

EAS Barcelona havacılığın teknolojik gelişmelerinden her zaman yan yana gelmenin önemini biliyoruz. Bu nedenle her zaman en yeni teknolojiye ve en yeni materyallere sahip olmak istiyoruz. Uçak filomuz tamamen yeni ve doğrudan üreticiden edinilmiştir. EAS Barcelona ayrıca, parametrelerin daha fazla bilgi ve daha iyi yorumlanmasını sağlayan geniş ekrandaki uçuş verilerinin temsil edilmesiyle, tüm küresel havayollarının uçaklarında kullanılan en son kokpite teknolojisini seçti. Buna "Cam Kokpit" denir . Hem emniyetin hem de kalitenin çok önemli olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle en yeni teknolojiye sahip yeni uçaklarımız var. Bu yetersiz olmaktan uzak olsa da, ne yazık ki, İspanya'da eğitim için kullanılan uçakların ortalama yaşının 20 yaşında olması ve dolayısıyla teknolojik açıdan en yeni teknolojiye sahip olduğu bir sektörde son gelişmelere neden olmayan sıklıkla bir eğilim söz konusudur Gelişmeler büyük önem taşıyor. Kullanılan uçak temel eğitim için TECNAM 2002 ve ileri eğitim ve IFR için TECNAM 2006'dır.
Uçuş simülatörleri ile ilgili olarak, EAS Barcelona , İspanya'da sadece tüm uçuş aşamaları için kullanılmak üzere iki EAS Barcelona sahiptir - sadece en yeni ve en yeni teknolojiyi kullanmaktadır.
İlk Simülatör sertifikası FNPTII, TECNAM 2006 uygulamalarında kullanılan aynı düzlemi temel alır ve ikincisi dünyanın en çok kullanılan havayolu şirketi olan AIRBUS 320'dir .

Barcelona'da 2-Eğitim

EAS karargahı bütün derslerin düzenlendiği ve uçuş simülatörünün geliştirildiği Barselona şehrinde. Okulun konumu, ana tren istasyonundan, metro ve şehirlerarası yolculuk için otobüs duraklarından, uzak mesafelere veya ana köylerden uzaklaşmak için yüz metreden daha az gören öğrencilere büyük rahatlık sağlar. Barselona şehrinin kültürel değerleri, boş zamanları ve hizmetleri, öğrenciler için büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Barselona, ​​davetkar, açık tutum ve harika bir atmosfere sahip, kozmopolit bir kenttir. İki milyondan fazla nüfusu ile Akdeniz Avrupa'sının en büyük başkentlerinden biridir. Büyük ticari ve gastronomik teklifleri eşsiz bir atmosfer yaratıyor. Gotik Mahalle'deki Roma mimarisinin kalıntılarından, büyük mimarların (Antoni Gaudí gibi) her zaman seçkinlere hitap eden nefes kesen modernist yapılarına, kent düzenine ve çağdaş binalarına kadar çeşitli çağlardan kalma muhteşem mimarisini de ekleyin. ve kültürel ve sanatsal itiraz yadsınamaz. Barselona'nın coğrafi konumu ayrıcalıklıdır - denize açık, özel bir liman ve harika plajları olan ve dağa uzanan, Collserola dağında, açık havada egzersizden ve muhteşem manzaraların keyfini çıkarabileceğiniz bölgedir.

3- Eğitimde Deneyim

EAS Barcelona , en üst düzeyde havacılık eğitimi sunmak amacıyla, oldukça uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekibin inisiyatifiyle ortaya çıktı. EAS Barcelona yönetim ekibi, Avrupa'daki en büyük uçak eğitim filosunu idare eden pilot ve kabin ekibinin (uçuş görevlileri) eğitim ve organizasyonunda yirmi yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Ayrıca 150.000'den fazla uçuş talimatına sahiptir ve 1000'den fazla pilot ve 200 kabin mürettebatıyla gururla eğitimli ve ruhsatlıdır. EAS Barcelona oluşturan tüm personel, özellikle uygulama ve işletmede havacılık eğitimi alanında uzmanlaşmış ve oldukça deneyimli bir kişidir ve tüm çalışmalarını olumlu ve etkili bir şekilde tamamlamak için birlikte çalışmaktadır.

4- İmkanlar

EAS Barcelona idari merkezi ve genel posta adresi Sants İstasyonu'nun yanında bulunan Rektör Triadó Caddesi üzerinde yer almaktadır. Teorik derslerin tümü ve uçuş simülasyon eğitimi bu yerde yapılır. Öğrenci ile öğrencinin eğitiminde yer alan ilgili taraflar arasındaki gelişmeler, öğretim verimliliğinin doğrulanması, sorunların çözülmesi (gerekiyorsa) ve periyodik değerlendirmeler ile ilgili olarak yapılan bireysel toplantılar da bu yerde yapılacaktır. Sabatell Havaalanı'nda uçuş seansları tamamlanmış olup, Sabadell Havaalanı'nda EAS Barcelona kendi ofisi ve uçuş takipçisi, uçuş hazırlık bölgesi ve öğrenci ve öğretim görevlileri için özel salonlar bulunmaktadır. EAS Barcelona , öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını çeşitli şekillerde karşılamaktadır:

  • Büyük bir şehir merkezinde teorik ve uçuş simülasyon eğitim aşamaları (Barselona, ​​Sants olmasından): Kentin konumu ve düzeni, öğrencilere hızlı ve kolay bir günlük erişimi sağlar. Aksine, daha uzaktaki diğer eğitim işletmeleri ( EAS Barcelona DEĞİL) öğrencileri öğrencileri çok fazla vakit kaybettirmeye zorlarlar.
  • Sınıflar, en güncel teknolojiler, IT ve bilgisayar yazılımı ile donatılmıştır, ancak daha "geleneksel" sistemlerin kullanımı için de donatılmıştır. Yani - ileri teknoloji kullanımı, öğrenme sürecinde büyük önem taşır, ancak söz konusu teknolojinin münhasır kullanımı eksikliklere neden olabilir.
  • Radyotelgrafi (RT) Odası: Öğrenciler uçuş simülasyonlarını bireysel kabinlerden, tamamı gerçek hava araçlarını sadakatle temsil eden diğer öğretim uçak filolarıyla ortak bir hava sahasında tamamlayabilirler. Başka bir odada, gerçek uçuşların gerçek hava sahasında (dünyanın herhangi bir yerindeki) kontrol edildiği şekilde, talim pilot öğrencilerin havacılık alanını (ve uçuşlarını) eğitmen veya denetleyici yönetir.
  • Kütüphane: Mevcut bilgi teknolojisi olarak binlerce binlerce sayısallaştırılmış kitabın tablet formunda depolanmasına olanak tanır; kütüphane, öğrencilerin rahatlığını, okuma, yazma, eskiz yapma, hayal etme ve kullanma yeteneğinden fazlasını sağlamasına olanak tanıyan bir sessizlik ortamıdır. her şeyden önce, ders süresince öğrendiklerini uygulamaya koymak.
  • Özel Toplantı Salonları: Öğrencinin düzenli olarak ve özellikle de arzulanan zamanlarda, teorik eğitimle ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir danışma ya da endişeye yönlendirme, değerlendirme ve çözüm bulması kesinlikle önemlidir. Sınıflarla aynı binada bulunan özel toplantı odalarımızı kullanarak, yukarıda sözü edilen istişare veya endişeler karşılanabilir ve acil eylemle ele alınabilir.
  • Sabadell Airport hizmet binasında uçuş evresi için tesisler (brifingler, bulguların hazırlanması ve analizi; uçuş sevkıyatıyla birlikte): Uçuş öncesi ve sonrası tüm hizmetleri etkin bir şekilde düzenleyebilmeli ve organize edebilmelidir; hem uçuş okulu kendisi hem de hava trafik kontrolünde hava limanı operatörleri tarafından kullanılanlarla hem anlık olarak hem de en iyi şartlarda hem kalite hem de konfor için karşılık gelir. Mesleki dünyanın böyle çalıştığı ve aynı zamanda en iyi sonuçların nasıl elde edildiği - eğitildikleri kadar operasyonel olduğu gibi.

4- Misyonumuz ve Vizyonumuz

EAS Barcelona , öğrencileri eğitimlerinde mümkün olan en iyi sonucu elde edebilen tamamen memnun öğrencilerle bir eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir. EAS Barcelona , kaliteli eğitim ile birlikte Avrupa'da önde gelen havacılık eğitimi kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Kalite kelimesi, sayısız tanıtımın aç bıraktığı bireylerin veya organizasyonların kötüye kullanmasına rağmen güzel görünmüyor. Kalite, mükemmeliğe bir adım daha yaklaşmaya çalışmak için kendisini iş için övmek amacıyla kullanılan bir ifade değildir. Belki de mükemmel mükemmellik yoktur, ancak kalitenin değişen derecelerini işaretlemek için doğrulayıcı düzeyinden emin olmalıyız. Kalite tatmin edici sonuçlar ile ispatlanabilir. Bu şekilde, EAS Barcelona amacı , öğrencilerinin eğitimini mümkün olan en iyi sonuçlarla, çok çeşitli yetenekler eşliğinde tamamlamalarıdır; sadece öğrenilen yetenekleri ile değil aynı zamanda ses yargısı, bilimsel bilgi ve mesleki yetenekle de donatılmıştır. EAS Barcelona ekibi bunu birkaç yıldır başarmış durumda. Örgün eğitimlerini tamamlayıp bugün uçan pilot ve kabin ekibinin tamamı çok sayıda ulusal ve uluslararası havayolu şirketinde büyük başarı ile bunu sürdürüyor. Kaliteden söz etmek, konuşmak, daha somut olarak, güvenlik ve güvenlik demektir. Biri diğeri olmadan var değildir. Güvenlik konusu EAS Barcelona üstlenilen her faaliyete nüfuz eder . EAS Barcelona zamanla giderek daha iddialı ve sıkı hale gelen ve bu nedenle daha fazla talep eden küresel güvenlik gereksinimleri, rahatsız edici bir engel değil, üstesinden gelinmesi gereken bir güçlük de değildir. Aksine, sürekli iyileştirme için bir fırsattır. Eylemin ve temelde amacımızın temelini oluşturan temel. EAS Barcelona bu özelliği, kalite ve güvenliği (en üst düzeyde) hem ayrılamaz hem de önemli faktörler olarak tanımlayan ilk tartışılmaz argümandır. Hiçbir şekilde yalnızca nasıl hareket ettiğimiz (veya nasıl davranacağımızı) değil, ancak bu ve tüm alanlarda bir hedefe ulaşmak EAS Barcelona kendi DNA'sının bir parçasıdır. EAS Barcelona alan her seviyede - eğitmenler, organizatörler ya da yöneticiler olmakla birlikte - şu an arzulanan kalite ve güvenlik düzeylerine ulaşılabilmesi için sadece kalite ve güvenliğin önemini genişletmek gerekir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

... [+]

At EAS Barcelona

FI (A) Uçuş Öğretim Sahası CRI (MEP) Çoklu Motor Öğretim Ders IRI (A) Alet Öğretim Sahası [-]
İspanya Barselona
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

Eylül, Mep, puan artı IR MCC kursu ile ticari pilot lisansı almak izin veren Avrupa mevzuatı aircrew kapsamında yürütülen bir pilot kursu. ... [+]

Ticari pilot kursları

Havayolu pilotu kursu

EAS Barcelona nasıl uçak havayolu ekipleri oluşturan tüm meslek profilleri. Temelde bir uçağın teknik ekip ve ikinci pilot (yardımcı pilot veya ilk subay) (Anglo-Sakson adına göre, kaptan) bir komutan oluşur.

Bu pozisyonları doldurmak için gerekli nitelikler ATP (Air Transport Pilot) denilen derslerde, özel programlar EAS Barcelona aracılığıyla ATO onayı elde edilir.

Özellikler pilot kursu

A Pilot kurs Havayolu Nakliye Bu teorik kısmı, simülatör ve uçuş kısmının bir parçası oluşur. Onlar sırayla, birbiri ardına yürütülen parçalardır, ancak parçalar güçlü ve etkili bir öğrenme için çalışmaların entegrasyonu oluşturan bazı aşamalarında, eş zamanlı uygulanmasını koordine edilir. Çok mürettebat havayolu (MM) iki uçak pilotları arasında koordinasyon öğrenme sadece işbirliği oturumları elbette son aşamada yalnız çalıştırın.... [-]

İspanya Barselona
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
14 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EAS Barcelona biz Havayolu şirketlerinde çalışmak üzere profesyonel pilotları eğitmek. bunların uçuş pratik eğitim ve simülatör ile elde edilir gibi teorik bilgileri birl ... [+]

Modüler Kursları

Içinde EAS Barcelona Biz Havayolu şirketlerinde çalışmak üzere profesyonel pilotları eğitmek. bunların uçuş pratik eğitim ve simülatör ile elde edilir gibi teorik bilgileri birleştirerek, az zamanda iyi eğitimi içerdiğinden başvuranlar tercih favori eğitim entegre sahasıdır.

Bir Özel Pilot lisansı almak başladı başvuran, bir havayolu pilot olarak iş bulmak için gerekli tüm değerlendirmesi ile profesyonel bir pilotun hal almasına neden olan modüler eğitim imkanı da vardır.

Hava Taşımacılığı Pilot Kursu ATPL (A) ek olarak, EAS Barcelona Ayrıca aşağıdaki kursları sunmaktadır:

PPL (A) Hususi Pilot Lis... [-]
İspanya Barselona
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Rector Triadó 94
Entresuelo

Barcelona, Katalonya, 08014 ES
Location address
Sabadell airport
Carr. de Bellaterra, s/n

Barcelona, Katalonya, 08205 ES