ELE USAL GRAN CANARIA

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İNGİLİZCE AKADEMİ | HARVEN GRUBU

Harven Grubu Las Palmas, 20 yılı aşkın bir süredir güçlü bir sicili olan İngilizce öğretme konusunda uzman bir İngiliz okuludur. Biz İngilizce, Fransızca ve Almanca kursları uzmandırlar. Además preparamos los exámenes oficiales con altas tasas de éxito, nuestra academia de inglés es centro oficial de preparación de los exámenes de inglés certificados por la Trinity College London, la Universidad de Cambridge y de la Cámara de Comercio de Londres (LCCI). Esta acreditación nos permite preparar y presentar a nuestros alumnos a exámenes oficiales que están reconocidos en todo el mundo.

Nuestros cursos de inglés y academia de idiomas

Cursos para niños y jóvenes

Cursos de idiomas para niños y jóvenes con enfoque en la comunicación y comprensión oral. Campamentos de verano de English & Fun para niños entre 4 y 12 años.

Cursos de idiomas para adultos

Cursos de B1 y B2 para universitarios. Clases para principiantes. Clases de conversación. Clases de inglés, francés, alemán, ruso, chino, japonés y noruego.

resmi sınavlar

HARVEN resmi eğitim merkezi İngiliz Londra Trinity College, Cambridge Üniversitesi ve Londra Ticaret Odası tarafından onaylı test eder. Biz hazırlayıp öğrencilerimize resmi sınavları dosyası.

şirketler için dil kursları

şirketler için dil kursları uyarlanmış. İngilizce veya İspanyolca 5 gün veya bir hafta sonu daldırma. Üçlü Vakfı aracılığıyla sertleşebilir.

Yabancılar için İspanyolca kursları

benzersiz bir ortamda eğlence ve eğlence ile yoğun kurslarda İspanyolca öğrenin. Immersion kursları. plaj önünde konaklama birimleri.

çeviriler

belgeler, web sitelerinin Çeviriler ile birlikte herhangi bir dile videolar. yeminli tercüme. Sesli duyurular, videolar ve belgeseller. Bizim çeviri hizmeti hakkında daha fazla bilgi için.

Academia de Idiomas en Las Palmas

Nuestra misión es formar a nuestros alumnos en idiomas para que puedan lograr sus objetivos personales, académicos y profesionales. Para ello contamos con la mejor plantilla de profesores nativos y bilingües, que día a día logran que aprender inglés, francés, alemán o incluso noruego, sea cosa de niños. Bir dil öğrenme başarısının çok öğretmen eline düştüğünü farkında olan sadece öğretim için iyi ... dinamik, kararlı, yetkin ve tutku işe. Biz gramer ve yazma gibi diğer elementlerin geride bırakmadan iletişim ve dinleme becerileri odaklanarak bir uyarıcı ve interaktif yöntem kullanır. esansiyel başka bir dil bizi sık sık konuşan bu sinirleri aşmak için - Kişiye özel hizmet ve hoş çevresi öğrencilerimizin rahat hissetmelerine yardımcı olur.

Konumlar

Las Palmas de Gran Canaria

Address
Harven Group
Calle del Teniente Coronel Castillo Olivares, 10, 35011 Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas

Las Palmas de Gran Canaria, Kanarya Adaları, İspanya