ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyon

ELISAVA , tasarım, mühendislik ve iletişim alanlarında dönen tüm alanlarda bilgi, araştırma, geliştirme ve yeniliği teşvik eder. Bu, öğrencileri uluslararası düzeyde mesleki zorluklarla başa çıkmaya hazırlayan, toplumumuzun iş sektörü, kurumlar ve günümüz toplumu ile ilişkisini teşvik eden akademik eğitim ile başarılmaktadır. Bu yolla, Okul öğrencinin kendilerini dönüştürmesini ve küresel ve değişen bir ortamda büyümesini sağlar.

135482_IMG_0919.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135482_IMG_0919.jpg" />

Vizyon

ELISAVA uluslararası model statüsünde bir üniversite merkezi olmak, insan çevresinin dönüşümüne ve yeni gerçekliklerin yaratılmasına katkıda bulunmak istiyor; tasarım, mühendislik ve iletişimin gelişimini yaratıcılık ve kalite ile birleştirmek.

135483_DSC03668.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135483_DSC03668.jpg" />

Değerler

ELISAVA eğitim ve araştırma fırsatları yenilikçi, esnek, yaratıcı, çok disiplinli ve güçlü bir şekilde profesyonel sektöre odaklanmıştır. Bu amaçla Okul, yerel, ulusal ve uluslararası firmalarla, kurumlarla ve üniversitelerle geniş çapta işbirliği yapmaktadır.

Metodolojik kılavuzları diğer tasarım okullarında rol modeli olarak uygulanmıştır.

Okul, profesyonel dünyaya ve uluslararası şirketler ve üniversitelerle yakın işbirliği içinde, esnek ve yaratıcı, çapraz çizgi eğitim ve araştırma için bir katalizördür.

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering 1961 yılında kurulmuş bir üniversite merkezidir ve İspanya'nın en eski tasarım okuludur. ELISAVA , Domus dergisine göre Avrupa'nın en iyi 100 tasarım ve mimarlık okulundan biri.

135481_elisava_workshop_2.jpegELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135481_elisava_workshop_2.jpeg" />

ELISAVA , Pompeu Fabra Üniversitesi'ne (UPF) bağlı ve Tasarımda Derecesi ve Endüstriyel Tasarımda Mühendislik Derecesi ve farklı bağlantılı yüksek lisans ve yüksek lisans programlarının resmi çalışmalarını alan kelimenin her yerinden 2.000 öğrencisi var. alanlar: Grafik Tasarım ve İletişim, Ürün Tasarımı, Mekan Tasarımı ve Mimarisi ve Tasarım Stratejisi ve Yönetimi.

ELISAVA , yaratıcı süreci eğiten uzman profesyoneller için projelerin teknik gelişimi ile birleştiren çalışmaları teşvik eden bilgi ve deneyimlerin değiş tokuş ELISAVA için bir platformdur. ELISAVA metodolojisi, 700'den fazla nitelikli profesyonel tarafından sunulan ileri düzey bir eğitime dayanmaktadır. Barselona'nın kalbinde bulunan Okul, 11.000 m2'lik modern olanaklara sahiptir.

ELISAVA metodolojisi profesyonel dünyaya yöneliktir ve dünyanın her yerinden şirketler, kurumlar ve üniversitelerle işbirliğine sahiptir. 1961'den beri tasarım ve mühendislik alanlarında profesyonel girişimcilerin eğitimine katkıda bulunduğu felsefesine sahiptir.

Konumlar

Barselona

Address
La Rambla, 30-32

08002 Barselona, Katalonya, İspanya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: