Resmi açıklamayı okuyun

Élite Lenguas, Madrid'in kalbinde, esnek müfredata ve bolca öğretmene sahip olup, eğitmenler, Batı dillerinde uzun yıllara dayanan öğretim tecrübesine sahip İspanyollardır. İspanyolca dil eğitimi (A1-C2), DELE ön test danışmanlığı, vb., Zengin deneyim ve dikkate değer sonuçlar ile uzmanlaşmıştır.98014_97793_Laescuela.jpg

Okulda esnek çalışma takvimleri ve mükemmel öğretim kaynakları vardır.Farklı seviyelerde İspanyolca öğretimi (A1-C2) ve DELE'de ön inceleme konusunda uzmanlaşmıştır.Zengin deneyimi ve dikkate değer sonuçları vardır.

İhtiyaç duyulan uluslararası öğrenciler için, dil engelleri olan öğrencilerin, dersin içeriğini anlamalarına yardımcı olmak, yabancı dil düşüncesini geliştirmek, bilginin zorluklarını doğru ve hızlı bir şekilde aşmak ve kampüs yaşamına daha iyi uyum sağlamak için bire bir üniversite müfredatı iyileştirme dersleri sunuyoruz.

Aynı zamanda, geceleri ve hafta sonlarında açılan “konsolidasyon sınıfı”, hafta sonları düzensiz olarak düzenlenen yemek, dans, müze ziyaretleri gibi okul sonrası etkinliklerle, Batı'daki yaşamın çekiciliğini hissediyorsunuz, bölgeler arasındaki kültürel engelleri yıkıyorsunuz ve rahatça dinlenip rahatlayabilirsiniz. okulu.

Zayıf dil tabanına sahip Çinli öğrenciler için indirimli vize ve konaklama hizmetleri sunuyoruz. Artık yalnız değilsiniz.

Élite her an sizi bekliyor!

98013_97792_WelcometoEliteLenguas.jpg

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

ELITE Lenguas

Dinleme, konuşma, okuma ve yazma ile ilgili tüm yönleri içeren dört haftalık, kapsamlı bir kurs, öğrencilere kapsamlı bir Batı dil eğitimi ve sınıfta çeşitli alıştırmalar ... [+]

Dinleme, konuşma, okuma ve yazma ile ilgili tüm yönleri içeren dört haftalık, kapsamlı bir kurs, öğrencilere kapsamlı bir Batı dil eğitimi ve sınıfta çeşitli alıştırmalar yaparak yeteneklerinin sürekli iyileştirilmesi.

Okulumuz, küçük sınıfta ısrar ediyor ve her sınıfta en iyi öğretim kalitesini sağlamak, her öğrencinin öğrenme durumuna dikkat etmek ve öğrencilerin ders boyunca öğretmenle kapsamlı bir etkileşime girmesini sağlamak için 9'dan fazla öğrenci yok.

Her seviyeden sonra, öğrencilerin bilgilerini pekiştirmelerine yardımcı olmak ve Dele sınav soruları hakkında bilgi edinmek için bir ya da iki hafta ücretsiz Dele dersi olacak.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 53 hafta
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku