Escuela Unidad Editorial

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gazetecilik ve Haberleşme Birimi Okulu, İspanya'da EL MUNDO, MARKA, GENİŞLETME, TELVA ve YO DONA ana dallarının sahibi olan geniş bir Medya Yayın Birimi grubuyla ilişkili en önemli eğitim merkezidir .

Nisan 2011'de kurulan Editör Birimi Okulu şu anda eğitim ürünlerinde geniş bir çeşitlilik sağlamıştır ve bugün hepsi üniversite diplomasına sahip 6 yüksek lisans programı ve 2 uzman kursu bulunmaktadır. Ayrıca, grubun ana başlıkları ile yakından bağlantılı özel kurslar, mesleki gelişim programları, çalıştaylar ve gazetecilik ve iletişim konferansları da sunmaktadır.

Okulun öğretmenleri Editör Birimi uzmanları ve iletişim, pazarlama, reklam ve yeni teknolojiler alanında ilgili uzmanlardır.

Madrid'deki şirketin kalbinde bulunan AB Okulu'nda 1.800'den fazla öğrenci, profesyonel, yeni mezun ve açık bir iletişim ve gazetecilik tutkusu olan öğrenciler vardı.

Gazetecilik tekniklerini veya özel iletişimi öğrenmek için kişisel koşullarınıza ve önceki eğitiminize en uygun formatı seçin.

Her zaman sahip olmak istediğiniz öğretmenlerle neyi sevdiğinizi öğrenin.

Ne sunuyoruz

EscuelaUE, İspanya'da büyük bir prestij ve şöhret sahibi bir medya şirketinde olduğu gibi, son derece uzmanlaşmış ve şu andaki profesyonel gerçekliğe çok yakın, kaliteli eğitim sunmaktadır. Okulun öğretmenleri Editör Birimi uzmanları ve iletişim, pazarlama, reklam ve yeni teknolojiler alanında ilgili uzmanlardır. Şirketin Madrid (İspanya) merkezinde yer alan AB Okulu'nda binden fazla öğrenci, profesyonel, yeni mezun ve açık bir iletişim ve gazetecilik tutkusu olan öğrenciler vardı.

people, girls, womenStockSnap / ×

Türler Arası Programlar

Gazetecilik ve Yayın Birimi İletişim Fakültesi dönemler arası programları Aralık, Ocak, Haziran ve Temmuz aylarında düzenlenmektedir. Bunlar, yüksek pratik içeriği ve uzmanlığı ile üniversitede alınan eğitimi tamamlayıcı eğitimdir.

Fark değerimiz, bu disiplinlerde BEING media ve TRAIN olgusunda yatmaktadır. Buna ek olarak, diğer Gazetecilik ve İletişim okullarına kıyasla çok önemli bir rekabet avantajımız var, çünkü bazıları zaten XIX Edition'larını kutlayan Master programlarımıza dayanan geniş ve çok konsolide bir eğitim teklifimiz var.

üniversite derecesi

Editör Birimi Gazetecilik ve İletişim Okulu birçok İspanyol üniversitesiyle işbirliği yapmaktadır. Aslında, tüm yüksek lisans programları üniversite diplomasına sahiptir. Ayrıca, dönemler arası programlar Gazetecilik ve İletişim Fakültesi tarafından sertifikalandırılmaktadır. Bugün, EscuelaUE aşağıdaki üniversitelerle işbirliği anlaşmaları imzalamıştır:

  • CEU-San Pablo Üniversitesi
  • Carlos III Madrid Üniversitesi
  • Rey Juan Carlos Üniversitesi

LATAM üniversiteleri

Latin Amerika öğrencileri için uluslararası akademik misyonlar, türler arası program ve Avrupa yeterliliği ile eğitim.

Gazetecilik ve Haberleşme Birimi İletişim Fakültesi öğrencilerinin% 20'den fazlası Latin Amerika'dan gelmektedir .

Bugün okulun Carolina Vakfı, Fundación Beca de México ve birçok Latin Amerika üniversitesi ile anlaşmaları var.

129106_Colaborado.jpg

Neden Madrid?

Madrid, yılın 365 günü 24 saat açık, eğlence, kültür ve iş imkanları ile dolu büyüleyici bir şehirdir. Madrid, hayattan zevk almayı unutmamış, dinamik bir topluma sahip modern bir şehirdir. Örnek toplu taşıma gibi iyi altyapı, rahat hareketlilik sağlar. Madrid Metrosu, Avrupa'nın en verimli ve modern şehirlerinden biridir.

Madrid tarih açısından zengin bir şehir. Dünyaca ünlü tarihi bir merkezi vardır. Madrid de los Austrias, Barrio de Las Letras, Almudena Katedrali, Kraliyet Sarayı veya Prado Müzesi veya Reina Sofía gibi her yıl milyonlarca ziyaretçi çeken müzeler. Ayrıca ziyaretçileri için bir başka cazibe merkezi olan amblem restoranlarını, tiyatrolarını, konserlerini, sergilerini veya Retiro veya Trail gibi açık alanlarını da unutamayız.

Hem turistleri hem de iş profesyonellerini çeken güvenli bir şehir olarak kabul edilir, ülkenin siyasi ve finans merkezidir. Şehir hayat ve eğlence dolu.

Konumlar

Madrid

Address
Avenida San Luis, 25
28033 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin