Eureka School of Spanish Language

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Madrid'in kalbinde İspanyolca öğrenin

Eğer öğretim deneyimi bir yeri vardır ve size öğrencilerin zaman kaybetmek ve sınıf başına 8 öğrenci en fazla küçük gruplar halinde dil öğrenmek kalmamak için doğrudan bir yöntem kullanır rahat ve eğlenceli bir atmosfer, veren bir okulda İspanyolca öğrenmek istiyorsanız can ardından EUREKA gelmek - bu tüm bunları sunabilir.

Öğretmenlerin öğrenci kullanılabilir zaman, optimal kullanılabilir ve dil becerileri geliştirilebilir bir çeşitlendirilmiş bir şekilde ve mükemmel olmasını sağlamak için deneyim zenginliğine sahiptir.

1988 yılından bu yana, EUREKA yabancı dil olarak İspanyolca öğretimi adanmış ve zaten binlerce öğrenci dil öğrendim edilmektedir. Bu Instituto Cervantes tarafından akredite edilmiştir Madrid'in kalbinde bulunan bir merkezdir. aracı geçtiği okul, düzgün ve bu nedenle öğrencilere küçük gruplar halinde İspanyolca öğrenmek için en iyi yol sunar.

EUREKA Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için İspanyol geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Buna ek olarak, bir kültür programı olan Madrid ve tabii ki geçmişi öğrenciler de İspanya tanımak ve böylece önerir kendilerini batırmak yapabilirsiniz okulda hem de boş zamanlarında sadece dili kullanabilir.

Ek olarak, konaklama okulun hemen yakınında ve Madrid ve EUREKA öğrenci kaldığı sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm diğer hizmetler sunulmaktadır.

Neden EUREKA de çalışma?

Okul Yeri

EUREKA şehir merkezinde bulunan ve toplu taşıma ile kolayca erişilebilir. Yakınlarda Şehrin en önemli müze ve anıtlar bulacaksınız.

Yılların deneyimi

EUREKA 1988th kuruldu O zamandan beri, İspanyol dilinin öğretilmesi münhasıran kendimizi adamak.

kalite

EUREKA resmen Instituto Cervantes tarafından kabul edilmektedir.

Yüksek nitelikli öğretmenler

Tüm öğretmenlerimiz özel öğretim yöntemini öğrenmek için bir üniversite diploması, hem de ders göstermiştir.

öğretim yöntemi

Bizim öğretim yöntemi öğrenciler ve öğretmenler arasında doğrudan ve yakın temas dayanmaktadır. Biz yapılandırılmış ve yüksek verimli öğrenmeyi sağlayan kendi öğretim malzemesi ile özel bir sistem geliştirdik.

tesisler

EUREKA tarihi bir binada en modern teknik imkanlara sahiptir.

esneklik

Öğrenci bizim esneklik yararlanabilir

  • Biz yıl boyunca kurslar sunar.
  • Asgari 6 farklı öğretim seviyeleri.
  • Öğrencilerin ön bilgi ile her Pazartesi başlayabilir.
  • Yeni başlayanlar sırasıyla Pazartesi günleri her 2 haftada bir başlayabilir.
  • Öğrencilerin konaklama istemiyorsanız, dersler haftalık ödenebilir.
  • Öğrencinin isteği üzerine öğrenci aynı grup içindeki seyrini değiştirebilir veya genişletebilir.
  • Programı öğrenmek ve ödemek almak için yemek ve eğlence programı kitaba mümkündür.
  • Farklı konaklama seçenekleri.

Kalite sertifikaları

EUREKA en önemli ulusal kalite sertifikaları (Instituto Cervantes) ve IALC gibi bazı uluslararası kuruluşlar, Almanya'da İsveç ve Bildungsurlaub içinde (Uluslararası Dil Merkezleri Birliği), CSN tarafından, akredite vardır.

Konumlar

Madrid

Address
Calle del Arenal, 26 - 3º
28013 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya