Resmi açıklamayı okuyun

Madrid'in kalbinde İspanyolca öğrenin

Eğer öğretim deneyimi bir yeri vardır ve size öğrencilerin zaman kaybetmek ve sınıf başına 8 öğrenci en fazla küçük gruplar halinde dil öğrenmek kalmamak için doğrudan bir yöntem kullanır rahat ve eğlenceli bir atmosfer, veren bir okulda İspanyolca öğrenmek istiyorsanız can ardından EUREKA gelmek - bu tüm bunları sunabilir.

Öğretmenlerin öğrenci kullanılabilir zaman, optimal kullanılabilir ve dil becerileri geliştirilebilir bir çeşitlendirilmiş bir şekilde ve mükemmel olmasını sağlamak için deneyim zenginliğine sahiptir.

1988 yılından bu yana, EUREKA yabancı dil olarak İspanyolca öğretimi adanmış ve zaten binlerce öğrenci dil öğrendim edilmektedir. Bu Instituto Cervantes tarafından akredite edilmiştir Madrid'in kalbinde bulunan bir merkezdir. aracı geçtiği okul, düzgün ve bu nedenle öğrencilere küçük gruplar halinde İspanyolca öğrenmek için en iyi yol sunar.

EUREKA Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için İspanyol geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Buna ek olarak, bir kültür programı olan Madrid ve tabii ki geçmişi öğrenciler de İspanya tanımak ve böylece önerir kendilerini batırmak yapabilirsiniz okulda hem de boş zamanlarında sadece dili kullanabilir.

Ek olarak, konaklama okulun hemen yakınında ve Madrid ve EUREKA öğrenci kaldığı sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm diğer hizmetler sunulmaktadır.

Neden EUREKA de çalışma?

Okul Yeri

EUREKA şehir merkezinde bulunan ve toplu taşıma ile kolayca erişilebilir. Yakınlarda Şehrin en önemli müze ve anıtlar bulacaksınız.

Yılların deneyimi

EUREKA 1988th kuruldu O zamandan beri, İspanyol dilinin öğretilmesi münhasıran kendimizi adamak.

kalite

EUREKA resmen Instituto Cervantes tarafından kabul edilmektedir.

Yüksek nitelikli öğretmenler

Tüm öğretmenlerimiz özel öğretim yöntemini öğrenmek için bir üniversite diploması, hem de ders göstermiştir.

öğretim yöntemi

Bizim öğretim yöntemi öğrenciler ve öğretmenler arasında doğrudan ve yakın temas dayanmaktadır. Biz yapılandırılmış ve yüksek verimli öğrenmeyi sağlayan kendi öğretim malzemesi ile özel bir sistem geliştirdik.

tesisler

EUREKA tarihi bir binada en modern teknik imkanlara sahiptir.

esneklik

Öğrenci bizim esneklik yararlanabilir

  • Biz yıl boyunca kurslar sunar.
  • Asgari 6 farklı öğretim seviyeleri.
  • Öğrencilerin ön bilgi ile her Pazartesi başlayabilir.
  • Yeni başlayanlar sırasıyla Pazartesi günleri her 2 haftada bir başlayabilir.
  • Öğrencilerin konaklama istemiyorsanız, dersler haftalık ödenebilir.
  • Öğrencinin isteği üzerine öğrenci aynı grup içindeki seyrini değiştirebilir veya genişletebilir.
  • Programı öğrenmek ve ödemek almak için yemek ve eğlence programı kitaba mümkündür.
  • Farklı konaklama seçenekleri.

Kalite sertifikaları

EUREKA en önemli ulusal kalite sertifikaları (Instituto Cervantes) ve IALC gibi bazı uluslararası kuruluşlar, Almanya'da İsveç ve Bildungsurlaub içinde (Uluslararası Dil Merkezleri Birliği), CSN tarafından, akredite vardır.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Eureka School of Spanish Language

Alman işçiler için özel kurslar. Onlar Yoğun 30 saat aynı özelliklere sahiptir. Farklı eyaletlerde Kültür Alman Bakanlığı tarafından tanınan İspanyol kursları. ... [+]

Alman işçiler için özel kurslar. Onlar Yoğun 30 saat aynı özelliklere sahiptir.

Farklı eyaletlerde Kültür Alman Bakanlığı tarafından tanınan İspanyol kursları.

Bazı eyaletlerde ders başına 45 dakika (270 dakika) 6 saatlik ders gerektirir. Diğer durumları ders 60 dakika (360 dakika) 6 saatlik ders gerektirir.

A seçeneği

Bu kurslar aynı özelliklere ve haftada 30 saatlik yoğun kurslar aynı fiyatlar var. Sınıf gerçek zamanlı 310 dakika

Sınıf çizelgesi

09:00 11:00 gramer Bloğu (düzeltme egzersizleri, gramer konu ve gramer konunun uygulama geliştirme) 11:30 Arası 11:00 11:30-13:00 iletişimsel Blok 14:20 16:00 sınıf kelime için, konuşma ve egzersizler (düşük) veya medeniyet ve kültür, tarih, sanat ve edebiyat dersleri (yüksek) B seçeneği ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eureka School of Spanish Language

... [+]

[-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eureka School of Spanish Language

Bu kurslar daha rahat türü öğrenmeye ilgi, 50 yaş üstü kişiler için tasarlanmıştır. Bu kurslar, yetişkin öğrenciler için tasarlanmış yoğun kurslarda daha rahat bir gramer ... [+]

Bu kurslar daha rahat türü öğrenmeye ilgi, 50 yaş üstü kişiler için tasarlanmıştır.

Bu kurslar, yetişkin öğrenciler için tasarlanmış yoğun kurslarda daha rahat bir gramer eğitimi yanı sıra kültürel etkinliklere daha fazla sayıda almak isteyen 50 yaş üstü herkes edilir.

Cuma'ya sabahları Pazartesi, öğrenciler bir İspanyol kursuna katılacak. seviye kursları bağlı farklı hedefleri olacaktır. Temel seviyeleri için hedef öğrencilerin, kafe veya restoran, alışveriş bir şey soran gibi pratik çalışma ve günlük yaşamda elde bir otelde rezervasyon yaptırmak vb bir yerde, hakkında sormak olmasıdır İleri seviyeleri için hedef kazanmak veya İspanyolca hayatı ve kültür dersleri medeniyet ve kültür, edebiyat, tarih ve sanat hakkındaki bilgilerini genişletmektir.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eureka School of Spanish Language

Bu kurslar öğrenmek veya nispeten kısa sürede dilini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler için uygundur. Bu kurslar nispeten kısa sürede İspanyolca öğrenmek isteyen öğrenci ... [+]

Bu kurslar öğrenmek veya nispeten kısa sürede dilini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler için uygundur.

Bu kurslar nispeten kısa sürede İspanyolca öğrenmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

kurslar aşağıdaki özelliklere sahiptir:

En iyi sonuçlar için, 8 kişilik bir maksimum Kurs başına katılımcı sayısı sınırlıydı. Katılımcılar birinin tüm kurs süresi ve aynı gramer öğretmeni sırasında denetlenmektedir. Öğrencilerin farklı vokal sesler alışması böylece diğer öğretmenler, her üç günde bir değiştirilir. Müfredat, her türlü, tartışmalar ve genel konuşma metinlerinin tartışmalar, diğerlerinin yanı sıra İspanyolca dilbilgisi sağlar analiz eder. dersler ödev terk edilmek arasında, örneğin alındığı gramer, kelime bilgisi, vb egzersizler, tartışma preparatları tekrarlar olarak, boş zamanlarında yapılacak Altı farklı seviyesi vardır: acemi, düşük bilgi, temel, orta, ileri çok iyi dil becerileri (A1, A2, B1, B2, C1, C2). bu kursların katılımcıları, faaliyetlerinin kapsamlı programa katılmak gidip farklı konaklama seçeneklerinden birini seçmek için bir öğretmen ile birlikte yemek fırsat var. okul saatleri ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku