Flybyschool: Excellence in Flight Training

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden biz?

Bizim yaklaşımımız şu ilkelere dayanmaktadır

Güvenlik

Her öğrencinin öğrenme güvenliği maksimize etmek için tasarlanmıştır. Yukarıda ve EASA yönetmeliklerine ötesinde; üzgün kurtarma ve uçuş izci.

Kalite

En iyi eğitim ekibi, kılavuzlar, simülatörler (FNTP II Boeing NG800, Baron & Cessna 172) ve filo (Cessna 152, 172, Piper PA28, PA28RT, PA34). Şimdi Tecnam filosu dahil!

Müşteri odaklı

Her öğrenci bizim için önemlidir, sadece bizimle değil tüm kariyer için imzalamadan önce.

Bütünlük

Bu yıl inşa etmek ancak bir saniye içinde kaybolmuş olabilir alır. Biz her zaman doğru olanı yapacağız!

FLYBYSCHOOL nedir?

FLYBYSCHOOL İspanya: Fly Bai SL ticari markasıdır. Fly Bai tescil numarası E-166 ile İspanyol Sivil Havacılık Otoritesi (AESA) kayıtlı bir Onaylanmış Eğitim Organizasyonu (tam listesi burada bakınız). AESA Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) ve verilen lisans tüm EASA üyesi ülkelerde geçerlidir üyesi; İngiltere, Almanya, Fransa, vb

Pilot eğitim uzmanlığı yıllar ile, FLYBYSCHOOL öğrenci pilotlar için en yüksek kalitede eğitim vermektedir. FLYBYSCHOOL zemin okul dersleri ve EASA ve AESA gereklerine uygun olarak teslim uçan eğitimi birleştiren CPL, ATPL, ME IR ve MCC içeren entegre bir kurs sunuyor.

eğitim

Ne oluşur?

FLYBYSCHOOL Entegre ders Multi-Motor Enstrüman Değerlendirme (Meir) ile Ticari Pilot Lisansı (CPL) için, çok az veya hiç önceki uçan deneyimi olan öğrencilere alır 'donmuş' ATPL olarak anılacaktır. Ayrıca eğitim sonunda Değerlendirme yazın devam etmek için gerekli olan bir Çoklu Mürettebat İşbirliği (MM) kurs dahildir. Tip İntibak eğitimi tamamlandıktan sonra bu noktadan itibaren, pilotlar daha sonra bir havayolu ile İlk Görevlisi olarak istihdam edilebilirler.

Bir 'donmuş' ATPL ile lisansüstü pilotlar her uçak tipi üzerine eğitmek ve onların EASA lisansı kabul edecek herhangi bir havayolu için uçmak için ücretsizdir. Onlar uçuş daha talepkar kalkış ve yaklaşma aşamalarında deneyim oluşturmak, böylece en havayolları başlangıçta "kısa mesafe" filoları yeni First Görevlileri atar. Bir ATPL sahibi 1500 saat deneyim kazanmıştır sonra, ATPL 'donmamış' olur ve daha sonra tanıtım için dikkate alınması uygundur.

Konumlar

León

FLYBYSCHOOL

Address
Pajares de los Oteros

24209 León, Kastilya ve Leon, İspanya