Flyschool

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Flyschool Hava Akademisi Bayındırlık Bakanlığı bünyesinde Devlet Havacılık Emniyet Ajansı (EASA) tarafından onaylı ticari ismi AIRPILOT UÇUŞ OKULU, SL şirket eğitim ATO E-207 pilot yetkili olduğunu.

Biz liderlik, öğretmenler ve öğrenciler, öğrenci ilerlemesi ve merkez ile bu katılımı daha yakından izlenmesi sağlayan direkt korumak orta büyüklükte bir organizasyon vardır. Amacımız en iyi profesyonelleri yetiştirmek ve aynı zamanda en rekabetçi fiyatlarla sunmaktır.

Tesislerimizde yanında Uluslararası Havaalanı Adolfo Suarez (eski Barajas) için otobüs ve metro ile merkeze ulaşabilirsiniz, Madrid şehir merkezinde yer almaktadır, biz de otomobil ve motosikletler için kendi otopark var.

Biz mono-motorlarda sekiz uçaktan oluşan filosu basit, tek motorlu gelişmiş ve iki motor gelişmiş, artı 2 simülatörleri profesyonel uçuş kategorisi FNPTI ve FNPT II MCC aletli uçuş öğrenciler yetiştirmek zorunda (IR) çok Mürettebat İşbirliği (MM) ve giriş sınavları şirket için hazırlar.

Biz kaliteli eğitime adadık ve bize gelen insanlar, bu alanda ve ne biz tutku, profesyonellik ve coşku getiren, onunla yapmak aşık bulunmaktadır.

Ekibimiz kadar 25.000 saat uçuş, üniversite profesörleri ve uçak üreticileri, öğretim geniş deneyime ve okuttukları konuda uzmanlık yüksek derecesi ile tüm farklı İspanyol havayolu aktif öğretmenden oluşmaktadır.

günlük çalışma ve öğrencilerimiz için umut verici bir kariyer sağlamak için çaba bizi her geçen gün daha kapsamlı bir eğitim için yeni öneriler sunmak ve biz Flyschool ekibine ilgi olacağını umuyoruz belirtti sağlar.

Verdiği dersler:

Uçak Özel Pilot Kursu (PPL) Ulaştırma Teorik Kursu (ATPL) Etkinleştirme Aletli Uçuş (IR) Etkinleştirilmesi Çoklu Motor Sınıf (ME) Ticari Pilot Lisansı (CPL) Çoklu Mürettebat İşbirliği Kursu (MM) Etkinleştirme Uçuş Öğretim Görevlisi (FI) Etkinleştirilmesi Aletli Uçuş Öğretim Görevlisi (IRI) Çok Motor etkinleştirme sınıf öğretmeni (CRI) Etkinleştirme MM eğitmen (MCCI) Lisans Yenileme EASA (SEP, MEP. IR) Uçuş saatleri (öğrenciler için)

Konumlar

Madrid

Address
Oficina Central (información):
Av. 25 de septiembre, 8

28027 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya