Resmi açıklamayı okuyun

1989 yılında kurulan IEB Madrid Borsasında sadece o zaman, Finans, Finansal Piyasalar, Exchange Masters eğitimi için adanmış ve sponsor İspanya'nın ilk çalışma merkeziydi.

O zamandan beri, 85.000'den fazla öğrenci ve profesyoneller IEB eğitim programlarının bazı gerçekleştirdik.

1994 yılında IEB ikili derecesi sunan öncü oldu, IEB içinde Borsası'nda eşzamanlı Madrid Masters Complutense Üniversitesi'nde hukuk okuduktan öğrenciler. Daha sonra, IEB Rey Juan Carlos Üniversitesi sonradan da Madrid, İspanya en eski ve en prestijli üniversitelerinden biri olan University of Complutense için bağlı merkez olmak ve olacaktır. IEB çeşitli finansal ve hukuki alanlarda en uzman OTÇ'na zamanla Masters geniş bir katalog geliştirdi.

2003 yılında IEB Ekonomisi, 5 kıtadan 20 Nobel ödüllü ve öğrencilerle küresel referans bir kurum London School ile ittifak ile uluslararası kariyerine başladı. Uluslararası gelişme beri durmadı.

90'ların beri önemli ölçüde İspanyol ve uluslararası kurumsal müşteriler küresel ölçekte için şirket içi eğitim alanının oluşturulması ile, IEB eğitim teklifleri genişletilmiştir.

Kurulduğu günden bu yana, IEB birkaç Gözlemevleri ile özellikle mali alanda, araştırma için önemli kaynaklar adadı. sayısız araştırma yayınlar arasında IEB iki Nobel ödülü katılımıyla Maliye IEB Uluslararası Dergisi, aestimatio duruyor.

büyük sektörel forumlardaki IEB varlığı açıktır: 2008 yılında IEB CLADEA (Yönetim Okulları Latin Amerika Konseyi), İşletme Okulları en önemli Latin Amerika Derneği katıldı; 2011 AACSB içinde, Amerika'daki üniversitelerin öncü kuruluşu (Association İşletme Collegiate Okulları Advance).; İki yıl sonra EFMD (Yönetim develpoment Avrupa Vakfı), Avrupa'da işletme okulları lider birliğine katıldı; ve son olarak 2012 yılından itibaren o Okulları ve Yönetim İspanyol Derneği üyesidir.

Bugün, IEB derecesi ve Masters, kurslar Yönetici Eğitimi ve önemli Yaz Okulu geniş bir katalogda sağlam bir akademik geçmişe kapsayan 100'e yakın eğitim programları sunmaktadır.

yaparak öğrenme

IEB Motor öğretim

topikal ve iletken iş simülasyonları ve karşılaştıkları yöneticilerin karşılaştığı aynı sorunlar, ikilemler ve durumlarla öğrenciler için nicel ve nitel değerlendirmenin gerçek vakaların çalışmada vurgulanan yaparak metodoloji IEB Öğrenme gerçek hayat.

Öğrenciler belirsizlik, görüşmeler, basınç, son tarihler, beklenmeyen olaylar vb herhangi bir şirket anlar aracılığıyla tam olarak aynı durumları yönetmek gerekir Bu bağlamda, öğretmenler daha önce onlar bu zorluklarla başa çıkmak için öğrendiklerini uygulamaya koyarak, öğrenciler tabanlı edilecek teknik bilgi taslağı hazırladık.

Bu eğitim rehberi aracılığıyla, pratik, doğal ve sezgisel bir şekilde öğrenmek en iyi kararları.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

IEB - Executive Education

İklim Değişikliği İspanyolca Ofisi ile işbirliği içinde bir öncü programı. Program görüntüsü, iklim uluslararası düzeyde değişim ve bölgesel ve yerel politikalara üzerind ... [+]

İklim Değişikliği İspanyolca Ofisi ile işbirliği içinde bir öncü programı Aralık 2015'te Paris'te varılan tarihi anlaşmanın ardından, iklim değişikliği, ekonomik, politik ve sosyal gündemin merkezinde yer alıyor küresel öneme zorluklar ve fırsatlar poz stratejik ayağı haline ve.

bir bütün yüzü olarak hükümetler, kurumlar, şirketler ve toplum düşük karbonlu bir kalkınma modeline dayanan yeni bir paradigma.

Program görüntüsü, iklim uluslararası düzeyde değişim ve bölgesel ve yerel politikalara üzerindeki etkisi konusunda temel stratejilerin pratik açıdan, anlayacaktır.

Tabii sürdürülebilirlik hedefleri ve kamu mali ve kurumsal sektörler üzerindeki gerçek etkisini elde etmek için düzenleyici ve finansal araçların derinlemesine araştırır.... [-]

İspanya Madrid
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
147 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku