IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz kimiz

IEEF, yıllarca eğitime kendini adamış olduktan sonra, herhangi bir öğrencinin iki ana hedefine ulaşmaya odaklanmış kendi metodolojisini geliştirmeye karar veren Carlos Lázaro'nun coşkusu ve çalışmasından doğar: Etkili öğrenmeye ulaşmak ve iyi bir işe erişmek.

Enstitü, ilk önce kişisel bir projedir.

Yalnızca eğitime ayrılan yaklaşık 10 yıldan sonra, İspanya Eğitim ve Öğretim Enstitüsü'nün Madrid'de iki referans merkezi vardır. Biri şehir merkezinde (Avenida de América), diğeri de her uzmanlık alanında en iyi profesyonellere ve öğretmenlere sahip olan Móstoles'te (Calle Villaamil). Halen IEEF hem şahsen hem de uzaktan eğitim alanında akredite ve prestijli bir kurumdur.

IEEF'in ana başarısı ve en iyi tanıtım mektubumuz, kurslarımızı dolduran öğrenciler ve sonraki meslek dersleri: IEEF'te okuduktan sonra iş bulan öğrencilerin yüzdesi.

Geleceğin için heyecanlıyız. Tüm mesleki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.

109929_2.jpg

Nasıl çalışır?

Fakülte: IEEF profesörleri kendi alanlarında kapsamlı deneyime sahip, öğrencileri neyin üzerinde çalıştığı konusunda çalışmış profesyonellerdir, bu nedenle bir profesyonelin neyi öğrenmesi gerektiğini tam olarak bilirler. Birçok kuruluşundan bu yana akademide olmuştur. Öğretim kadrosunun katılımı, ilk dersten stajın tamamlanmasına kadar IEEF'in başarısının bileşenlerinden biridir, çünkü öğrencilerinin uygulamaları için en iyi varış noktalarını bulanlar.

Çekici gündem: Farklı gündemler, BOE'nin (Resmi Devlet Gazetesi) yönergelerine dayanarak oluşturulmaktadır, bu yüzden devlet düzenlemelerine uymaktadırlar ve öğretmenlerinin tecrübesiyle tamamlanmaktadırlar; iş performansı Bu da öğrencilerin uygulama için personel talebinde bulunan şirketler arasında talep edilmesini sağlar.

Programların esnekliği: Esnek programlar, öğrencilerin zamanlarını organize etmelerine ve istedikleri hızda hareket etmelerine yardımcı olur.

Destek materyali: IEEF'te yoğun destek materyalleri öğrenmeyi kolaylaştırmak için kullanılır. Böylece, öğrenciler videolara, tamamlayıcı bir İngilizce kursuna, çalışma tekniklerinde eğitim ve eğitimlerini tamamlamak için ihtiyaç duyabilecekleri her şeye erişebilirler.

Katılım: Sınıflar katılımı teşvik eder, böylece öğrenciler kurslarında seyirci değil, öğrenme sürecinin aktif bir parçasıdır.

Uygulamalar: IEEF, her bireyin özel durumlarını, yakınlıklarını, uygulama merkezinde öğrenci ile yapılan çalışmaları ve bitirme olanaklarını göz önünde bulundurarak, öğrencilerin uygulamaları için sürekli olarak en iyi yerleri ve şirketleri arar. kiraladı.

109926_3.jpg

IEEF’de derslerin hazırlanması

Bir IEEF kursu, geliştirilmeye başlamasından resmi olarak başlatılana kadar en az bir yıl sürer. Her bir kursa ilişkin Hükümet Bakanlığının gerekliliklerine dayanarak oluşturulur ve profesörlerin, mesleki tecrübelerinden gelecekteki profesyoneller için gerekli gördükleri bilgilerle genişletilir.

İçeriklerin asimilasyonunu kolaylaştırmak için kapsamlı danışma dokümantasyonu ve önemli miktarda görsel-işitsel materyal içermektedir. Bu kurslarla, resmi sertifika sınavlarını geçmek mümkündür ve kursların birçoğu da Juan Carlos I Üniversitesi tarafından onaylanmıştır.

Uygulamalar da çok önemlidir, çünkü öğrenilene değer verilir, mesleki yeterlilik sergilenir ve çoğu durumda staj dönemi sonunda işe alınmanın doğrudan yolu budur. Uygulamaların yeri, her öğrencinin özel ihtiyaçları, mevcut talep ve işe alınma olanakları dikkate alınarak seçilir.

109928_1.jpg

Sosyal eylem

IEEF ayrıca, birçok ülkede kendi menşe ülkelerinden getirdikleri hem dilde hem de mesleki bilgi sertifikasyonuyla ülkeye entegrasyonlarına yardımcı olmak için göçmenler ve mültecilerle birlikte çalışır.

109927_4.jpg

Konumlar

Madrid

Address
Avenida de América nº 8, 2º B 28028
Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Móstoles

Address
Calle Villaamil, 78 28934
Móstoles, Madrid bölgesi, İspanya