Idealog

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IDEALOG: Barcelona Üniversitesi tarafından akredite merkezi

IDEALOG Barselona Üniversitesi'nde (Modern Diller Okulu) akreditasyonu aldı. Bu mühür okulun kalitesi ve titizlik tanınmasıdır.

ÖĞRENCİLER İÇİN AVANTAJLARI

Öğrenciler bizim kurslara kayıt olan İngilizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca Modern Diller Yüksekokulu (Escola d'Lisanlarda Modernler) mührü ile gelen sertifika almak mümkün olacak, Bu belge, uluslararası hareketlilik hibe başvurusu amacıyla geçerlidir. Idealog tüm öğrenciler EIM kart almak ve UB topluluk içinde farklı hizmetler için tüm indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Merkez

Bu Idealog Castelldefels'te yer almaktadır bir tesadüf değildir; Biz öğrenmek ve bir dil pratiği için benzersiz bir yere bütün öğrencilerimizi getirmek istedim çünkü biz bu özel bölgeyi seçtik.

Bu şekilde, bize bir daldırma programı yapıyor bir şirketin müdürü veya Castelldefels genç ikamet Burada da birinci sınıf eğitim için eşsiz bir ortam sağlayacaktır geniş olanaklar ve gerekçesiyle olağanüstü çevresi bulacaksınız.

Kişiselleştirilmiş eğitim Profesyonellerin Katı takım Sabah, öğle ve akşam programları Büyük otopark Ücretsiz internet Ücretsiz medya kütüphanesi Video Library (çeşitli dillerde) Kafeterya Tüm sınıflarda Isıtma, klima ve görsel-işitsel ekipman

Tesislerimiz

Okulumuz çam ağaçları, kolay park Barcelona 20 dakika çevrili (Garraf Tabiat Parkı'nın eteğinde) tamamen doğal ortamda dalmış Castelldefels üst alanında bahçeleri ile güzel kır evi yakınında yer almaktadır.

Eğer dil öğrenme daha iyi konsantre gayrı ve rahat bir atmosfer.

Biz doğal ışık ve tüm teknolojik kaynakları ile 13 derslik var:

TV / Video / DVD CD çalar Proyectores Klima Bilgisayarlar Internet

Biz de bahçede sınıfları var ve biz bile bizim açık teraslar üzerinde ya da havuz yanındaki çadırlarda sınıflar sunabilir.

Bizi ziyaret edin ve Idealog diğer Language Centers neden farklı olduğunu göreceksiniz.

Idealog ayrıca dil programları benzer bir set sunan Marakeş bir okulu vardır. Hakkında bilgi bulabilirsiniz bizim Burada Marakeş okul.

Konumlar

Bir Coruña

IDEALOG, S.L

Address
Calle Castanyer 41
08860 Castelldefels,

Bir Coruña, Galicia, İspanya
Telefon
+34 936 64 53 63