Resmi açıklamayı okuyun

IDEALOG: Barcelona Üniversitesi tarafından akredite merkezi

IDEALOG Barselona Üniversitesi'nde (Modern Diller Okulu) akreditasyonu aldı. Bu mühür okulun kalitesi ve titizlik tanınmasıdır.

ÖĞRENCİLER İÇİN AVANTAJLARI

Öğrenciler bizim kurslara kayıt olan İngilizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca Modern Diller Yüksekokulu (Escola d'Lisanlarda Modernler) mührü ile gelen sertifika almak mümkün olacak, Bu belge, uluslararası hareketlilik hibe başvurusu amacıyla geçerlidir. Idealog tüm öğrenciler EIM kart almak ve UB topluluk içinde farklı hizmetler için tüm indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Merkez

Bu Idealog Castelldefels'te yer almaktadır bir tesadüf değildir; Biz öğrenmek ve bir dil pratiği için benzersiz bir yere bütün öğrencilerimizi getirmek istedim çünkü biz bu özel bölgeyi seçtik.

Bu şekilde, bize bir daldırma programı yapıyor bir şirketin müdürü veya Castelldefels genç ikamet Burada da birinci sınıf eğitim için eşsiz bir ortam sağlayacaktır geniş olanaklar ve gerekçesiyle olağanüstü çevresi bulacaksınız.

Kişiselleştirilmiş eğitim Profesyonellerin Katı takım Sabah, öğle ve akşam programları Büyük otopark Ücretsiz internet Ücretsiz medya kütüphanesi Video Library (çeşitli dillerde) Kafeterya Tüm sınıflarda Isıtma, klima ve görsel-işitsel ekipman

Tesislerimiz

Okulumuz çam ağaçları, kolay park Barcelona 20 dakika çevrili (Garraf Tabiat Parkı'nın eteğinde) tamamen doğal ortamda dalmış Castelldefels üst alanında bahçeleri ile güzel kır evi yakınında yer almaktadır.

Eğer dil öğrenme daha iyi konsantre gayrı ve rahat bir atmosfer.

Biz doğal ışık ve tüm teknolojik kaynakları ile 13 derslik var:

TV / Video / DVD CD çalar Proyectores Klima Bilgisayarlar Internet

Biz de bahçede sınıfları var ve biz bile bizim açık teraslar üzerinde ya da havuz yanındaki çadırlarda sınıflar sunabilir.

Bizi ziyaret edin ve Idealog diğer Language Centers neden farklı olduğunu göreceksiniz.

Idealog ayrıca dil programları benzer bir set sunan Marakeş bir okulu vardır. Hakkında bilgi bulabilirsiniz bizim Burada Marakeş okul.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Idealog

Bu İspanyolca kursu yurtdışında İspanya veya ikamet hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmek gerekir öğrenciler için tasarlanmıştır. Idealog, bizim öğrencilerimize, dinamik, ... [+]

Bu İspanyolca kursu yurtdışında İspanya veya ikamet hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmek gerekir öğrenciler için tasarlanmıştır. Idealog, bizim öğrencilerimize, dinamik, katılımcı ve iletişimsel bir şekilde çalışma fırsatı sunuyoruz.

Bu ders öğrencilerin, farklı pratik durumlarda katılmak iletişimsel öğretim yöntemine göre öğretilir.

Elbette İspanyol dilinin tüm yönlerine odaklanır ve sınıflar vb roman, gazete makaleleri, ağ haberleri, yemek tarifleri, okuma dilbilgisi egzersizleri aralığı ...

Dinlediğini anlama şarkılar, filmler, belgeseller, dizi izliyor ve her türlü konuşmaları telefon dinleme kullanımı ile çalışır.... [-]

İspanya Barselona Bir Coruña
Eylül 2020
Ingilizce,Ispanyolca
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku