Instituto BME

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Instituto BME , Avrupa'daki dördüncü pazar operatörü olan Spanish Bag and Markets (BME) için eğitim merkezidir. MEFF Enstitüsü tarafından 1990'dan bu yana yapılan yaygınlaştırma çalışmaları ile devam eden 2005 yılında, Menkul Kıymetler Borsası setinin entegrasyonu sürecinin ve İspanya'da mevcut tazminat ve uzlaştırma sistemlerinin oluşum alanındaki bir yansıması olarak kurulmuştur.

Finansal kültürün tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla Instituto BME etkinliği, genel olarak finansal piyasalarla bağlantılı farklı eğitim hizmetlerinin organizasyonuna dayanır.

Özel ilgi, İspanyol Çantalarını ve Piyasalarını (hisse senetleri, sabit getiriler ve türevleri) ve bunların tazminat ve uzlaştırma sistemlerini oluşturan farklı pazarların ve ticaret platformlarının ürünleri ile doğrudan ilgili, ancak diğer yenilikçi yönlerini unutmadan hak ediyor. Sonuç olarak finansal dünya, bir yandan küreselleşme sürecinin bir yandan da sektörün yaşadığı sürekli ilerleme.

138523_BME2_p1.jpg

Instituto BME eğitim teklifi, her zaman gelişmiş bilgisayar uygulamaları tarafından desteklenen çok pratik bir metodoloji kullanarak finansal piyasalar ve ürünleri hakkındaki bilgilerin maksimum düzeyde yayılmasını sağlamaya çalışır. Bunun için Instituto BME profesörlerinden ve farklı pazarların yönetim sürecinde ilk sıra deneyimi sağlayan BME uzmanlarından oluşan rakipsiz insan kaynaklarına sahiptir. Ayrıca, finans sektörünün diğer alanlarından uzmanların yanı sıra farklı üniversitelerden akademisyenler de düzenli olarak işbirliği yapmaktadır.

"Finansal piyasaların bilgisinde maksimum dağıtım"

Instituto BME eğitim programları, finans sektöründeki profesyonellere ve düzenleyici kurumlarına, özel yatırımcılara, öğrencilere ve genel olarak finans dünyasına girmek veya derinleşmekle ilgilenen herkese yöneliktir.

Her bir Eğitim Programının tesliminde Instituto BME , 1998 yılında Şirket Tescil Belgesi'ni almış ve UNE-EN ISO 9001: 2015 standardına uygun olarak yenileyerek müşterileri ile kalite taahhüdünü yeniler.

Bizim tesisler

Borsa Sarayı

Instituto BME , Palacio de la Bolsa'da Castellana'nın iletişim ekseninin yanında ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Plaza de la Lealtad'da bulunan otel, başkentin en simgesel yapılarından biridir. 1893 yılında açıldı ve farklı vesilelerle yeniden düzenlendi, bu yüzden tüm teknolojik ve erişim gelişmeleri var.

Instituto BME , faaliyetlerini bilgisayarlar, piyasa simülatörleri, gerçek zamanlı finansal bilgiler ve en gelişmiş teknolojik öğretim araçları ile donatılmış dört sınıfta (her biri yaklaşık 40 kişi kapasiteli) gerçekleştirmektedir.

Ayrıca, İspanyol Menkul Kıymetler Borsası ve Piyasalarının genel merkezindeki konumu Instituto BME kütüphane, oditoryum ve diğer hizmetlere erişim gibi diğer avantajlardan faydalanmasını sağlar.

138524_BME5_p1.jpg

Kalite Taahhüdü

Instituto BME , 1998 yılında Şirket Tescil Belgesi alınmış ve UNE-EN ISO 9001: 2015 standardına uygun olarak yıllık olarak yenilenen bir kalite yönetim sistemi kurmuş, belgelendirmiş ve uygulamıştır.

Instituto BME Kalite politikası şunları belirler:

Instituto BME bir eğitim merkezi olarak saygınlığı ve liderliği ancak üstlenilen hizmetlerin her biri tam müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflediğinde elde edilebilir.

Instituto BME yürüttüğü Toplam Kalite taahhüdü sayesinde, memnun bir müşterinin beklentilerini yerine getiren bir müşteri olduğunu anlıyoruz.

Toplam Kalite, bir hizmet sağlama sürecinin varsaydığı tüm ayrıntılara dikkat etmektir. Kesin olarak, bu ayrıntılara verilen özen nedeniyle, Instituto BME etkinliği rakiplerden Instituto BME .

Bu Toplam Kalite, tüm Instituto BME personelinin gerektirdiği tüm eylemlerin kapsamını tamamen içselleştirmesini gerektiren bir Toplam Kalite Hedefine yansır. Gerçekte, Toplam Kalite Hedefi sadece mekanik olarak geliştirilen bir dizi önlem değil, her zaman müşteriyi memnun etmek isteyen personelin tutumu. Toplam Kalite küçük bireysel katkılara dayanarak elde edilir.

Öte yandan, Instituto BME Toplam Kalite Hedefi ayrıca aşağıdaki hususları da ifade eder:

  • Değişim hızı Müşterilerimizde karşılanmayan yeni ihtiyaçların ortaya çıkması Instituto BME hizmetleri ve sağlama yollarını sürekli güncellemeye Instituto BME .
  • Personel katılımı Instituto BME çalışan kişilerin her biri, kapsamı dahilinde, hizmet kalitesini ve aynı zamanda tedarik sürecini iyileştirmek için uygun gördüğü önerileri ve fikirleri formüle eder. Verimlilik düşük ekonomik maliyet ve zaman tasarrufu açısından da ölçülür.
  • İç oluşum En yüksek kalitede bir hizmet sunulması ve kendisini eğiten personel yakından bağlantılıdır ve bu nedenle Instituto BME bu yönü Toplam Kalite Hedefinin temel dayanağı olarak kabul eder.
  • Tedarikçiler Ürün ve hizmet tedarikçileri, kaliteye yaklaşımımıza bağlı kalmalı ve bu nedenle sürekli iyileştirme programımıza katılmalıdır.
  • Toplam Kalite Hedefinin güncellenmesi. Personel girişimlerine, müşteri taleplerine ve en iyi rakiplerle karşılaştırmaya dayalı olarak yönetim Instituto BME stratejik hedeflerine uygun olarak yıllık olarak odaklanılacak öncelikli alanları tanımlayacaktır.

Kısacası, Toplam Kalite Hedefi daima ilerlemenizi sürdürmek ve kontrol etmek için sürekli bir çaba gerektiren bir önceliktir.

Konumlar

Madrid

Address
Instituto BME
Palacio de la Bolsa
Plaza de la Lealtad, 1
28014

Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin