Resmi açıklamayı okuyun

Okul

Okulumuz tam Marbella'nın merkezinde, ancak sakin bir sokakta, plaja ve tahta kaldırıma sadece 3 dakika mesafede ve şehir merkezinin tüm olanaklarına yakın konumdadır. Ayrıca, çalışan sahil otobüsüne de yürüme mesafesindedir. Malaga ve Estepona arasında.

Derslerimiz, tümü doğal ışık alan, çeşitli multimedya şekilleriyle donatılmış ve yüksek standartta bir konfor sunan geniş, klimalı sınıflarda düzenlenmektedir.

Okulun yakınında bir yeraltı garajı vardır veya bazı zamanlarda park etmek zor olsa da, caddeye park edebilirsiniz.

111149_111114_IMG_0108.JPG

Öğretmenler

Nitelikli öğretmenlerimiz, kemerleri altında yılların öğretme tecrübesi olan anadilidir. Sadece yaptıklarını yapmayı seven ve bildiklerini paylaşma konusunda kararlı olan öğretmenleri seçiyoruz. Onlar, Marbella Uluslararası İspanyolca Okulumuzun en önemli varlıklarıdır. Hepimiz aynı felsefeyi paylaşıyoruz: önceliğimiz iletişimi kolaylaştırmak. Doğruluk, sürekli sınıf çalışması, etkinlikler ve hassas düzeltme ve tabii ki düzenli uygulama fırsatı ile artırılır.

Sürekli büyüyen ekibimiz, yöntemlerini öğrencilerinin profiline uyarlamaya inanan ve bunu başarılı bir şekilde yapmak için gerekli deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Şimdi hepimizin bildiği gibi, herkes farklı öğrenir.

Maribel Ortiz

Farklı milletlerden ve kültürlerden gelen insanlarla iletişim kurmanın bir aracı olarak benim dil sevgimdi ve İspanya'da İngilizce ve Almanca öğrendikten yıllar sonra Malaga Üniversitesi'nde Tercüme ve Çevirmenlik eğitimi almamı sağlayan diğer kültürlere olan saygım ve ilgim oldu ve yurtdışı. Fakat beni dil öğretimi konusunda uzmanlaştıran, özellikle de anadili İspanyolca olan öğretmenlik hayatımdaki tutkumdu.

Kariyerim boyunca, farklı ülkelerden birçok insanla tanıştım ve birçoğunu İspanyolca dersleri verdim, onlara İspanyol kültürünü ve İspanyol yaşam tarzımızı tanıttım, ancak her birinden de çok şey öğrendim. Bu yüzden sloganım bazen her zaman öğrenmeyi öğretiyor.

111157_111115_IMG_0195.JPG

Marbella

Marbella, Avrupa'nın en iyi tatil yerlerinden biridir. Ayrıca, dünyanın her yerinden binlerce insanın bu misafirperver ve hareketli kıyı kasabasında ve çevresinde ikinci evleri var. Marbella'da İspanyolca öğrenmek için pek çok avantaj var. Birincisi, Malaga Uluslararası Havaalanına sadece 40 dakika uzaklıkta bulunan ve ana Endülüs başkenti Granada, Sevilla, Cordoba ve Cadiz'e kolayca ulaşılabilecek bir yer var, İngiltere'nin Cebelitarık kentinden söz etmiyor, Fas bile birkaç saat uzaklıkta. İkincisi, iklim, bunu hem sakinlerin hem de ziyaretçilerin yıl boyunca tadını çıkarabilecekleri bir tatil köyü haline getirme konusunda harika. Üçüncüsü, Marbella yönetilebilir oranlarda bir şehirde, kozmopolit şık ve geleneksel renklerin heyecan verici ve ideal bir karışımını sunar. Sonra bir Dördüncü, Beşinci ve benzeri şeyler var - ama gelin ve sizin için faydaların ne olduğunu öğrenin!

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


MISS - Marbella International Spanish School

Marbella, Avrupalıların en gözde tatil yerlerinden biridir. Tüm yıl boyunca ılıman iklimi, geniş yelpazedeki spor ve boş zaman aktiviteleri ve bu şehrin kozmopolit karakt ... [+]

Tatilinizden en iyi şekilde yararlanın

Marbella, Avrupalıların en gözde tatil yerlerinden biridir. Tüm yıl boyunca ılıman iklimi, geniş yelpazedeki spor ve boş zaman aktiviteleri ve bu şehrin kozmopolit karakteri ile geleneksel Endülüs kökenleri, Marbella'yı İspanyolca dil kursu için ideal bir yer yapmaktadır.

MISS, İspanyolca konuşabilmenizi ve yerel halkla ve diğer uluslararası öğrencilerle en baştan takılmanızı sağlayacak çeşitli Yoğun Kurslar sunmaktadır.

Yaz Programınıza biraz baharat katmak için, okulun hafta sonları düzenlediği etkinliklerden yararlanın!

Ev sahibi ailelerimiz konuk misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak için özenle seçildi, aynı zamanda İspanyolcayı pratik etmek ve doğal bir aile ortamında daha fazla öğrenmeye devam etmek için bu özel fırsattan yararlandılar.... [-]

İspanya Marbella
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
3 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MISS - Marbella International Spanish School

Yoğun Kurslar, İspanyolca'yı en kısa sürede akıcı olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Odak noktamız başarılı iletişimdir. Her seviyede mevcut olan yoğun kurslar ... [+]

Yoğun Kurslar, İspanyolca'yı en kısa sürede akıcı olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Odak noktamız başarılı iletişimdir . Her seviyede mevcut olan yoğun kurslarımız, İspanyolca konuşabilmeniz için ya da birkaç ay içinde dil becerilerinizi geliştirmek için önceki bilgilerinizi geliştirmek için tüm temel becerileri sağlar.

Her derste, dil öğrenmeniz ve dilin gerekli temel taşlarını uygulamanız için dilbilgisi ve sohbeti birleştiririz.

Sözlü ve yazılı olarak iletişim kurabilmeniz için, kelime dağarcığına vurgu yaparak temel dil becerilerini - okuma, yazma, konuşma ve dinleme konularında çalışacaksınız ve ayrıca anlamanıza ve eğlenmenize yardımcı olmak için İspanyol kültürüne genel bakıştan yararlanacaksınız İspanyol yaşam tarzı.... [-]

İspanya Marbella
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MISS - Marbella International Spanish School

Elbette dört dil becerisini birleştirerek, BAŞARILI iletişime yoğunlaşıyor: konuşma, okuma, yazma ve dinleme. ... [+]

Haftada sadece 10 saat ders yapılır ve dört ay içinde İspanyolca'da akıcı olabilirsiniz!

Elbette dört dil becerisini birleştirerek, BAŞARILI iletişime yoğunlaşıyor: konuşma, okuma, yazma ve dinleme.

Kurs, her biri iki ay olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır. İlk bölümün sonunda, öğrenciler günlük durumlarda İspanyolca'yla rahatça etkileşime girmelerini sağlayan A1 seviyesine ulaşmış olacaklar. Bu, öğrencilerin ikinci bölüme devam etmeleri, dört aylık kurs sonunda A2 seviyesine ulaşmaları ve dil becerilerinin seviyelerini hedef standartlara yükseltmeleri için gerekli motivasyonu sağlamalıdır. A2 Düzeyi, Temel Kullanıcı Grubundaki en yüksek seviyedir ve İspanyol vatandaşlığına başvurmak için gereken seviyedir.... [-]

İspanya Marbella
Açık Kayıt
Ispanyolca
Yarı zamanlı
4 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MISS - Marbella International Spanish School

El Instituto Cervantes, çalışmayı ve İspanyol dili ve kültürünü öğretmeyi teşvik etmekten sorumlu bir devlet kurumudur. DELE (Yabancı Dil Olarak İspanyolca Diploması) sın ... [+]

DELE Hazırlık Kursu: Diplomanızla En İyi Sonucu Alın

El Instituto Cervantes, çalışmayı ve İspanyol dili ve kültürünü öğretmeyi teşvik etmekten sorumlu bir devlet kurumudur. DELE (Yabancı Dil Olarak İspanyolca Diploması) sınavlarını - uluslararası geçerliliği olan resmi geçerliliği olan sınavları belirler.

Öğretmenlerimiz akredite DELE sınav görevlileridir. Öğrencilerin niteliklerine ihtiyaç duyma nedenlerine bakılmaksızın DELE sınavlarına (A1 ila C2 seviyelerinde) hazırlarlar: akademik amaçlar için, İspanya vatandaşlığına başvurmak, mesleki nedenlerden ötürü vb.

Ders TanımıBaşlangıç Tarihleri Fiyatlar1 Ders [-]
İspanya Marbella
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MISS - Marbella International Spanish School

MISS Marbella uluslararası İspanyol Okulu'nda yıllardır İngilizce öğretiyoruz ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını gayet iyi biliyoruz. Bu yüzden iki tür İngilizce dersimiz ... [+]

Marbella'da İngilizce Sınıfları

MISS Marbella uluslararası İspanyol Okulu'nda yıllardır İngilizce öğretiyoruz ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını gayet iyi biliyoruz. Bu yüzden iki tür İngilizce dersimiz var:

İngilizce destek sınıfları: konuyu anlaması ve aktarması gereken İlköğretim, Ortaöğretim, Bakalorya ve Seçicilik öğrencilerimiz için. Küçük gruplar halinde sınıflar (3-5 öğrenci) ve seviyelere göre (sınıf başına sadece bir kurs).

MISS profesörleri mezunlar, Orta ve Baccalaureate dillerinde öğretmenlik yapmamızı sağlayan Pedagojik Yetenek Sertifikasına (CAP) sahipler. İngilizce öğretmeni olarak, İspanyol Eğitim Sistemini biliyoruz ve öğrencilerimizi nasıl geçireceğimizi biliyoruz. Selectividad'de her yıl% 100 geçişimiz var!... [-]

İspanya Marbella
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MISS - Marbella International Spanish School

Dersleri özel gereksinimlerinize göre uyarlıyoruz, kısa sürede İspanyolca konuşmanıza ve anlamanıza yardımcı oluyor ya da profesyonel gereksinimleriniz, akademik hedefler ... [+]

Özel Dersler: Öğrenmenizi Özelleştirin

Ne zaman, ne ve nasıl karar vereceksin.

Özel derslerimiz ilgi alanınıza, seviyenize ve gereksinimlerinize ve uygunluğunuza göre uyarlanmıştır.

Dersleri özel gereksinimlerinize göre uyarlıyoruz, kısa sürede İspanyolca konuşmanıza ve anlamanıza yardımcı oluyor ya da profesyonel gereksinimleriniz, akademik hedefleriniz, iş kapasiteniz, kültürel ilgi alanlarınız, vb. öğretmen, öğrenme materyallerini ihtiyaçlarınıza göre uyarlar ve hedeflerinize kendi hızınızda ulaşmanıza yardımcı olur.

Konuşma becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız özel derslerimiz de mükemmel bir seçimdir.

Aynı düzeyde iki öğrenciye yarı özel ders de verebiliriz.... [-]

İspanya Marbella
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MISS - Marbella International Spanish School

MISS - Marbella International Spanish School, gelecek yıl için yeni bir kurs sunuyor: Öğretmenin evinde İspanyolca öğrenin. Deneyimli ve kalifiye İspanyolca öğretmeninizl ... [+]

Öğretmeni ile daldırma

MISS - Marbella International Spanish School, gelecek yıl için yeni bir kurs sunuyor: Öğretmenin evinde İspanyolca öğrenin. Deneyimli ve kalifiye İspanyolca öğretmeninizle birlikte yaşamak ve öğretilmek için tam bir daldırma deneyimi için en iyi fırsat.

Bu kurs şunlardan oluşur:

Marbella merkezindeki dil okulumuzda haftada 20 özel ders. Esnek zamanlama.Öğretmeninizin evinde Marbella'da, tek kişilik oda ve özel banyo da dahil olmak üzere tam pansiyon konaklama.Havaalanında karşılama ve ev sahibi öğretmeniniz tarafından bırakılıyor.

Öğretmeninizin evinde İspanyolca Öğrenin Kursu, kısa sürede İspanyolcalarını geliştirmek ve tam daldırma dil kursunun deneyimini yaşamak isteyen öğrenciler için en iyi seçenektir.... [-]

İspanya Marbella
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MISS - Marbella International Spanish School

Bu ders, İngilizce bilgisi için gerekli bilgiyi edinmeyi amaçlayan girişimcilere, konaklama endüstrisindeki işçilere, turizm, yiyecek içecek hizmeti ve konaklama endüstri ... [+]

Turizm İkram ve Ağırlama İngilizce Kursu

Kurs 40 saattir ve 2 gün boyunca haftada 4 saate ayrılır.

Alıcılar: Bu kurs, İngilizce bilgisi için gerekli bilgiyi edinmeyi amaçlayan girişimciler, konaklama endüstrisindeki işçiler, turizm, yiyecek içecek hizmeti ve konaklama endüstrisinde iş arayan herhangi bir kişiye yöneliktir.

Dersin Tanımı ve Ücretisüre

Eğitmen: Sofía Montes López- Menchero

Çalışmalar ve Eğitim: İşletme ve Turist Faaliyetlerinde Diploma

Mesleki Deneyim: Otel, Turizm ve Restorasyon alanında uzman öğretmen. Otel endüstrisinde 20 yıldan fazla tecrübe ve yurtdışındaki büyük otel zincirlerinde deneyim.

MISS Languages Academy'de İngilizce ve İspanyolca öğretmeni.İngilizce ve Turizm seminerleri eğitmeni.HEC Marbella'da Diploma ve BBA (Amerikan Otelinin Küresel Akademik Ortağı) öğrencileri için eğitmenKursun İçeriği... [-]
İspanya Marbella
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
40 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MISS - Marbella International Spanish School

Dil öğrenmek bir eğitim meselesidir. İspanyolca konuşabilme ve anlama yeteneğinizi en kısa sürede geliştirmeniz için gereken tüm araçları sağlayabiliriz. Bu kursların öne ... [+]

Yıl Boyunca Kurs: İspanyolca'da Akıcı Olmak

Belki de yıllardır Costa del Sol'da yaşıyorsunuz, biraz İspanyolca konuşuyorsunuz, ancak bilmediğinizi denemek için ilerleyemediğinizi veya güvende olmadığınızı hissediyorsunuz. Nasıl hissettiğinizi ve bu konuda ne yapacağınızı biliyoruz - ihtiyacınız olan tek şey yeni bir başlangıç.

Dil öğrenmek bir eğitim meselesidir. İspanyolca konuşabilme ve anlama yeteneğinizi en kısa sürede geliştirmeniz için gereken tüm araçları sağlayabiliriz. Bu kursların önemli bir bileşeni bir konuşmadır ve ana odağımız, telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olmak için yararlı kelimeler, gramer, videolar ve dinleme alıştırmaları ile desteklenen sözlü iletişim olacaktır.... [-]

İspanya Marbella
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 4 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku