MISS - Marbella International Spanish School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Okul

Okulumuz tam Marbella'nın merkezinde, ancak sakin bir sokakta, plaja ve tahta kaldırıma sadece 3 dakika mesafede ve şehir merkezinin tüm olanaklarına yakın konumdadır. Ayrıca, çalışan sahil otobüsüne de yürüme mesafesindedir. Malaga ve Estepona arasında.

Derslerimiz, tümü doğal ışık alan, çeşitli multimedya şekilleriyle donatılmış ve yüksek standartta bir konfor sunan geniş, klimalı sınıflarda düzenlenmektedir.

Okulun yakınında bir yeraltı garajı vardır veya bazı zamanlarda park etmek zor olsa da, caddeye park edebilirsiniz.

111149_111114_IMG_0108.JPG

Öğretmenler

Nitelikli öğretmenlerimiz, kemerleri altında yılların öğretme tecrübesi olan anadilidir. Sadece yaptıklarını yapmayı seven ve bildiklerini paylaşma konusunda kararlı olan öğretmenleri seçiyoruz. Onlar, Marbella Uluslararası İspanyolca Okulumuzun en önemli varlıklarıdır. Hepimiz aynı felsefeyi paylaşıyoruz: önceliğimiz iletişimi kolaylaştırmak. Doğruluk, sürekli sınıf çalışması, etkinlikler ve hassas düzeltme ve tabii ki düzenli uygulama fırsatı ile artırılır.

Sürekli büyüyen ekibimiz, yöntemlerini öğrencilerinin profiline uyarlamaya inanan ve bunu başarılı bir şekilde yapmak için gerekli deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Şimdi hepimizin bildiği gibi, herkes farklı öğrenir.

Maribel Ortiz

Farklı milletlerden ve kültürlerden gelen insanlarla iletişim kurmanın bir aracı olarak benim dil sevgimdi ve İspanya'da İngilizce ve Almanca öğrendikten yıllar sonra Malaga Üniversitesi'nde Tercüme ve Çevirmenlik eğitimi almamı sağlayan diğer kültürlere olan saygım ve ilgim oldu ve yurtdışı. Fakat beni dil öğretimi konusunda uzmanlaştıran, özellikle de anadili İspanyolca olan öğretmenlik hayatımdaki tutkumdu.

Kariyerim boyunca, farklı ülkelerden birçok insanla tanıştım ve birçoğunu İspanyolca dersleri verdim, onlara İspanyol kültürünü ve İspanyol yaşam tarzımızı tanıttım, ancak her birinden de çok şey öğrendim. Bu yüzden sloganım bazen her zaman öğrenmeyi öğretiyor.

111157_111115_IMG_0195.JPG

Marbella

Marbella, Avrupa'nın en iyi tatil yerlerinden biridir. Ayrıca, dünyanın her yerinden binlerce insanın bu misafirperver ve hareketli kıyı kasabasında ve çevresinde ikinci evleri var. Marbella'da İspanyolca öğrenmek için pek çok avantaj var. Birincisi, Malaga Uluslararası Havaalanına sadece 40 dakika uzaklıkta bulunan ve ana Endülüs başkenti Granada, Sevilla, Cordoba ve Cadiz'e kolayca ulaşılabilecek bir yer var, İngiltere'nin Cebelitarık kentinden söz etmiyor, Fas bile birkaç saat uzaklıkta. İkincisi, iklim, bunu hem sakinlerin hem de ziyaretçilerin yıl boyunca tadını çıkarabilecekleri bir tatil köyü haline getirme konusunda harika. Üçüncüsü, Marbella yönetilebilir oranlarda bir şehirde, kozmopolit şık ve geleneksel renklerin heyecan verici ve ideal bir karışımını sunar. Sonra bir Dördüncü, Beşinci ve benzeri şeyler var - ama gelin ve sizin için faydaların ne olduğunu öğrenin!

Konumlar

Marbella

Address
C/ Notario Luis Oliver 6, Edif. Liceo 3º A
29602 Marbella

29602 Marbella, Endülüs, İspanya