Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Think in Spanish bilgisi yüksek olan ve İspanyolca kültürü konusunda geniş bir bilgi birikimine sahip olmalarını sağlayan bir daldırma kursuna ihtiyaç duyan, İspanyolca bilgisi olan öğrenciler için benzersiz bir kurs portföyü sunan bir İspanyolca okulu.

Teklifimiz

Bir öğretmen tarafından izlenen her öğrenci için özelleştirilmiş bir öğrenme programı ile 2 ila 4 hafta süren yoğun kurslar.

Özel amaçlar için İspanyolca: iş, edebiyat, tarih ve kültür.

İspanya'da lisans veya yüksek lisans düzeyinde eğitim almak isteyen öğrenciler için yoğun yaz kursları.

Eşsiz satış noktamız

Her ders aşağıdaki temel yapı etrafında tasarlanmıştır:

  • İspanyol Basında Günlük Siyasi ve Ekonomik Haberleri Tartışan Bir Öğretmen Tarafından Kolaylaştırılan “İspanyolca” Kahvaltı.
  • Öğrencinin Seçtiği Programa Göre Farklı Sabah Sınıfları.
  • Öğleden Sonra Gerçek Hayat Dil Görevleri.
  • Şehir Çevresindeki Anlamlı İletişim Durumlarına Dayalı Alıştırmalar.
  • Gerçek Yaşam Bağlamında İlgilenilen Konular Üzerine, Örneğin Şarap Mahzeninde Oenoloji, Görüşmeler, Yuvarlak Masalar, Drama ve Telaffuz Atölyeleri.
  • San Isidro Kayak Merkezi'nde Kayak, Yürüyüş, Biyosfer Rezervi Alanları ve Köyleri Ziyaret Etmek.
  • Manastır Rotası
  • Geleneksel ve yaratıcı yemekler sunan restoranlarda Akşam Yemeği ve Sohbet.

İş ispanyolcası

İspanyolca konuşulan bir ülkede çalıştığınız veya birisiyle çalıştığınız için İspanyolca'yı öğrenmek veya geliştirmek isteyen bir profesyonelseniz, İspanyolca Think in Spanish size ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış eksiksiz bir program sunabilir.114971_NEGOCIOS_557186104.jpg

ispanyol kültürü

Kişisel hedefleriniz ve ilgi alanlarınız, sanat, edebiyat, tarih veya sinema gibi İspanyol kültürünün özellikleri hakkında temel ve özel bilgiler edinmeyi içeriyorsa, İspanyolca Think in Spanish size yardımcı olmak için genel kurslar sunar.

114970_exterior-catedral.jpg

Yaz kursları

Bir İspanyol üniversitesinde lisans veya lisans düzeyinde eğitim almayı planlıyorsanız, yaz kurslarımız İspanyolcanızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Think in Spanish , iletişim becerilerinizi en üst seviyeye çıkaracak yoğun kurslar sunar.

Ve çok daha fazlası.

Öğrenme süreci eğlenceli, şaşırtıcı, teşvik edici ve motive edici olduğunda daha fazla şey öğreniriz.

Öğrenme süreci benzersiz bir deneyim içerdiğinde ikinci bir dili daha iyi öğreniriz.

Hiçbir zorunluluk olmadan bir teklif talep ederken, lütfen bize İspanyolca ve ilgi alanlarınızı öğrenmek istemenizin nedenlerini söyleyin; daha fazla bilgi vermek ve olabilecek tüm soruları cevaplamak için bir video konferans görüşmesi düzenleyeceğiz. Sizinle konuşmaktan mutluluk duyacağız.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Think in Spanish

İki Haftalık İspanyol Çarpışma Kursları 2019-2020. İspanyol dili ve kültürü. Bazı oturumlar şehirde gerçekleşecek. Bir öğretmen tarafından izlenirler ve gerçek yaşamda öğ ... [+]

İki Haftalık İspanyol Çarpışma Kursları 2019-2020Eylül 2019’dan.Başlangıç seviyesi: A1 (Temel Kullanıcı).Büyüklük grubu: 6-10 öğrenci.Süre: 2 haftaHer ayın ilk çalışma pazartesi günü başlıyor.

60 seans (ders başına 55 dak.)

52 ders: İspanyol dili ve kültürü. Bazı oturumlar şehirde gerçekleşecek. Bir öğretmen tarafından izlenirler ve gerçek yaşamda öğrenme olarak tasarlanırlar.8 ders: Bir aktör ve tiyatro öğretmeni tarafından koordine edilen İspanyolca telaffuz ve aksan.

Eğitim materyalleri dahil.

Öğrencinin hedeflerine göre, 52 dersten bazıları belirli amaçlarla İspanyolca'ya tahsis edilebilir: İŞ İspanyolca.

Leon Merkezi: Palacio de los Guzmanes ve Gaudi'nin Casa Botines'i ... [-]

İspanya León
Açık Kayıt
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Think in Spanish

Yoğun Genel İspanyolca. İspanyol dili ve kültürü. İspanyolca telaffuz ve aksan. Bazı oturumlar şehirde gerçekleşecek. Bir öğretmen tarafından izlenirler ve gerçek yaşamda ... [+]

Yoğun Genel İspanyolcaEylül 2019’danSüre: 1 aydan 6 aya kadar.Başlangıç seviyesi: A1 (Temel Kullanıcı).Başlangıç tarihi: Her ayın ilk Pazartesi günü.Büyüklük grubu: 6-10 öğrenci.

Haftada 20 seans (ders başına minimum 55).

İspanyol dili ve kültürü.İspanyolca telaffuz ve aksan.

Bazı oturumlar şehirde gerçekleşecek. Bir öğretmen tarafından izlenirler ve gerçek yaşamda öğrenme olarak tasarlanırlar.

Eğitim materyalleri dahil.

Kültürel aktivitelerDersler, konferanslar vb.Konserler, sergiler, oyunlar vb.Müzeler: MUSAC (Çağdaş Sanat Müzesi), San Isidoro'nun Romanesk müzesi, Katedral, Fundación Sierra Pambley, vb.Leon bölgesindeki Riaño, Las Médulas, Astorga veya diğer doğal güzelliği turları.... [-]
İspanya León
Açık Kayıt
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Think in Spanish

Şirketler İçin Evde İspanyolca Kursları. Şirket bünyesinde şirket içinde verilen özel kurslar, İspanyolca öğrenmek veya dillerin komutlarını geliştirmek isteyen şirket ça ... [+]

Şirketler İçin Evde İspanyolca Kursları

Think in Spanish tasarımlarında Think in Spanish her müşterinin insan kaynakları ekibiyle işbirliği içinde özel kurslar. Sonuç olarak, programlarımız çalışanların her şirketin ana ilgi alanları, sorumlulukları ve kurum kültürü ile ilgili olarak akıcı ve etkili bir İspanyolca bilgisi edinmelerini sağlamayı amaçlayan diğer hususları içerecek şekilde genel ve ticari İspanyolcanın ötesine uzanmaktadır.

Ismarlama kurslarımız, küreselleşmiş bir iş ortamında profesyonel ve kurumsal başarı için çok önemli bir beceri olan kültürlerarası yetkinliğin önemine de özellikle önem vermektedir.

... [-]
İspanya León
Açık Kayıt
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Alférez Provisional, 2, 4ºC
24001 León, Castile and León, İspanya