Think in Spanish

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Think in Spanish bilgisi yüksek olan ve İspanyolca kültürü konusunda geniş bir bilgi birikimine sahip olmalarını sağlayan bir daldırma kursuna ihtiyaç duyan, İspanyolca bilgisi olan öğrenciler için benzersiz bir kurs portföyü sunan bir İspanyolca okulu.

Teklifimiz

Bir öğretmen tarafından izlenen her öğrenci için özelleştirilmiş bir öğrenme programı ile 2 ila 4 hafta süren yoğun kurslar.

Özel amaçlar için İspanyolca: iş, edebiyat, tarih ve kültür.

İspanya'da lisans veya yüksek lisans düzeyinde eğitim almak isteyen öğrenciler için yoğun yaz kursları.

Eşsiz satış noktamız

Her ders aşağıdaki temel yapı etrafında tasarlanmıştır:

  • İspanyol Basında Günlük Siyasi ve Ekonomik Haberleri Tartışan Bir Öğretmen Tarafından Kolaylaştırılan “İspanyolca” Kahvaltı.
  • Öğrencinin Seçtiği Programa Göre Farklı Sabah Sınıfları.
  • Öğleden Sonra Gerçek Hayat Dil Görevleri.
  • Şehir Çevresindeki Anlamlı İletişim Durumlarına Dayalı Alıştırmalar.
  • Gerçek Yaşam Bağlamında İlgilenilen Konular Üzerine, Örneğin Şarap Mahzeninde Oenoloji, Görüşmeler, Yuvarlak Masalar, Drama ve Telaffuz Atölyeleri.
  • San Isidro Kayak Merkezi'nde Kayak, Yürüyüş, Biyosfer Rezervi Alanları ve Köyleri Ziyaret Etmek.
  • Manastır Rotası
  • Geleneksel ve yaratıcı yemekler sunan restoranlarda Akşam Yemeği ve Sohbet.

İş ispanyolcası

İspanyolca konuşulan bir ülkede çalıştığınız veya birisiyle çalıştığınız için İspanyolca'yı öğrenmek veya geliştirmek isteyen bir profesyonelseniz, İspanyolca Think in Spanish size ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış eksiksiz bir program sunabilir.114971_NEGOCIOS_557186104.jpg

ispanyol kültürü

Kişisel hedefleriniz ve ilgi alanlarınız, sanat, edebiyat, tarih veya sinema gibi İspanyol kültürünün özellikleri hakkında temel ve özel bilgiler edinmeyi içeriyorsa, İspanyolca Think in Spanish size yardımcı olmak için genel kurslar sunar.

114970_exterior-catedral.jpg

Yaz kursları

Bir İspanyol üniversitesinde lisans veya lisans düzeyinde eğitim almayı planlıyorsanız, yaz kurslarımız İspanyolcanızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Think in Spanish , iletişim becerilerinizi en üst seviyeye çıkaracak yoğun kurslar sunar.

Ve çok daha fazlası.

Öğrenme süreci eğlenceli, şaşırtıcı, teşvik edici ve motive edici olduğunda daha fazla şey öğreniriz.

Öğrenme süreci benzersiz bir deneyim içerdiğinde ikinci bir dili daha iyi öğreniriz.

Hiçbir zorunluluk olmadan bir teklif talep ederken, lütfen bize İspanyolca ve ilgi alanlarınızı öğrenmek istemenizin nedenlerini söyleyin; daha fazla bilgi vermek ve olabilecek tüm soruları cevaplamak için bir video konferans görüşmesi düzenleyeceğiz. Sizinle konuşmaktan mutluluk duyacağız.

Konumlar

León

Address
Alférez Provisional, 2, 4ºC
24001 León, Kastilya ve Leon, İspanya