Resmi açıklamayı okuyun

üniversite Reinventing

Biz yüksek öğretim sadece resmi bir nitelik ile biten bir süreç olamaz inanıyorum. Yükseköğretim Genel olarak bireyler, işletmeler, kurumların gelişmesi ve topluma katkıda bulunmak zorundadır. Eğitim topluma katkıda edilecek değeri sağlayacak bilgi ve becerileri sağlanmalıdır. UOC dünyanın ilk online üniversitesi olarak kuruldu Biz, 1995 yılından beri üniversite yeniden icat edilmiştir.

Misyon

UOC bir yenilikçi üniversite Bu Katalonya köklü ve dünyaya açık bir. yürüten iken, insanlara bunları ve toplum avans yardımcı olmak için hayat boyu öğrenmeyi sunuyor bilgi toplumuna araştırma. Onun eğitim modeli dayanmaktadır kişiselleştirme ve e-öğrenme ile öğrenciler eşlik.

Vizyon

UOC olmanın o, bir üniversite olmak istiyor ağa bağlı Dünyanın en üniversitelerin, küresel bilgi alan ve üstün araştırma oluşturulmasını sürücüler bilgi toplumu. UOC yenilikçi vardır eğitim modeli O öğrenci üzerinde duruluyor. Üniversite onlara daha rekabetçi olmasına yardımcı olur ve katkıda bulunacak en kaliteli ve kişiselleştirilmiş eğitim sunmaktadır Toplumun ilerlemesi.

Değerler

UOC faaliyetlerini yönlendirmek beş değerler şunlardır:

Öğrencilerin, mezunların ve topluma bağlılık; hizmet kalitesi ve örgüt içinde sürekli yeniliğe.
Insanlar, fikirler, kültürler ve dünyanın saygı.
Bilgi, veri ve süreçlerde şeffaflık.
Profesyonellik, örgütün bir parçası, bizim başarılarını takdir etmek ve hatalarımızdan ders için oluşturan kişileri güçlendirmek.
Sürdürülebilirlik, örgüt tarafından üstlenilen faaliyetlerin, ekonomik, sosyal ya da çevresel olsun.
Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca