Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yabancı Dil olarak İspanyolca, markamız

Yabancı Dil Olarak İspanyolca (E / LE), Universidad Antonio de Nebrija'nın en önemli özelliklerinden biridir. Nebrija'daki İspanyol Dili, Centro de Estudios Hispánicos'un ve Uygulamalı Diller Departmanı'nın katılımıyla üç alana yayılmıştır: eğitim, öğretim ve araştırma.

Kaliteye olan bağlılığımız bizi İspanya ve yurtdışındaki en prestijli İspanyol dil öğrenimi ve E / LE öğretmen eğitim merkezlerinden biri yapmıştır.

Kaliteye verdiği bu aynı taahhüt, Nebrija'yı hem ulusal hem de uluslararası düzeyde prestijli özel ve kamu kurumlarıyla işbirliği anlaşmaları yapmaya başlamıştır.

Centro de Estudios Hispánicos, CERCLES (Yüksek Öğrenimde Avrupa Dil Eğitim Merkezleri Konfederasyonu) ve ACLES (Asociación de Centro de Lenguas en la Enseñanza Superior) ile ilişkilidir.

Centro de Estudios Hispánicos ilk kez 30 yıl önce açıldığında, İspanyolca öncelikli olarak sadece İspanyolca uzmanları ve meraklıları tarafından okutuldu. Bugün, İspanyolca dünyanın en yaygın konuşulan dillerinden biridir.

Sonuç olarak, öğrencilerimizin şu andaki profili, dil ve beşeri bilimler öğrencilerine ek olarak çok daha çeşitlidir; ayrıca sınıflarımızda iş, gazetecilik, siyaset bilimi, tıp ve mühendislik alanlarında dünyanın dört bir yanından öğrenciler bulabiliriz.

Milliyetlerdeki ve çalışma alanlarındaki bu çeşitlilik, Centro de Estudios Hispánicos'un ufkunu genişletti ve üniversitemizde günlük yaşamı zenginleştirdi.

Bu birçok iletişim noktası sayesinde programlarımızın en önemli hedeflerinden birini geliştirdik: öğrencilerin kültürler arası yetkinlik kazanmasına yardımcı olmak. Bu, küreselleşmiş toplumumuzda en çok talep edilen beceri ve niteliklerden biridir.

Neden Nebrija'da eğitim görüyorsunuz?

Yurtdışında eğitim almaktan çok daha fazlası.

Nebrija'da, yurtdışında İspanya'da yaşadığınız bir araştırmanın bir geziden veya bir dil kurundan çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Nebrija'daki vaktiniz geleceğin profesyonelleri olarak gelişmenizin temel bir parçası olabilir ve olacaktır. Programlarımız, öğrencilerin ders materyalini ve bir bütün olarak dünyayı tam olarak kavrayabilmeleri için öğretici öğretim ve pratik deneyimlerin elele geçmesini sağlar.

Nasıl yapılacağını açıklayalım:

  1. Madrid'in merkezindeki bu birinci sınıf yer, öğretim faaliyetlerimizi sınıftan daha da genişletmemizi sağlıyor.
  2. 30'dan fazla ülkeden uluslararası öğrenciler Madrid-Princesa Kampüsünü İspanyol öğrencilerle paylaşıyor. Bu, öğrencilerin kolayca birbirleriyle etkileşime girip yeni ilişkiler kurabileceği bir ortam yaratıyor.
  3. Çalışma programlarımızın yapısı ve organizasyonu yenilikçi ve esnektir. Bu programlar, yalnızca İspanyolca dersleri almak isteyip istemediğinize ya da programınıza İngilizce olarak öğretilen dersleri de dahil etmek isteyip istemediğinize bağlı olarak, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına göre uyarlanacak şekilde tasarlanmıştır.
  4. Nebrija, öğrencilere bireyselleştirilmiş bir ilgi katıyor - siz öncelikimiz sizsiniz.
  5. Oldukça nitelikli ve tecrübeli profesörlerden oluşan bir ekibimiz var. Öğreniminiz önceliklidir. Eller ile öğrenme yöntemini kullanıyorlar ve öğrenme sürecinde her bir öğrenciye yaşantıyı yönlendiriyorlar.
  6. Etkileşimli metodolojimiz etkili, eğlenceli, öğrenme deneyimi garanti eder. Bu metodoloji bizi bir Yabancı Dil olarak İspanyolca dünyasında uluslararası öncü yapmaktadır.
  7. Tek başına irade, hızlı ve etkili bir şekilde yeni bir kültüre başarıyla entegre olmak için yeterli değildir. Uyarlama sürecini kolaylaştırmak ve yurtdışı deneyiminizi daha dolgun bir hale getirmenize yardımcı olmak için çeşitli seminerler, çalıştaylar ve bireysel oturumlar aracılığıyla kültürlerarası eğitim sunuyoruz. Bu eğitim, bugünün dünyasında yüksek derecede talep edilen bir özellik olan kültürlerarası yetkinliğinizin geliştirilmesine yardımcı olacaktır.
  8. Saha gezileri ve kültürel deneyimlerimizden oluşan çeşitli sunumlarımız gözlerinizi başka bir küreye açar, kendinizi Nebrija'daki yaşama entegre etmenizi ve arkadaş edinme konusunda birçok fırsat verir.
  9. Avrupa'nın en önemli şehirlerinden biri olan Madrid, aynı zamanda kültürel ve sosyal tekliflerle dolu bir şehir.
  10. Öğrenci Hizmetleri Departmanındaki personelimiz, kalışınızı olabildiğince düzgün bir şekilde yelken yapacaktır. Size internet erişimi, kütüphane bilgileri, konut vb. Sağlayacaktır.

Konumlar

Madrid

Address
Calle Santa Cruz de Marcenado, 27-31
28015 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya