Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

AlicanteLogos

UNIVERSIDAD DE ALICANTE / CENTRO ÜSTÜN DE IDIOMAS

Alicante Üniversitesi / DİL MERKEZİ

Akdeniz'in güzel bir kampüs içinde yaklaşık 30.000 öğrenci ile Spain's en modern ve yenilikçi üniversitelerinden biri 1995 yılından beri İspanyol Kursları ve İçerik Kursları,.

Alicante Language Centre Üniversitesi (Centro Superior de Idiomas de la Universidad de Alicante) 1995'ten beri İspanyolca incelemek için Spain's en popüler yerlerinden biri olmuştur. Language Centre 30.000 öğrenci fakülte ve üniversite okulları tarafından sunulan 32 üniversite mezunu biri okuyan bir üniversite parçasıdır. kampüs bahçeleri, ormanlık alanlar ve yapay bir göl, şehir merkezine sadece 4 km kapsamlı gerekçesiyle sahiptir. Alicante Üniversitesi tesisleri Avrupa'nın en güzel ve eksiksiz kampüsleri biri haline bir müze, sanat galerisi, açık ve kapalı spor stadyumu, restoranlar ve bankalar da dahil olmak üzere birlikte, İspanyolca çalışmak için hangi olağanüstü bir ortam sunmaktadır.

Escuela102

Zevk ve Akdeniz'in öğrenmek.

Alicante mükemmel ulusal ve uluslararası seyahat bağlantıları ile İspanya'nın Akdeniz kıyısında canlı bir şehir, ve Costa Blanca, İspanya en beğenilen turistik bölgelerinden birinin kalbinde yer almaktadır. şehir, il ve Üniversite, yabancı dil olarak İspanyolca öğrenciler için çok popüler bir hedef yapmak (su sporları dahil), kültürel, akademik ve sportif bir dizi etkinlik sunuyoruz.

Bizim Language Centre

Dışında İspanyolca Programları (Yoğun Program, Yarıyıl Dersleri, Kültürlerarası iletişim Programı, Lisans derslerinde İspanyol + direkt kayıt, vb) biz İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve Arapça dil kursları sunuyoruz çeşitli itibaren, biz Avrupa Araştırma Projeleri geliştirmek ve üniversitenin uluslararasılaşma için gerekli çeşitli hizmetler sunuyoruz: Çeviri Servisi, Konut, Alicante Üniversitesi / doğrudan kayıt öğrenci "ziyaret" Visa danışmanlık, akademik danışmanlık ve yönetim ...

Escuela101

Sadece sınıfları daha

Sınıflarımız eylem açıkça dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle paylaşacak eğlenceli ve zenginleştirici bir deneyim öğrenme hale odaklı, odaklı. Ama biz de sınıfın dışında öğrenmek istiyorum: kalış en iyi yapmak için, biz de İspanyolca ve diğer uluslararası öğrencilerle tanışmak ve tam çalışma hayatı değişen deneyimi yaşamasını kültürel, spor ve eğlence etkinlikleri geniş bir yelpazede sunuyoruz yurt dışı. Su sporları açıkça en popüler aktivite vardır, ama pişirme dersleri, geziler, geziler, dil değişimi, şarap tattırarak, kültürel ziyaretler, yerel festivaller ve gelenekleri katılım, onların en iyi İspanyolca yaşam ve gerçek bir gerçek olması için bütün kurşun daldırma deneyim.

Escuela103

Konumlar

Alicante

Address
Centro Superior de Idiomas.
Universidad de Alicante.
Edificio Germán Bernácer.
San Vicente del Raspeig

03690 Alicante, Valensiya Topluluğu, İspanya