University of Almería

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Resmi açıklama

Pandemi mevcut durumdan bağımsız olarak, STUDY ABROAD ekibi Temmuz 2020'de başarılı bir yaz programı baskısını kutlamak için çalışmaya devam ediyor.

Öğrencilere, Almería'daki durumun kontrol altında olduğunu ve Almeria bölgesinin COVID-19'lu daha az sayıda enfekte insanın bulunduğu bölge olduğunu bildirmek istiyoruz.

Bir bilgi denizi

1993 yılında kurulan University of Almería (UAL), güneş enerjisi, tarım ve su yönetimi alanlarında Ar-Ge'siyle ünlü bir kamu araştırma üniversitesidir. Ulusal olarak Top 40 ve dünya çapında ilk 1000'de yer alan bu ülke, şimdi öğrenci nüfusunun% 12'sini oluşturan uluslararası öğrenciler için cazip bir yer haline gelmiştir. Akademik mükemmelliğinin yanı sıra, en çekici özelliklerinden biri de Akdeniz'e bakan tek İspanyol kampüsü olduğu için konumudur.

132135_BANCOUAL.png

¿Neden UAL'yi seçmelisiniz?

Akdeniz'in yanında Avrupa'daki tek üniversitedir.

UAL'yi seçmek için birçok neden var. Tesisleri ve ekipmanları kuşkusuz Avrupa'nın en modern ve yenilikçi ürünüdür. Yüksek nitelikli öğretmenlerimiz, konularını öğretmek için en ileri teknolojiden yararlanırlar. Programlar, katılımcıların taleplerine ve günümüz toplumunun ihtiyaçlarına göre en yüksek kalitede kapsamlı bir eğitim elde etmek için titizlikle tasarlanmıştır.

Bilginin ön saflarında

Temel bilgi alanları:

• Mühendislik (Tarım, Endüstri, Mekanik, Elektrik, Kimya, Bilgisayar)

• Bilim (Çevre, Kimya, Yenilenebilir Enerji)

• Sosyal Bilimler (İşletme, Ekonomi, Finans, Muhasebe, Uluslararası Pazarlama, Turizm, Hukuk, Kamu Yönetimi)

• Sağlık Bilimleri (Hemşirelik, Fizyoterapi, Psikoloji)

• Beşeri ve Eğitim (Tarih, Modern Diller, İspanyol Filolojisi, İngilizce Çalışmaları, İlköğretim ve Ortaöğretim, Özel Eğitim)

University of Almería şirketler ile imzalanmış 300'den fazla araştırma anlaşması, yaklaşık 20 patent, 900'den fazla yayınlanmış eser ve 6'dan fazla bilimsel derginin baskısı ile bilimsel üretimde üçüncü Endülüs üniversitesidir.

132136_10990803_765211853571797_3947666054271627669_n.png

UAL'ın STUDY ABROAD yaz kursları, Üniversitemizin en ileri alanlarında en prestijli uzmanlar tarafından tasarlanan ve tanınmış deneyimin profesörleri tarafından verilen kurslardır.

Programlar her yılın Temmuz ayı boyunca yapılır. Konaklama ve yemekler, yerel ulaşım çeki, sağlık sigortası ve diğer hizmetler arasındadır.

Almeria Üniversitesi, öğrenmenin önemini sınıf duvarlarının ötesine taşır. Avrupa tarihini ve İspanyol tutkusunu tam olarak anlamak için, öğrenci bilgisini genişletmeye yardımcı olacak bir dizi kültürel etkinlik sunacaklar. Şehir Turu, Cabo de Gata Tabiat Parkı'na ve Granada ve Elhamra'ya gezi gibi programlanmış ziyaretler var.

Programlar 22.5 saat (1 hafta) ile 80 saat (4 hafta) arasında sürebilir ve kendi üniversitesinde 10.6 ECTS kredisine kadar tanınabilir. Öğrenciler tarafından seçilen dile göre sadece İngilizce veya sadece İspanyolca olarak veya İngilizce ve / veya İspanyolca olarak verilebilen kurslar vardır.

132137_ACTIVIDADESSABROAD.png

Programlara dahil olan hizmetler

• Öğrenim ücreti, Resmi Sertifika ve Kayıt Belgesi.

• Özel banyo, klima, TV, havlu, gardırop ve çalışma masası ve oda temizleme hizmeti ile, Halls of Residence'da (2016 yılında inşa edilmiş) banyolu çift kişilik odada konaklama.

• Tam pansiyon (Pazartesi-Cuma: Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği; Cumartesi: Kahvaltı; Pazar: Akşam Yemeği).

• Kampüs ve İkamet Salonlarında ücretsiz WI-FI bağlantısı.

• İkamet Salonlarındaki ortak salon ve çalışma odalarına tam erişim.

• Konuyla ilgili şirketlere ve deney merkezlerine ziyaretler

• Yerinde ve laboratuvar eğitimi

• Üniversite tesislerine ücretsiz erişim: Kütüphane, çalışma odaları, bilgisayar merkezi, vb.

• Spor salonu, kapalı yüzme havuzu ve tam donanımlı spa da dahil olmak üzere geniş kampüs içi spor pavyonuna ücretsiz erişim.

• Tüm şehir içi otobüs hatlarında kullanılacak yerel otobüs kartı (bir ay boyunca)

• Kültürel ve Sosyal Faaliyetler

• Almeria şehir ve il ve çevre vurguları gezileri.

• Sağlık, seyahat ve medeni sorumluluk sigortası.

15 yaş üstü öğrencilerden oluşan gruplara (ücretsiz) ev üniversitesinden öğrencilerle aynı konaklama ve yarım pansiyonla birlikte eşlik eden bir Eğitmen dahil olabilir.

132138_CIVITAS.pngCivitas Yurtlar

Konumlar

Almeria

Address
Universidad de Almería
Vicerrectorado de
Internacionalización
Edificio PITA
Planta 2, Despacho 2.34 Ctra.
Sacramento s/n
La Cañada de San Urbano
04120 Almería

Almeria, Endülüs, İspanya