Resmi açıklamayı okuyun

ZubiGune Fundazioa , 2011 yılında CIFP Usurbil LHII Mesleki Eğitim ve Öğretim Okulu (VET) tarafından kurulan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olup, Bask Ülkesinde teknoloji ve teknoloji merkezlerini teknoloji ve sosyal gelişim ile ilgili katılımcılar arasında artan işbirliğine bağlamıştır.

ZubiGune, Usurbil-San Sebastian'da, sadece 10 dk. Gipuzkoa Bölgesi'nin başkenti San Sebastian, İspanya'nın kuzeyindeki Bask Bölgesi'nden arabayla .

Özellikle, ZubiGune, Bask Ülkesinde Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği için Referans Merkezidir.

98120_98105_trabajandoplacas.JPG

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

ZubiGune Fundazioa

İki haftalık Yaz Programı (40 saat), Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji alanlarında disiplinler arası bilgi sunmaktadır. ... [+]

Neden İspanya'da Yenilenebilir Enerji Yaz Kursuna katılmalı?

ZubiGune Vakfı, Usurbil'in Mesleki Eğitim Okulu, Bölgesinde Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği için Referans Merkezinin (İspanya) bir parçasıdır.

ZubiGune Vakfı, Yenilenebilir Enerji ile ilgili farklı ulusal ve uluslararası projelerde yer alır ve yerel KOBİ'ler için teknolojik ve inovasyon projeleri geliştirir ve yürütür.

2018 yılında ZubiGune, Avustralya'da, Dünya Üniversiteler ve Polytechnics Federasyonu (WFCP) tarafından, Uluslararası Üniversiteler ve Yenilenebilir Enerji Kolejleri Derneği tarafından verilen “Mükemmellik Ödülleri” nde ödüllendirildi.

Programın ana hatları... [-]
İspanya Usurbil
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Presentation of Our Center