Northern Air Training

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Helikopter Eğitiminin Global Sağlayıcısı

Her şey, 2008'de sadece PPL sunan tek bir Schweizer 300 ile çok küçük bir uçuş okulu olarak başladı. Öğrenci sayısı arttı ve daha sonra modüler CPL ve çeşitli tip derecelendirmeleri teklif ettik. Rekabetçi entegre CPL kursumuz o zamandan beri dünyanın her yerinden öğrenci çekmiştir.

Mümkün olduğunca verimli bir eğitim vermek için kendi eğitim materyallerimizi sürekli geliştiriyoruz. Helikopter eğitiminin uzun süredir durgun sularda olduğunu fark ettiğimizde, müşteri memnuniyetinin yanı sıra daha iyi kalitede eğitim geliştirmeye ve sunmaya karar verdik. Aklımızda, Kalite daima Miktar'dan önce gelir. Northern Air Training bizler, her zaman helikopterler için gelecekteki havacılık eğitiminin ön saflarında yer almaya çalışıyoruz.

Northern Air Training ve ekibimize hoş geldiniz!

Rickard Jansson
Hesab menajeri
112132_action-air-aircraft-aviation-41174.jpeg

Helikopterimiz ve Simülatörümüz

Robinson R44

Dünyadaki en yaygın helikopterlerden birini kullanıyoruz. Sadece eğitimden çok daha büyük bir kapasiteye sahip, dört koltuklu güvenli ve sağlam bir helikopter. Robinson R44, birçok ülkede hem polis hem de askeri operasyonlar için ve elbette tüm dünyadaki sivil misyonlar için kullanılıyor.

AS355 Tam Vücut Kokpiti

Tüm Uçuş eğitiminde bir lisansa ve tabii ki MCC'ye FNPTII AS355 simülatörümüzü kullanıyoruz. Bir uçağın çok pilotlu bir ortamda nasıl kullanılacağını ve Uçan Uçağın temellerini öğreniyorsunuz. Gelişmiş AS355 çoklu motor simülatörünü kullanarak tam vücut kokpiti ve elimizdeki en yeni yazılımı kullanıyoruz. Göteborg'daki eğitim tesisimizde.112131_pexels-photo-1686990.jpeg

Konumlar

Kayıt etmek

Address
Säve Flygplatsväg,32
423 73 Kayıt etmek, Västra Götaland ili, İsveç