Resmi açıklamayı okuyun

Skies Airline Training Hakkında

Pilot

Skies Airline Training , İsveç, Stockholm'daki eğitim merkezimizde, havayolu işletmecileri için profesyonel uçuş ekibi ve kabin ekibi eğitim hizmetleri sunan ve kendinden destekli bireyler için bir EASA onaylı eğitim kuruluşudur.

Eğitimin kapsamı, ab-initio pilot eğitimini (entegre ATPL ve modüler PPL, CPL, ME, IR), uçuş eğitmen notunu (FI, CRI, IRI, TRI, SFI) ve kabin ekibinin başlangıç, tasdik ve tip eğitimini kapsamaktadır.

EASA ATO, CCTO ve FSTD operatörünü onayladı

Skies Airline Training , Avrupa (EASA) ve uluslararası (ICAO) kural ve yönetmeliklerine sıkı sıkıya bağlı olarak çalışmaktadır. Onaylarımız İsveç Sivil Havacılık Otoritesi (SCAA) tarafından düzenlenir ve denetlenir.

ATO onayımıza ek olarak, Skies ayrıca kabin ekibinin başlangıç ​​eğitimi, kabin ekibi onayı ve Airbus ve Boeing'de kabin personeli eğitimi sağlamak için yetkilendirilmiş ayrı bir CCTO onayı (EASA Kabin Mürettebat Eğitim Organizasyonu) düzenler.

Skies Airline Trainings'in son teknoloji simülatörleri, görsel gerçekçilik, kokpit replikasyonu, yüksek sadakatli aviyonik simülasyonu ve aynı zamanda tamamen operasyonel bir uçaktan ayırt edilemeyen uçuş ve yeryüzü kullanım özelliklerine sahiptir.

tesisler

Skies Airline Trainings'in tesisleri, İsveç'in başkenti Stockholm'ün güneyindeki Stockholm-Skavsta Uluslararası Havaalanı'nda bulunmaktadır.

Okul tesisleri

 • 1000 metrekarelik ofis alanı; yönetim merkezi ve idaresi
 • Ultra modern projeksiyon sistemleri ile geniş sınıflar
 • Brifing odaları
 • Uçuş planlaması
 • Öğrenci dinlenme alanı
 • Resepsiyon alanı
 • Kantin
 • Simülatör merkezi
 • Uçak hangarları

Sınıflar

TİP SINIF SINIFLARI (Airbus A320, Boeing 737, Saab SF340 vb.)

Tip notu sınıfları, maketler, bilgisayarlar ve modern görsel projeksiyon sistemleri ile donatılmıştır ve 12 öğrenciyi barındıracak kapasiteye sahip tip derecelendirme kurslarının teorik kısmı için kullanılmaktadır.

TCMB SINIFLARI

Sınıflar en fazla 16 öğrenciyi barındırabilecek kapasiteye sahiptir ve bilgisayarlar, CBT çevrimiçi eğitim ve modern projeksiyon sistemi ile donatılmıştır.

TKI SINIFLARI

Taşınabilir bilgisayar ve modern projeksiyon sistemi ile donatılmış, her biri 24 öğrenciye kadar kapasiteli geniş sınıflar.

Havaalanı verileri

Stockholm - Skavsta Uluslararası Havaalanı

ICAO kodu: ESKN

IATA kodu: NYO

İki geçiş pisti: 9442 ft / 6990 ft

AFTN: ESKNZTZX

SITA: NYOAPXH (Havaalanı Yönetimi)

NYOOPXH (Sevk)

NYOPHXH (Yolcu Taşıma)

Uçak filosu

Şu anda, Skies Airline Training , 3 Single Engine uçak ve 3 Multi Motor dahil olmak üzere 6 hava aracına sahiptir.

Skies pilotları, son teknoloji Alsim ALX FNTPII Simulator ile uçuş eğitiminin tadını çıkarırlar.

Skies Airline Training , uçuş eğitimi üretim talebimize göre filosunu genişletmeye devam ediyor.

 • Kayın Düşesi BE76
 • Piper PA28 -161
 • Piper PA28 -151
 • Piper PA28 -181

Uçuş simülatörleri

SE-319, SE-320, SE-321

Skies Airline Trainings'in son teknoloji simülatörleri, görsel gerçekçilik, kokpit replikasyonu, yüksek sadakatli aviyonik simülasyonu ve aynı zamanda tamamen operasyonel bir uçaktan ayırt edilemeyen uçuş ve yer kullanma özelliklerine sahiptir.

Öğrenci konaklaması

Skies öğrenci konaklama, doğrudan Stockholm-Skavsta uluslararası havaalanında okul tesislerine ve operasyon rampasına yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Bizimle iletişime geçin

Skies Airline Training AB

Ofis adresi:

Rotevägen 8

SE-611 92

Nyköping, İsveç

Telefon (ön büro):

46 155 20 30 10

E-posta:

info@skies.aero

Çalışma saatleri:

09:00 - 17:00 (CEST)

- İngilizce, İsveççe, Fransızca, Arapça, İspanyolca, Almanca ve Hollandaca konuşuyoruz!

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Skies Airline Training

Havayolu pilotu olmak ister misiniz? Entegre ab-into programımız sizi sıfır deneyimden bir Havayolu Taşıma Pilotu Lisansı sahibine götürür. ... [+]

Entegre ab-inito programımız sizi sıfır deneyimden bir Havayolu Taşıma Pilotu Lisansı sahibine götürür.

Kurs içeriğiTEORİK EĞİTİM - MİN. 750 SAATBölüm 1: İlköğretim ATPL aşaması; 3 konuBölüm 2: Gelişmiş ATPL aşama 1; 7 konuBölüm 3: Gelişmiş ATPL aşama 2; 7 konuUÇUŞ EĞİTİMİ - MİN. 222 SAATTek Motorlu 134 Saat Uçuş Eğitimi (SE)Çok Motorlu 33 Saat Uçuş Eğitimi (ME)Jet Uçağı FSTD'de 40 saatlik Uçuş EğitimiPaket fiyatı şunları içerir:Uçuş eğitmeni ücretleriUçak kılavuzlarıHavacılık İngiliz Dili Yeterlilik kontrolü (ELP)Tıbbı muayeneİlk denemede CAA sınav ücretleriKontrolör ücretleri ve tüm vergilerKurs süresi

Teori bölüm 1: 4 hafta... [-]

İsveç Stockholm
Eylül 2019
Ingilizce
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Skies Airline Training

Skies Kabin Ekibi Eğitim programları, deneyimsel öğrenmeye dayanır. Asimile etmek için, güçlü bir gerçeklik duygusu ve yüksek bir tanınma derecesi olmalıdır; Tüm eğitmenl ... [+]

Skies Kabin Ekibi Eğitim programları, deneyimsel öğrenmeye dayanır. Asimile etmek için, güçlü bir gerçeklik duygusu ve yüksek bir tanınma derecesi olmalıdır; Tüm eğitmenlerimizin havacılıkta sağlam bir birikimi var, eğitimde gerçek olaylar kullanılıyor ve uygulama seansları hassas geri bildirimle takip ediliyor. Gerçekliğe dayalı eğitim, çalışanları, müşterilerle buluşmak ve gerçek dünyadaki zorlu durumlarla karşı karşıya getirmek için daha donanımlı hale getirir.

Kurs içeriği

Bu dersin amacı, öğrencinin bir EASA kabin ekibinin tasdikini elde etmesini sağlamaktır - AB içinde faaliyet gösteren bir havayolu şirketinde kabin ekibi üyesi olarak çalışmak için gereken bir lisans ve AB topraklarından herhangi bir havayolu şirketine kapı açacak bir kalite sertifikası .... [-]

İsveç Stockholm
Eylül 2019
Ingilizce
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Skies Airline Training

Modüler ab-inito programımız sizi sıfır deneyimden bir Havayolu Taşıma Pilotu Lisansı sahibine götürür. ... [+]

Modüler ab-inito programımız sizi sıfır deneyimden bir Havayolu Taşıma Pilotu Lisansı sahibine götürür.

Kurs içeriğiTEORİK EĞİTİM - MİN. 767 SAATPPL teorisi: 100 saatATPL teorisi: 660 saatME-IR teorisi: 7 saatUÇUŞ EĞİTİMİ - MİN. 220 SAATTek Motorda 197 saatlik uçuş eğitimi (SE)Multi Motorda 23 saatlik uçuş eğitimi (ME)Yaklaşık. 6 saatlik yetenek testi (PPL / CPL / ME-IR)Paket fiyatı şunları içerir:Uçuş eğitmeni ücretleriUçak kılavuzlarıHavacılık İngiliz Dili Yeterlilik kontrolü (ELP)Tıbbı muayeneİlk denemede CAA sınav ücretleriKontrolör ücretleri ve tüm vergilerKurs süresi

Bölüm 1: 3 ay

Bölüm 2 -3: 7,5 ay... [-]

İsveç Stockholm
Eylül 2019
Ingilizce
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Skies Airline Training

Giriş seviyesi uçuş sertifikası özel pilot lisansıdır (PPL). Bir PPL lisansının sahibi olarak, küçük, tek motorlu uçakları özel olarak uçurabilirsiniz. ... [+]

Giriş seviyesi uçuş sertifikası özel pilot lisansıdır (PPL). Bir PPL lisansının sahibi olarak, küçük, tek motorlu uçakları özel olarak uçurabilirsiniz.

Skies Airline Training PPL programı, sizi sıfır deneyimden, 4 aydan kısa bir süre içinde Özel Pilot Lisansı sahibine götürür.

Kurs içeriğiTeorik eğitim 100 saat52 saatlik uçuş eğitimiYer okul malzemeleriUçuş eğitmeni ücretleriUçak kılavuzlarıHavacılık İngiliz Dili Yeterlilik kontrolüTıbbı muayeneİlk denemede CAA sınav ücretleriKontrolör ücretleri ve tüm geçerli vergilersüre

Toplam ders süresi: 4-5 ay... [-]

İsveç Stockholm
Eylül 2019
Ingilizce
4 - 5 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Skies Airline Training

Tip Derecelendirme, bir ağır uçak tipi uçağı uçurabilmeniz için tüm sivil havacılık otoritelerinin sizi pilot olarak kullanmasını gerektiren 5700 kg'ın (12500 lb) üze ... [+]

Tip Derecelendirme, bir ağır uçak tipi uçağı uçurabilmeniz için tüm sivil havacılık otoritelerinin sizi pilot olarak kullanmasını gerektiren 5700 kg'ın (12500 lb) üzerinde bir ağır uçak tipinin onaylanması veya onaylanmasıdır.

Skies Airline Training Boeing B737 tipi derecesi, - Yeni Nesil (-600 ila -900) veya Klasik (-300 ila -500) arasında gerçekleştirilen öğrenci seçimidir.

Kurs içeriğiKURAMSAL EĞİTİM - 68 SAATPRATİK (UÇUŞ) EĞİTİMİ - 36 SAAT

Paket fiyatı şunları içerir:

Boeing kılavuzlarının komple seti (yumuşak kopya)Çevrimiçi CBTTeknik zemin kursuKokpit prosedürü eğitimiTam uçuş simülatörü eğitimi FFS Level DYetenek testiTemel eğitimJet Oryantasyon Kursu - JOC (Gerekirse)Çok Mürettebat İşbirliği - MCC (Gerekirse)LVO, AWO (Gerekirse)Kurs süresi... [-]
İsveç Stockholm
Eylül 2019
Ingilizce
3 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku