ASC International House Language School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ASC International House (IH CSA) Cenevre'de 1974 yılında kurulmuştur. Biz International House World Organisation, yüksek kalitede eğitim ve kişiselleştirilmiş hizmet sunmak için 53 ülkede 155 dil okullarının bir ağ ile bağlı.

Bölgede dil kamuoyuna sunulan derslerin ve işletmeler ve kuruluşların yanı sıra, EAA IH İsviçre üzerinden çocukları eğitmek ve Fransa'yı komşu kararlıdır.

ASC IH öğrencilerin belirlemiş olduğunuz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için 200'den fazla eğitimciler ile çalışır. Biz batı İsviçre'de ilk dil okulu 2001 yılında (2013 yılında yenilenen) İsviçre kalite belgesi EduQua verilecektir vardı.

Kamu Şirket

Dil eğitimi alanında 40 yıllık deneyimi ile, ASC IH diğerlerinden daha tüm fazla talepkar müşterileri uzun bir liste uyarlanmış dersler sunmaktadır.

Dersler geniş bir dil denetim ve müşteri ihtiyaçlarının detaylı bir analiz takip geliştirilmiştir. Söz denetim ücretsiz ve yükümlülüğü olmaksızın olduğunu. Bu bize müşterilerimizin eğitim programının her kişiselleştirilmiş bir hizmet önermek için izin verir. Bizim hesap yöneticileri her zaman bir idari veya öğretim sorguları yanıtlamak için kullanılabilir.

Genel Kamu

1974 yılından bu yana, ASC IH yüksek nitelikli öğretim profesyoneller tarafından teslim dil kursları upscale sunuyor yenilikçi ve ilerici yöntemleri için sağlam bir üne kavuşmuştur.

Bugün grup veya bireysel ders geniş bir yelpazede sunuyoruz. Sunulan dil seçimi Almanca, Rusça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Arapça ve Japonca dahil.

Bizim medya merkezi tam donanımlı ve aktiviteler bizim eğitim ekibinin daimi üyesi tarafından denetlenmektedir. Bu bireysel veya şirket aracılığıyla kayıtlı olup olmadığını, öğrencilere ücretsiz ulaşılabilecek olduğunu. Biz de resmi dil çeşitli sınavlara hazırlanıyor.

Çocuklar

ASC IH ilköğretim öncesi üniversiteden tam bir müfredat sunan bizim İngilizce konuşan ya da iki dilli okullar aracılığıyla çocukların eğitimine adamıştır. Ayrıca, eğitimde gerçek değerini sunan ekstra etkinlikler ders ve yaz kampları bulunmaktadır.

Bizim uluslararası okullar Cenevre ve Vevey / Montrö ve bizim yaz kampları arasında yer almaktadır. Dil eğitim merkezleri de de Gex Pays bir site vardır. Kurslar test hazırlık ve şube eğitim danışmanlık öğrenci ve İsviçre ile ebeveynleri herkes için kullanılabilir, destek özelleştirilmiş.

Konumlar

Cenevre

ASC International House

Address
ASC International House 72, rue de Lausanne
CH-1202 Cenevre, Cenevre, İsviçre
Telefon
+41 22 731 85 20