Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Size Montreux, İsviçre'nin güzel yerinde Moda Tasarımını okumak için harika bir fırsat sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İsviçre'deki Instituto di Moda Burgo'nun (IMB) resmi temsilcisi olarak, IMB'nin son 55 yıldaki itibarını belirleyen aynı öğretim ve eğitim tekniklerini sunuyoruz.

Sertifikalı öğretmenlerimiz, vazgeçilmez beceriler edinmenize ve kendi yaratıcılığınızı ve stilinizi geliştirmenize yardımcı olacak uzmanlık, deneyim ve tutkularını paylaşacaklardır. IMB dünya çapında Moda Endüstrisinde kapsamlı bağlantılara sahip olmaktan gurur duymaktadır; IMB, hiç şüphesiz, Moda Dünyasına açılan kapınızdır.

Derslerimiz İngilizce olarak yapılmaktadır ancak öğretmenlerimiz Fransızca, İtalyanca ve Rusça da dahil olmak üzere çeşitli dilleri konuşabildiğinden çok dilli olmaktan gurur duyuyoruz.

Konumumuz

Swiss Mode , birçok uluslararası okula ev sahipliği yapan Cenevre Gölü (Lac Leman) kıyılarındaki pitoresk Montreux kasabasında bulunmaktadır. Montreux, dünyaca ünlü müzik festivaliyle ünlü ve Charlie Chaplin, Vladimir Nabokov, David Bowie ve Freddie Mercury gibi birçok ikonik insanın cenneti olmuştur.

Montreux, dünyaca ünlü İsviçre eğitiminin tadını çıkarırken size ilham vermek ve yaratıcılığınızı canlandırmak için mükemmel bir ortam sunar. İsviçre'de Moda Tasarımı konusunda eşsiz öğrenme ve eğitim deneyimi için uzman öğrencilerle olduğu kadar uzman öğretmenlerle de tanışmak için harika bir fırsat bulacaksınız.

Montrö, Milano (IMR) ile İtalya moda başkentindeki merkez ofisi ile yakın alışverişi kolaylaştıran doğrudan bir tren bağlantısına sahiptir. Montreux, Alpler'deki dünyaca ünlü kayak merkezlerinden yarım saat, Cenevre'den 1 saat ve Zürih'ten trenle 2,5 saat uzaklıktadır.

114963_pexels-photo-1478477.jpeg

Natacha Blazquez - Okul Müdürü

Gorky Tasarım Okulu (onur) ve Moskova Uluslararası Tasarım Okulu'ndan mezun olan Natacha, 2016'dan bu yana Swiss Mode yöneticisi olmuştur. ve asla geriye bakmadı.

Natacha, sadece bir okul müdüründen ziyade, öğrencilere yolculukları boyunca yardımcı olmak ve destek olmak için sürekli ders veriyor. Sanatsal ve tasarım yetenekleri birçok kişiye ilham verdi ve devam edecek.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Swiss Mode

Fashion Designer de Luxe kursu, Fashion Designer ve Dressmaker kurslarımızın bir birleşimidir. Bu kursta tüm Moda Tasarımı sürecinde bilgi ve beceriler kazanacak ve terzi ... [+]

Kurs - Lüks Tasarımcı

Fashion Designer de Luxe kursu, Fashion Designer ve Dressmaker kurslarımızın bir birleşimidir. Bu kursta tüm Moda Tasarımı sürecinde bilgi ve beceriler kazanacak ve terzilik alanında uzmanlaşacak ve böylece bir tasarımın bir giysi içine uygulanmasını sağlayacaksınız.

Bu de Luxe kursu size farketmeniz için ekstra ders saati verir.

Projeler yapar ve öğretmenlerle yakın çalışır, bu yüzden kursu kanıtlanmış Moda Tasarımı uzmanlığıyla terk edersiniz.

Bu derste ele alınan ana konular:

teoriDesen oluşturmaElbise YapımıdrapingTekniklerModa şovuModa PortföyüModa eskizRenk dönüşümAksesuarlarÇizimYaratıcı süreç... [-]
İsviçre Montrö
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swiss Mode

Moda Tasarımcısı kursunda, bireysel hayal gücünüzü profesyonel işyeri gereksinimleriyle nasıl bağdaştıracağınız gösterilmiştir. Moda tasarım sürecinin, malzemeler, renkle ... [+]

Kurs - Moda Tasarımcısı

Swiss Mode , öğrencilerini tüm moda tasarım süreci boyunca değerli bilgi ve becerilere sahip bireysel moda yaratıcılarına dönüştürmek amacıyla oluşturulmuştur.

Moda Tasarımcısı kursunda, bireysel hayal gücünüzü profesyonel işyeri gereksinimleriyle nasıl bağdaştıracağınız gösterilmiştir. Moda tasarım sürecinin, malzemeler, renklendirme teknikleri, üretim de dahil olmak üzere her unsurunu ve en önemlisi, bir giyim eşyası haline gelebilmesi için nasıl bir fikir vereceğini öğrenerek bir kavramı nasıl ifade edeceğini ve uygulayacağını öğreneceksiniz.

Bu kursu tamamladığınızda Moda Tasarımcısı olarak çalışmak için gerekli becerilere sahip olacaksınız.... [-]

İsviçre Montrö
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Grand' Rue 90
1820 Montrö, Vaud, İsviçre