Swiss Mode

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Swiss Mode Uluslararası Moda Tasarım Okulu, 2016 yılında kuruldu. Oldukça genç bir okul olmasına rağmen, kurulduğundan beri derin bir ilerleme kaydetti. Hem eğitim kalitesi hem de kurs çeşitliliği açısından ilerleme kaydetmek.

Swiss Mode , dünyaca ünlü İsviçre eğitiminin tadını çıkarırken öğrencilere ilham vermek ve yaratıcılıklarının canlanmasını sağlamak için mükemmel bir ortam sunar.

Öğrencilerimiz, Moda Tasarımı alanındaki benzersiz bir öğrenme ve eğitim deneyimi için, aynı fikirde meslektaşların yanı sıra yetkin öğretmenlerle tanışma fırsatına sahiptir.

Sertifikalı öğretmenlerimiz, öğrencilerin vazgeçilmez beceriler edinmelerine ve yaratıcılıklarını ve stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak için uzmanlıklarını, deneyimlerini ve tutkularını paylaşırlar.

Swiss Mode Uluslararası Moda Tasarım Okulu, Pearson tarafından akredite edilmiştir ve Sanat ve Tasarım alanında BTEC Yüksek Vatandaşlık niteliklerini sunma hakkına sahiptir.

Konumumuz

Swiss Mode , birçok uluslararası okula ev sahipliği yapan Cenevre Gölü (Lac Leman) kıyılarındaki pitoresk Montreux kasabasında bulunmaktadır. Montreux, dünyaca ünlü müzik festivaliyle ünlü ve Charlie Chaplin, Vladimir Nabokov, David Bowie ve Freddie Mercury gibi birçok ikonik insanın cenneti olmuştur.

Montreux, dünyaca ünlü İsviçre eğitiminin tadını çıkarırken size ilham vermek ve yaratıcılığınızı canlandırmak için mükemmel bir ortam sunar. İsviçre'de Moda Tasarımı konusunda eşsiz öğrenme ve eğitim deneyimi için uzman öğrencilerle olduğu kadar uzman öğretmenlerle de tanışmak için harika bir fırsat bulacaksınız.

Montrö, Milano (IMR) ile İtalya moda başkentindeki merkez ofisi ile yakın alışverişi kolaylaştıran doğrudan bir tren bağlantısına sahiptir. Montreux, Alpler'deki dünyaca ünlü kayak merkezlerinden yarım saat, Cenevre'den 1 saat ve Zürih'ten trenle 2,5 saat uzaklıktadır.

Okulumuz, öğrencilerine birçok uluslararası okula ev sahipliği yapan İsviçre'nin Montreux kentindeki güzel göl kenarında Moda Tasarımı dersleri için harika bir fırsat sunuyor. Montreux, dünyaca ünlü müzik festivaliyle ünlüdür ve yıllar boyunca birçok ikonik insanın cenneti olmuştur.

Vizyon

Swiss Mode Uluslararası Moda Tasarımı Okulu, okulların kendilerine kazandırdıkları temel değerlere uyacak ve onları savunacak yeni nesil global moda tasarımcılarını yaratmak istiyor.

114963_pexels-photo-1478477.jpeg

Natacha Blazquez - Okul Müdürü

Gorky Tasarım Okulu (onur) ve Moskova Uluslararası Tasarım Okulu'ndan mezun olan Natacha, 2016'dan bu yana Swiss Mode yöneticisi olmuştur. ve asla geriye bakmadı.

Natacha, sadece bir okul müdüründen ziyade, öğrencilere yolculukları boyunca yardımcı olmak ve destek olmak için sürekli ders veriyor. Sanatsal ve tasarım yetenekleri birçok kişiye ilham verdi ve devam edecek.

Konumlar

Montrö

Address
Grand' Rue 90
1820 Montrö, Vaud, İsviçre