Universidad UNIACC

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sanat, Fen ve İletişim, UNIACC, University of Özerk Özel Yükseköğretim bir kuruluştur. Onun vizyonu üniversite harmanlanmış ve devamsızlık (tam online), öğretme çeşitli formlarda kaliteli üçüncül eğitim veren ve -in varlığını öğrenmek için tanınacak olan - yani kendi programları için yükseköğretime erişimi kolaylaştırmak olduğunu iletişim vurgu, teknoloji ve yenilik kullanımı ile, sosyal bilimler ve yönetim sanatsal alanlarda yetiştirmek isteyen tüm.

Universidad UNIACC Şili Eğitim Bakanlığı ve Ulusal Akreditasyon Komisyonu (CNA) tarafından akredite olmayan bir kurum tarafından tanınan bir kurumdur.

TARİHİ

Günümüzde fazla dokuz bin mezun Universidad UNIACC iletişimin dünyanın farklı çalışma bağlamlarda başkahramanlarıdır.

oluşumu Universidad UNIACC Sanat ve İletişim Bilimleri Üstün (SFK IACC) Enstitü denilen teknik eğitim merkezi oluşturulurken 1981 yılına dayanmaktadır. Bu iletişim Şili dünya için eğitim uzmanları uzmanlaşmış ilk yüksek öğretim merkezi idi.

Böylece, müfredat ve görsel-işitsel iletişim ve reklamcılık alanlarında üst düzey teknisyenler kariyerleri giden eğitim üretildi.

1987 yılında, IACC CFT resmi olarak tanınır ve IACC Profesyonel Enstitüsü oldu. 1989 yılında, seçkin uzmanları desteğiyle, Sanat, Fen ve İletişim Üniversitesi, UNIACC kuruldu.

Universidad UNIACC sanat, kültür, beşeri, yeni teknolojileri ve iletişim teşvik taahhüt kurumsal ve akademik bir proje geliştirmek amacıyla doğdu.

Üniversite 1991 yılında Gazetecilik ve Mimarlık alanında kariyer öğretmeye başladı.

Buna paralel olarak, o sistematik ve sürekli süreçler, usul ve esasları iyileştirmeyi hedefleyen kurumsal yönetim yapısı ve kendini değerlendirme, gelişmekte başladı.

Üniversitenin akademik proje başarı ve konsolidasyon yüksek seviyelerde edinilen gibi yeni kurslar ve programlar ilave edildi. 1993 yılında kurum Psikoloji, Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Tasarım kariyerini açtı.

Akademik teklifleri genişleyen ile birlikte, Universidad UNIACC fiziksel ve teknolojik altyapının, sistemlerini, tematik laboratuarları ve gelişmiş donanımları arttı.

kurumsal hayatın bu aşamasında, üniversite kuvvetle Latin Amerika, ABD ve Avrupa Birliği'nde prestijli akademik kuruluşlarla bağlantıları ve kişileri geniş bir ağ oluşturan, uluslararası ilişkiler terfi.

1998 yılında, üniversite UHF bandında yayınlarının kendi televizyon kanalını açarak, onların akademik çalışmalarının görünürlüğü belirleyici bir adım attı. Kanal 34 TV UNIACC sonra iç difüzyon bir deneyim olarak başlayan Radyo UNIACC ile birleştirilmesi, daha geniş bir üniversite uzatma projesi entegre edilmiştir. Bugün, internet üzerinden üniversite öğrencilerinin çalışma ve yaratıcılık sayesinde 24 saat kesintisiz yayın yapan bir istasyon haline gelmiştir.

Yükseköğretim Kurulu Aralık 1999, o tarihten itibaren, bağımsız ödül derece ve dereceye sağlayan üniversite, tam kurumsal özerklik sertifikalı.

Bu senaryoda, Universidad UNIACC 2000 yılında yapılan kendi müfredatları, doğan yeni kariyer ve özel istihdam bağlamında profesyoneller uçlar için tasarlanmış eğitim programlarının iddialı reform üstlenmiştir.

Universidad UNIACC XXI yüzyılda

2004 yılında, Universidad UNIACC öğretim kariyer ve çevrimiçi ve harmanlanmış öğrenme yöntemleri için profesyonel programlar: Şili eğitimde öncü süreci başladı. yarış sistemini Ticari Mühendisliği prömiyerini yaptı. Postgraduates ve sonradan, 2016 yılında, diploma ve Lisans Programı ve Üniversite Derecesi (AKT) eklenmiştir.

Çevrimiçi ve harmanlanmış öğrenme yöntemlerinin sunduğu tüm dersler, öğrencilerin yeni öğrenme dijital, interaktif ve multimedya teknolojileri içine dahil etmişlerdir. bilginin ana giriş ayrıca kurumun kampüs öğrenciler için kullanılabilir eCampus platformu geçer.

Onların uzaktan eğitim programlarında, Universidad UNIACC avantajları farklılaştırarak özellikleri: Özellikle yöntemleri için tasarlanmış metodolojiler ve içerik geliştirilmesinde deneyim ve bilgi; Bilgisayar ve görsel-işitsel sanat alt yapısı; hem medya konularında mesleki deneyim olarak.

Nedeniyle karşı uluslararası potansiyel Universidad UNIACC 2008 yılında, çevrimiçi ve harmanlanmış öğrenme yöntemleri yoluyla geliştirmeye başladık kolej Apollo Global tarafından yükseköğretim Apollo Group Inc. ABD konsorsiyum parçası haline geldi.

Günümüzde üniversite yeni yapılar ve öğretim yöntemleri dahil edilmesi ile birlikte, kendi fakülte ve okulların sürekli bir yeniden eğitimi ve yeniden yapılandırılması gibi varsayar.

Böylece, Universidad UNIACC kurmuştur kendisini olduğu gibi bir yaratıcılık farklı ifadelerde yüksek öğretim kurumları ve her zaman ayar eğilimlerin küresel ağına entegre deneyim yaklaşık otuz yıldır, eğitsel proje.

Konumlar

Santiago

Address
Avenida Salvador 1200
Providencia

7501277 Santiago, Santiago Büyükşehir Bölgesi, Şili

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin