Aviation Institute of Maintenance

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Anda Havacılık Araştırma Enstitüsü, Bizim görevimiz yetişkin öğrencilerin anlamlı giriş seviyesi bir kariyer pozisyonu için gerekli olan becerileri ve tutumları kazanmalarına yardımcı olmaktır. Öğrencilerimizin, alan işletmelerinin, endüstrilerin ve hükümetlerin ihtiyaçlarına özen göstermeye çalışıyoruz. Tüm müfredat programlarımızda yüksek akademik standartlara bağlıyız ve öğrencilerin başarısını destekleyen hizmetleri sunmaya kararlıyız.

Havacılık kariyer okullarımızda, havacılık bakımının heyecan verici alanına başlamanıza yardımcı olabilecek aşağıdaki programları sunuyoruz.

  • Havacılık Bakım Teknisyeni (AMT)
Havacılık Bakım Teknik Mühendisi (AMTE)

Havacılık Bakım Teknisyeni Helikopteri (AMTH) Aviyonik Teknisyeni Uçak Göndericisi Kombinasyon Kaynak Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme (HVAC)

A Havacılık Enstitüsü (AIM) 1969'da Norfolk, Virginia'da başlayan başarılı bir şirketler grubunun bir parçasıdır. Dört yirmi yılı aşkın bir süredir havacılık kariyer okullarının genişletilmesi boyunca eğitimde mükemmellik geleneğini sürdürdük.

FAA, havacılık profesyonellerini eğitmek için dünyanın en yüksek ve en katı standartlarını talep ediyor. Mezunlarımıza verilen eğitim sadece karşılanmakla kalmıyor aynı zamanda bu standartları aşıyor. Yıllar boyunca dünyadaki şirketler ile kurduğumuz teknisyenlerden gurur duyuyoruz.
Markamızı, tarzını ve kalitesini sunmamızın yolu, kurumumuzun doğrudan bir temsilidir. Kimliğimize tutarlılık, markamızın yerel ve küresel piyasalarda tanınması, saygısı ve farkındalığı için temel oluşturur.

AIM olarak, güçlü ve güvenilir bir marka oluşturmak için çalışıyoruz. Bu rehberle, AIM'yi tanıtan pazarlama ve iletişim materyallerini, yerel ve küresel olarak tutarlı ve doğru bir şekilde tasarlanıp uygulanması için teşvik etmeyi umuyoruz.
Uluslararası Öğrenim Bursu
Havacılık Bakımı (Mühendis) Tekniker
Havacılık Bakım Teknolojisi Bursu, 3.0 GPA süren, iyi devam eden ve okul ile iyi durumda olan öğrencilere verilecektir. Burs, öğrencinin mezuniyet öncesi son döneminde verilecektir. (Seyahat, oda ve kurul ile ilgili ücretler, vize ve seyahat uygunluğu ve giriş ücretleri bursa dahil değildir.) Daha fazla bilgi için lütfen irtibat kurun:

Hindistan irtibat:
Deepti Jain
Ülke Danışmanı
Havacılık Enstitüsü (AIM)
Mobil: +91 (971) 700-2261
E-posta: CountryAdviserIndia@AviationMaintenance.edu
Yeni Delhi, Hindistan merkezli

Asya irtibat adresi:
Yee Pei K'NG 康 依 佩 钢公 器
Bölgesel Uzman - Asya Pasifik
Skype: AIM_YeePei
WeChat: AIM_YeePei
Mobil: 6012-3310427
E-posta: RRS@AviationMaintenance.edu
Kuala Lumpur'da oturan, MY

Diğer bölgelerle iletişime geçin:
Deonne Facada
Ulusal Kabul Müdürü
Havacılık Araştırma Enstitüsü (AIM Ulusal)
4525 Güney Blvd., Süit 301
Virginia Beach, Virginia, 23452 ABD
Ofis: 001-757-233-6542
E-posta: admdirnat@aviationmaintenance.edu

AMN için Sanal Tur Alın

  • Facebook: https://www.facebook.com/AIM.edu
  • Twitter: https://twitter.com/AviationAIM
  • YouTube: https://www.youtube.com/user/AIMschools

Konumlar

Virginia Plajı

Address
Other regions contact:
Deonne Facada
National Admissions Director
Aviation Institute of Maintenance (AIM National)
4525 South Blvd., Suite 301
Virginia Beach, Virginia, 23452 US
Office: 001-757-233-6542
Email: admdirnat@aviationmaintenance.edu

23452 Virginia Plajı, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri