Resmi açıklamayı okuyun

American English College'da, misyonumuz İkinci Dil (ESL) kendi kişisel başarısı için İngilizce dilinde, mükemmel, kapsamlı ve uygun fiyatlı eğitim öğrencileri olarak İngilizce sağlamaktır.

PROGRAMLAR

American English College'da programlar Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye, İngilizce dil yeterlilik tüm düzeyleri arasında her öğrencinin beceri setleri ve hedefleri ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

Dinleme, konuşma, okuma, yazma, gramer, kelime bilgisi, telaffuz ve: Tüm dersler dahil olmak üzere önemli dil becerilerini kapsar.

Konut

Amerikan İngiliz Koleji sağlamak ve size ev-kalış süresi ve özel konut aracılığıyla tercihlerinize uyarlanmış güvenilir ve güvenli konut bulabilirsiniz.

Akademik danışmanlık

American English College, biz öğrencilerimizin burada kendi döneminde anlamlı bir akademik temel inşa etmek istiyorum. Tüm öğrenciler gelecekleri için sorumluluk almaya yetkilidir ve bu yolculuk sırasında biz özel ilgi sağlamak ve onlara kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmaları için destekliyoruz.

Bizim öğrenci danışmanları ABD'de eğitim programları hakkında geniş bilgiye sahip ve ABD'nin önde gelen kolejler ve üniversiteler ile güçlü ortaklıklar var. Onların ihtiyaçlarına özel bir program ararken bu rehberlik ve çeşitli eğitim seçenekleri ile bizim öğrencilere sağlar. Bu global bir lider olmak için gerekli akademik mükemmellik ve kişisel gelişim sunarak olağanüstü bireyler şekillendirmek amacımız.

Programlarımızı keşfedin ve bugün yolculuğunuza başlayabilirsiniz nasıl bakın.

ABD'DE OKUMAK

Amerikan İngiliz Koleji göçmen olmayan yabancı öğrencilerin kayıt federal yasalara göre yetkilidir. Uluslararası öğrencilerin çeşitli topluluk ile ABD'de eğitim Fırsatları

AKREDİTASYONLARIMIZ

Amerikan İngiliz Koleji ACCET, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından kabul bir ajans tarafından akredite edilmiştir. Biz de özel Postsecondary Eğitim Kaliforniya Bürosu (BPPE) ile çalışabilir onaylanmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

American English College

American English College'da, misyonumuz İkinci Dil (ESL) kendi kişisel başarısı için İngilizce dilinde, mükemmel, kapsamlı ve uygun fiyatlı eğitim öğrencileri olarak İngi ... [+]

YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI

Bu program için Who Is

Amerikan İngilizcesi Koleji'nde (http://www.aec.edu/), misyonumuz İkinci Dil (ESL) kendi kişisel başarısı için İngilizce dilinde, mükemmel, kapsamlı ve uygun fiyatlı eğitim öğrencileri olarak İngilizce sağlamaktır. En kısa sürede İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için uygundur. Bu profesyonel bir ortamda bir ABD üniversiteye girdiği, üniversite veya konuşma kullanım için akıcılık arayan öğrenci oluşturmaktadır.

Gramer, kelime bilgisi, konuşma, telaffuz, dinleme-anlama, okuma ve yazma: Program dahil olmak üzere önemli dil becerilerinin tümünü kapsar.

16 yaşından asgari yaş.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Rowland Heights Monterey Park Alhambra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku