American English College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

American English College'da, misyonumuz İkinci Dil (ESL) kendi kişisel başarısı için İngilizce dilinde, mükemmel, kapsamlı ve uygun fiyatlı eğitim öğrencileri olarak İngilizce sağlamaktır.

PROGRAMLAR

American English College'da programlar Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye, İngilizce dil yeterlilik tüm düzeyleri arasında her öğrencinin beceri setleri ve hedefleri ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

Dinleme, konuşma, okuma, yazma, gramer, kelime bilgisi, telaffuz ve: Tüm dersler dahil olmak üzere önemli dil becerilerini kapsar.

Konut

Amerikan İngiliz Koleji sağlamak ve size ev-kalış süresi ve özel konut aracılığıyla tercihlerinize uyarlanmış güvenilir ve güvenli konut bulabilirsiniz.

Akademik danışmanlık

American English College, biz öğrencilerimizin burada kendi döneminde anlamlı bir akademik temel inşa etmek istiyorum. Tüm öğrenciler gelecekleri için sorumluluk almaya yetkilidir ve bu yolculuk sırasında biz özel ilgi sağlamak ve onlara kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmaları için destekliyoruz.

Bizim öğrenci danışmanları ABD'de eğitim programları hakkında geniş bilgiye sahip ve ABD'nin önde gelen kolejler ve üniversiteler ile güçlü ortaklıklar var. Onların ihtiyaçlarına özel bir program ararken bu rehberlik ve çeşitli eğitim seçenekleri ile bizim öğrencilere sağlar. Bu global bir lider olmak için gerekli akademik mükemmellik ve kişisel gelişim sunarak olağanüstü bireyler şekillendirmek amacımız.

Programlarımızı keşfedin ve bugün yolculuğunuza başlayabilirsiniz nasıl bakın.

ABD'DE OKUMAK

Amerikan İngiliz Koleji göçmen olmayan yabancı öğrencilerin kayıt federal yasalara göre yetkilidir. Uluslararası öğrencilerin çeşitli topluluk ile ABD'de eğitim Fırsatları

AKREDİTASYONLARIMIZ

Amerikan İngiliz Koleji ACCET, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından kabul bir ajans tarafından akredite edilmiştir. Biz de özel Postsecondary Eğitim Kaliforniya Bürosu (BPPE) ile çalışabilir onaylanmaktadır.

Konumlar

Elhamra

American English College

Address
111 N. Atlantic Blvd.,
Suite 112
Monterey Park,
CA 91754

91754 Elhamra, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 626-457-2800

Rowland Tepeleri

Address
18888 Labin Court, Suite B211
Rowland Heights, CA 91748 USA

91748 Rowland Tepeleri, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri