ASC English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ASC İNGİLİZCE OKULU İNGİLİZCE DERSİ

1993 yılından bu yana Boston alanda uluslararası öğrencilere eğitim hizmetleri.

uluslararası ESL deneyimi on yıllık bir mirası üzerine inşa ASC İngilizce desteklenmesi ve 1993 yılından bu yana Boston alanda uluslararası öğrencilere eğitim hizmeti veren olmuştur.

Biz Amerika Birleşik Devletleri'nde bir eğitim başlamadan yabancı bireylerin ihtiyaçlarına güçlü bir anlayış teşvik var, ve Amerikan eğitim sisteminde başarılı zorlukları size yardımcı hizmetler çok çeşitli geliştirdik.

Bizim geniş hizmetleri ve kaynakları deneyimli öğretim kadrosu ve Amerika Birleşik Devletleri'nde uluslararası öğrenci olarak bireysel ihtiyaçlarını gidermek için amaçlayan bir karşılama ve samimi bir ortamda kaynaklanıyor.

makul bir fiyatlandırma sistemi üzerindeki bütün, eşsiz değeri ve yararı bir İngilizce dil programına kadar ekleyin.

ASC İngilizce öğrenmek için harika bir yer yapmak birkaç faktör:

uluslararası öğrencilere eğitim yıllık tecrübesi ile profesyonel ve tutkulu öğretmenler özel dil ve akademik becerileri adresleri programların bir dizi bir Amerikan üniversitesinde bir öğrenci olarak ihtiyacınız olacak Hafta sonu ve yaz kursları da dahil olmak üzere bütün programlar için esnek programları, özel eğitmenler ve personel Garantili kişisel ilgi tüm dünyada ülkelerden gelen öğrencilerin özel ihtiyaçları ile aşinalık Üniversite ve lisansüstü öğrencileri ile lise son bitiren kursiyerlerin gelen yetişkinler için yüksek kaliteli hizmet,

Konumlar

Boston

ASC English

Address
ASC English School Main Office
1106 Commonwealth Ave.
Boston, MA 02215
Tel 617-505-4032
Fax 617-730-3700

Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 617-338-5288