Augusta Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Augusta Technical College ( AUGUSTA TECH ), akademik ve teknik eğitim veren iki yıllık bir kolejdir. Ayrıca özelleştirilmiş iş ve endüstri eğitimi, sürekli eğitim, öğrenci desteği, ekonomik gelişim ve yetişkin eğitimi hizmetleri sunuyoruz. Derse çevrimiçi olarak veya Augusta, Grovetown, Thomson veya Waynesboro'da bulunan kampüslerimizden birinde katılabilirsiniz.

AUGUSTA TECH , bilgi ve deneyimlerini sizinle paylaşmak isteyen özel bir öğretim üyesi ve personel ekibi keşfedeceksiniz. Amaçları, mezunlarımızı avantajlı bir sektörde verimli çalışanlar olmaya hazırlamaktır. İster teknik bir kariyer yapmayı, mevcut mesleğinizi geliştirmeyi, bir dereceyi tamamlamayı veya hayatınızı zenginleştirmeyi planlıyor olun, AUGUSTA TECH 100'den fazla eğitim programında size yardımcı olabilir.

Augusta Technical College , küçük, özel bir kurumun kişisel ilgisi ve sıkı sıkıya bağlı kültürü ile yenilikçi programlar, kendi uzmanlık alanlarında uygulayıcı olan öğretim üyeleri, arkadaş canlısı öğrenci destek hizmeti personeli ve gerçek dünya öğrenme fırsatları sunmaktadır. Kolej, Southern College of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSOC) tarafından uygun bir fiyata akredite edilmiş yüksek kaliteli programlar sunmaya kararlıdır. Geleneksel yüz yüze, karma, hafta sonu ve tamamen çevrimiçi modalitelerde kurslar sunarak esnekliğe öncelik veriyoruz. Akademisyenlere ek olarak, çok çeşitli ders dışı etkinlikler de sunuyoruz; bunlar SkillsUSA Ekibimiz, Öğrenci Hükümeti Derneği, Rotaract ve Phi Theta Kappa ve Ulusal Teknik Onur Derneği gibi onur topluluklarını içerir.

Augusta Technical College , Associate of Science Degrees, Associate of Applied Science Degrees, Diplomalar ve Teknik Kredi Sertifikaları vermek üzere Güney Kolejler ve Okullar Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

Augusta

Address
Augusta Tech Drive,3200
30906 Augusta, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Thomson

Address
Tech Drive,388
30824 Thomson, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Waynesboro

Address
Georgia 24,216
30830 Waynesboro, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Grovetown

Address
John Huffman Way,3500
30813 Grovetown, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: