Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Abilene Christian University (ACU), öğrencileri gerçek manevi ve entelektüel gelişimle meşgul eden ve onları dünyada gerçek bir fark yaratmaları için donatan canlı, yenilikçi, Mesih merkezli bir topluluktur.

Abilene Christian University College of Arts and Sciences öğrencileri anlayış yaratmak, içgörüler uygulamak ve dünyaya Hıristiyan düşünürler ve problem çözücüler olarak hizmet etmek için insanlığın en büyük fikirleriyle ilgilenir.

Fen Edebiyat Fakültesi, liberal sanat eğitimini profesyonel ve kariyer eğitimiyle harmanlayan çalışma programları ve diğer öğrenme deneyimleri aracılığıyla öğrencileri dünya çapında Hristiyan hizmet ve liderliği konusunda eğitmeye çalışır. Kolej, sanat, beşeri bilimler, sosyal bilimler, davranış bilimleri, doğa bilimleri, matematik ve profesyonel ve profesyonel öncesi programlarda geniş bir program yelpazesi sunmaktadır. Birçok kolej kursu, üniversite genelindeki tüm ana dalların öğrencilerine Hristiyan bakış açısıyla benzersiz bir liberal sanat eğitimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Konumlar

Abilene

Address
Campus Court,1600
79601 Abilene, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: